reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
Ja ja już dawno mam po segregowane ubranka. Te małe które będą potrzebne na początek są już po prane i czekają w szafce malucha. Te od rozmiaru 3-6 miesięcy są na pawlaczu (ale ich nie prałam jeszcze), od 6 miesięcy w wzwyż są w piwnicy. Też po piorę je ale w swoim czasie.

Co do mojego wieku. Ja mam 27l, mąż 35l. Razem jesteśmy ogólnie 10lat, a po ślubie 4,5 roku ;)
 
Cysia :-D Ha! nie ten wątek :-p ale powiem, że ja z Moim też jesteśmy internetową znajomością ;-) My "poznaliśmy" się na Sympatii, a pierwsza randka to w Zaduszki:-) 4 lata temu
 
hehe geniusia romantycznie :-D:-) my poznalismy sie na kursie prawa jazdy, jak mielismy po 18 lat no i jakos tak zaczelismy ze soba byc poprostu :-D co nie bardzo mi sie podobalo, bo wlasnie zakonczylam kilkuletni zwiazek ( szczeniacki :-p ) i chcialam pobyc sama, no ale nie umialam mu wtedy tego powiedziec :-D i tak zostalo :-) kurde kto by pomyslal
mama a te ubranka juz wyprasowane masz?
 
Ja mam już od dawna poduche ale tego wielkiego rogala typowo do spania dla kobiet ciężarnych ,potem też się przyda do karmienia małego ale nie wiem czy skorzystam z tej opocji. Jak znajde link to wstawie.

Wczoraj troszke pogoniłam ema i skręcił łóżeczko,fajne tylko wydaje mi się jakieś takie małe w porównaniu z łóżeczkiem mojej córci,Nicol ma to 170x40 pewnie dlatego to od Viktorka wydaje mi się takie małe:-)

Nie ten wątek ale skoro Wy piszecie to i ja;-)Mój m i ja oboje jesteśmy rocznik 82-ja zaczynam miesiać październik a m 23 lutego będzie mieć 30 takze żartujemy sobie że skoro mam termin na 20 lutego to może Wiktorek poczeka i 23 się pojawi :-)
 
maron - te co są po prane są już i uprasowane ;) Jeszcze tylko czekają do po prasowania pieluchy tetrowe (jakoś zabrać się do nich nie mogę).

A ja swojego m poznałam, przez koleżankę (mam faceta z odzysku) ale tacy są najlepsi :D
 
maron - te co są po prane są już i uprasowane ;) Jeszcze tylko czekają do po prasowania pieluchy tetrowe (jakoś zabrać się do nich nie mogę).

A ja swojego m poznałam, przez koleżankę (mam faceta z odzysku) ale tacy są najlepsi :D

nie moge sie doczekac prasowania i prania tych ciuszkow :szok::-) heh nie wierzylam ze kiedys napisze, ze nie moge doczekac sie prasowania :-D no ale jak mowie, po nowym roku, coby sobie rozlozyc przyjemnosci :-D

Na razie czekamy na lozeczko, zamowione we wtorek :angry: kurde kurier juz powinien je chyba dostarczyc, a tu cisza :angry:
 
reklama
ja dzisiaj wstawilam przedostatnie pranie, zostal mi pokrowiec z materaca i jakies rampersy spodenki itp.Mam wyprane i malutkie ciuszki na poczatek i te troszke wieksze.Nie umiem sie obeznac bo moja siostra metki wycinala,wiec mialam na oko poseregowane.Teraz jedno pranie schnie a drugie czeka na prasowanie.
Co bysmy bez tego neta zrobily??;-)
My z m rocznik 83:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry