reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
Dziewczyny ja też już oglądam te wszystkie piękne rzeczy ale wiem że jeszcze troszkę za wczas na zakupy.
Ostatnio tak przeglądałam wózki bo z nim chyba będzie duży problem, bo mnie nie wszystko odpowiada i musi być w miarę lekki no i nie kolosalnie drogi.
Wszyscy polecają X-landera ale jakoś nie jestem przekonana no i nowy kosztuje sporo.
Znalazłam taki wózeczek, opinie są bardzo dobre. Firma co prawda nie znana ale czy to ważne?
Nie bardzo ciężki, zwrotny koła pompowane no i cena rewelacja.
Ja się na tym nie znam bo to pierwsze bejbe będzie ale może Wy?

Freestyle Classic+fotelik kolekcja 2011 + Gratisy (1724276620) - Aukcje internetowe Allegro
 
daissy i *Vanilia* super te wózki i ceny naprawdę przystępne
ja zaczęłam się rozglądać za wózkiem bo dla bliźniaków to jest mały wybór, jak zajechałam w Lublinie do 2 największych sklepów to na 300 pojedynczych było 3-5 bliźniaczych :-( już mam 2 typy (takie 3 w 1) tylko muszę je gdzieś pojechać obejrzeć bo u nas nie ma, jeden jest gdzie dzieciaczki są jeden za drugim a drugi obok siebie - trzeba sprawdzić jak się prowadzą, dokładne wymiary żeby w drzwi się zmieściły itp
nawet nie będę Wam pokazywać jakie bo cena zwala z nóg :zawstydzona/y:

mam jeszcze do Was pytanie, do czego służy pas ciążowy ?
 
Fajne te wózki:) Ja wstępnie mam już wybrany model:) Podoba mi sie ROAN MARITA 2011 GONDOLA+SPACERÓWKA+WYSYŁKA GRATIS (1711769711) - Aukcje internetowe Allegro można też kupić już z fotelikiem i innymi gadżetami wtedy cena wzrasta do ok 1500-1600 zł co tez dla mnie jest do zniesienia. Wózek na żywo już widziałam i prezentuje sie zdecydowanie lepiej, ma wieksze niz na zdjęciach koła jest naprawde ładnie wykonany...Mam jeszcze watpliwości co do nieskrętnych kół (ile mam tyle opinii) ale jak na razie to mój faworyt;)
Dodatkowo moją uwagę przyciągnął też 3W1 NAJNOWSZY ZESTAW BABY MERC Q7-X + PROMOCJA (1710367469) - Aukcje internetowe Allegro również widziałam na żywo i tez jest niezły, ale jakos do takich klasycznych mam większy sentyment:)
 
Coja właśnie patrzyłam i ten co mi sie podoba mają również bliźniacze. Oj ciężki wybór bo to cięższy a musi być w miarę zwrotny. Na pewno coś fajnego wybierzecie.
O a tu ten bliźniaczek Wózek bliżniaczy FREESTYLE TWINS (1716613529) - Aukcje internetowe Allegro

Paluszek ten pierwszy wózeczek śliczny. Na pewno będzie mega wygodny. Właśnie ja się zastanawiam jakie kółka są wygodniejsze. Bo w tym co pokazałaś nie ma skrętnych kółek? a ja bym chyba właśnie chciała chociaż podoba mi się ten Twój strasznie
 
Ja z zakupami wstrzymam się do 7 miesiąca. O ile dotrwam.
Jeśli mogę się wtrącić (nie jestem mamą i mogę nie mieć racji) odnośnie tych wózków, bo rodzimy w lutym. Czyli na wakacjach nasze pociechy będą mieć pół roku. I jakoś ja nie wiedzę sensu wydawania takiej kasy na pół roku i to przez zimę, wiosnę. No chyba, że będziecie z maluchami w zimę wychodzić- ja jakoś się boję. Ja mieszkam na wsi i nie widzę, żeby rodzice z wózkami chodzili - ewentualnie takie te zwykłe wózki spacerowe. To tylko moje zdanie i ja się nie znam bo nie mam doświadczenia w macierzyństwie. A nie okłamujmy się, że kasa jest spora :szok:
 
reklama
Ja już najchętniej bym teraz wszystko kupowała:) ale tak na poważnie zaczne się rozglądać i powoli kupowac rózne rzeczy pewnie jesienią, jeszce przed nowym rokiem...
Vanilia ten pierwszy, moj faowryt, jest tradycyjny i nie ma skrętnych kół, drugi ma skrętne koła...
Lady prawda jest taka ze faktycznie w lutym na pewno na spacery chodzić nie bede, chyba ze z konieczności do sklepu itp, ale już pod koniec marca pogoda robi się dość znośna a wtedy maluszek bedzię miał raptem troszke ponad miesiac, wiec chyba tylko do gondolki...W wakacje pewnie juz bede chodzic ze spacerówką, ale te wózki ktore wybrałam sa wielofunkcyjne i mają też spacerówkę, dużą wygodną raczej własnie dla mniejszego dziecka, mysle ze idealnie sprawdzi się do wakacji 2013, wtedy pewnie przerzucę się na tradycyjną lekką parasolkę, a wielofunkcyjny bedzie czekał na kolejnego potomka:) Czy moje myslenie jest włsciwie nie wiem...bo tak jak ty doswiadczenia nie mam;P Z męzem założylismy ze górna granica na wózek to 1700 - 1800 zł ale tyko wtedy kiedy w komplecie bedzie gondola, spacerówka i fotelki samochodowy...nie jest to mało, ale po tym jak przejrzałam oferty róznych firm wcale tez nie jest to jakos dużo....zawsze alternatywą jest kupno używanego wózka, na razie z kasa dość dobrze stoimy (ale czeka nas wykończenie mieszkania i zaczynym własnie spłacać kredyt mieszkoaniowy...), ale jak bedzie za kilka miesiecy nie wiem..., jak bedzie ciezko na pewno zdecyduje sie na używany...
Poza tym bardzo licze też na sugestie doświadczonych mam, co warto kupować, co nie, co sie może przydać, a co jest kompletnie bez sensu:)
 
Do góry