reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

Carol no z takim rozwarciem to rzeczywiście jak na szpilkach hehe

Teraz to na forum się zacznie ta rodzi tamta juz po ech... zleciało

Mi dziewczyny załatwily ktg w szpitalu muszę jakieś czekoladki i flaszkę postawić:)
Cieszyłam się że dzisiaj SKOŃCZYŁAM PRASOWAĆ!!! i właśnie dostałam tel że od bratowej dwa kartony rzeczy w tym ciuszki właśnie przyszły do rodziców nosz masakra jakaś!!! mam nadzieję że choć większe rzeczy:) ale miło mi sie zrobiło nie powiem:)

Bozienka Ciebie pewnie będą chcieli przetrzymać do skończonego 39tc teraz tak robia jak oczywiście będzie można:)

Magda jak po wizycie?
 
reklama
Demolka jak na szpilkach a podobno mogę i do końca tak chodzić, chociaż lekarz cały czas obstawia poród przed terminem. Mówi, że w którymś momencie skurcze nie odpuszczą
 
Lilith to już za moment powitasz bobasa :) super :)

Ja po wizycie. Mam silna anemię wiec dostałam żelazo. Nie powiedział mi ile waży Lilianka :( tak poza tym wszystko git.
 
Kochane mnie właśnie ulokowali na oddziale w szpitalu. Wszystko przez silne bóle w obrębie blizny i słabe ruchy małego. Nie wiem jaki jest plan,ale będę pisać.
 
reklama
Do góry