reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

JustMe5 - bez otworku na pasy nie mam zamiaru kupować ;-) taki wydaje mi się, że będzie bardziej wygodny niż z nogawkami :-)

No i mąż zdecydował i wózek kazał kupić teraz aby nie uciekła Nam okazja z przed nosa :-) W przyszłym tygodniu będę miała wózek dla maleństwa, a wygląda tak:
WÓZEK WIELOFUNKCYJNY 2W1 IDEALNY (1712543417) - Aukcje internetowe Allegro
o taki wysoki mi właśnie chodziło :-)

Teraz do kupienia zostanie mi tylko fotelik samochodowy, kombinezon i nowe ciuszki dla maleństwa do szpitala ;-)
 
reklama
Atan, mam pytanie, czy poduszka kojec się sprawdza? Mimo, że u mnie 8 tydzień, ale już mi bardzo niewygodnie spać. Podkładam sobie pod brzuch małą poduszeczkę i często drugą tak, żeby oprzeć plecy. Widziałam na allegro takie poduszki za niecałe 60 zł. I nie wiem czy warto w to zainwestować. A może którać z Was już wcześniej czegoś takiego używała?
 
geniusia- ja z taką właśnie poduszką spałam gdzieś od 6miesiąca i bardzo ją sobie chwalę.
 
daissy dzięki :-) to chyba będzie pierwsza rzecz, którą sobie kupię jak typową na ciążę. Zakupy dla maleństwa jeszcze odkładam, aż będę wiedziała, że jest już dobrze i bezpiecznie.
 
ja o zakupach dla dziecka ni emyśślę, ale w zwiazku z tym ze mocno tyję zakupilam komplet: spodnie długie, spodnie rybaczki (jeszcze sie przydadza), spodnica i pas ciazowy, wszystko nowe na allegro za 125 zł wiec koszt nie duzy na tyle rzeczy a 6 miesiecy przetrwaja :) jesli jakosc nawet maja slabiutka
 
reklama
geniusia - ja taka poduszkę rogal miałam do karmienia, wcześniej jej nie używałam, ale potam bardzo się wtedy przydała, choć i tak najlepiej mi się karmiło na leżąco ;-)
 
Do góry