reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

U naszej dzidzi wszystko ok, okazuje się ze jest jednak tydzień starsza tak jak podejrzewala lekarka od początku :) także raczej będę styczniowka ale to się jeszcze okaze :) Póki co mała ma prawie 900 gram wiec rośnie ladnie:)
Ze zwolnieniem załatwilam , mam dalej starać się trzymać dietę ale zobaczyła moje cukry i powiedziała ze są ok :)
 
reklama
Kropek musze przyznać spora już ta Twoja kruszynka. Fajnie ze wszystko ok. i tak ma być już do końca ☺. Mój Tymek też chyba sporo urósł bo czuję już solidne kopniaki, oczywiście wogóle mnie to nie martwi a jedynie cieszy ☺.
 
Kropek oj ładna dziewczynka :) u mnie na polowkowym dzidzia miała 350 g a to było w 21 tyg także narazie malutko.
Mamy narazie nie dokonca plec wiadoma niby miała byc córa a teraz gin nie była pewna.. pierwsze zdj z 14 tc mogło być za wcześnie a drugie 21 tc taki rzut od dołu nóżki zacisniete(z lewej strony widać stopke i paluszki :) ) i pomiędzy nozkami widzę kreseczkę, jak myślicie czy jaderka mogą tak wyglądać?
 

Załączniki

  • 1445432575988.jpg
    1445432575988.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 40
Hej dziewczyny. :-)

My juz po. Synuś potwierdzony. Rośnie aż miło. Pan doktor mówi, że ma bardzo długie nogi,bo z pomiarów kości jesteśmy na 99 centylu. Ważymy 700g co daje nam 75 centyl dla 24 tc. Brzuszek i główka obwodem idealnie na 50 centylu. Wszystkie organy budowy prawidłowej. Przepływy w normie. AFI ( ilość wód plodowych) 13 cm,czyli też ok. Łożysko pomalutku się rusza, ale nadal musimy to obserwować. Pan doktor uznał,że właśnie ze względu na.łożysko chce mnie mieć dalej u.sobie,więc za 5 tygodni znowu się widzimy. Ciesze się okrutnie, że Theo tak pięknie rośnie,no i.juz.wiem czemu te jego kopniaczki są takie mocne :-)
 
No Madziu super. z takich nóżek muszą być wielkie kopniaczki:-)
Kati ciężko stwierdzić coś tam jest ale jak lekarz nie do końca przekonany to ja się nie wypowiadam:) pozostaje Wam czekać, kiedy następna wizyta?
 
reklama
Do góry