reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
Luciolla - a ja gdzieś czytałam, że takie rozwiazanie moze być dla dziecka niebezpieczne, generalnie nie polecają, bo te gondolki maja bardzo mało gwiazdek w testach zderzeniowych.
 
Też ostatnio oglądałam ten sam kombinezonik i zastanawiałam się, czy nie będzie jednak za cienki. W końcu w lutym i marcu będzie jeszcze śnieg, a i klimat u nas (przynajmniej na podbeskidziu) coraz zimniejszy i zimy coraz dłuższe...
Z drugiej strony ja mam termin porodu na koniec lutego, więc wychodzić na spacery będę już w marcu, a zawsze można dziecko kocem przykryć.

Bardzo mi się podoba ten:
http://allegro.pl/mothercare-kombinezon-jesienny-cudo-r-62-chrzest-i1699760300.html
mam słabość do ubranek z uszkami ;)

Albo coś takiego byłoby chyba dobre:
http://allegro.pl/fixoni-piekny-welurkowy-na-jaesien-0-3-i1702494844.html
 
Ostatnia edycja:
mmona- jak dla mnie to za cienki ten kombinezon na zimę, może posłużyć jako taki przejściowy zima-wiosna ale musiałabyś i tak kupić jeszcze jakiś cieplejszy.
Ja akurat kombinezonów mam po Synku chyba z 5 także nie kupuję.
 
Just... - jak dla mnie taki kombinezon będzie bardziej wygodniejszy, niż wkładanie nóżek dziecku w nogawki. Ten może akurat nie ma otworku na pasy, ale jeśli będę takiego szukała - to poszukam z tym otworkiem aby był użyteczny i bez problemu można by go przypiąć w foteliku ;)

mmona2, Edyta_ - Te kombinezony zdecydowanie za cienkie na zimę.

Wczoraj kupiłam sobie leginsy ciążowe za całe 6zł ;) Jakbym chciała nowe zapłaciłabym o wiele więcej :)
 
Just... - jak dla mnie taki kombinezon będzie bardziej wygodniejszy, niż wkładanie nóżek dziecku w nogawki. Ten może akurat nie ma otworku na pasy, ale jeśli będę takiego szukała - to poszukam z tym otworkiem aby był użyteczny i bez problemu można by go przypiąć w foteliku ;)

mmona2, Edyta_ - Te kombinezony zdecydowanie za cienkie na zimę.

Wczoraj kupiłam sobie leginsy ciążowe za całe 6zł ;) Jakbym chciała nowe zapłaciłabym o wiele więcej :)


mama2006 - wrzuć no linka do takich leginsów, one mają jakiś pas jak przy jeansach ?
 
reklama
AsikB - te moje leginsy mają podwyższany przód ;) szukałam takich na allegro ale ciężko to na czarnych zobaczyć ;-)

Właśnie upolowałam sobie wózek, jeśli gościu go nie sprzeda to za 200zł będę miała fajny wózek 2 funkcyjny :-)
 
Do góry