reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

reklama
Caro szczerze to mam bardzo duże zaufanie do męża. Jak do tej pory nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło ani zdradzać jego ani to że On mógłby mnie zdradzić, ale masz rację Caro życie jest tylko życiem. ;-)
 
Tak więc Ciocie kochane przedstawiam oficjalnie mojego synka Daniela. Ma ponad 11 cm (CRL) i waży ok 160 gr.
Wszystko wygląda super, szyjka ok. Maluszek dzisiaj pomachał, powierzgał nóżkami. Na badaniu była córka i mąż.
Co do nogi no cóż. ..zakrzepica to nie jest więc jak powiedział Pan doktor "trzeba z tym chodzić", to nic takiego.
Ale się cieszę, super wizyta. Kolejna za ok 16 dni.
A to synuszek:
 

Załączniki

  • 1441389135146.jpg
    1441389135146.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry