reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

Ja mam wizytę 22.09, dzisiaj byłam na teście AFP, a przed wizytą idę na morfologię i mocz.
Ostatni raz byłam u lekarza 21.08 i dzidzia miała ponad 9 cm, a był to 14+5.
Nadal nie wiemy czy to chłopiec czy dziewczynka.
 
reklama
Witam kochane :-)

Ja już w domku.
Dzidziuś rośnie tak, jak trzeba. Nie wiem ile waży i mierzy (u nas nie podają już teraz), ale każdy odpowiadał dokładnie terminowi z usg genetycznego, czyli wciąż wyprzedza o 6 dni :-) Nie ma śladów obrzęku!!! Uffff.......Wierci się i kręci okrutnie. Dziś większość czasu był do góry nogami :-D O płci na razie tematu nie było :-)

Wyniki Parvovirusa ujemne. Wszystkie inne bardzo dobre. Łożysko już nie jest tak nisko i się podnosi :tak:

Poza tym bezwzględny zakaz powrotu do pracy no i niestety mam się oszczędzać, ale niestety nie wiem co to znaczy. Tego drugiego lekarza
nie było. Jakaś babka na zastępstwie zasunęła mi na wejściu pytaniem, czy planuje więcej dzieci, czym mnie mówiąc łagodnie zdenerwowała.
W trakcie rozmowy wyszło,że w jej mniemaniu mam tę klinikę zew względu na poprzednie cc, a nie tego Parvovirusa, co córka miała. Ciągle tylko mówiła, że ryzykuję....Ogólnie wizyta nie przyjemna, która nie wniosła kompletnie nic. Babka nawet nie miała pojęcia, co stało się w poprzedniej ciąży....aaaa, szkoda gadać :baffled:

Za 4 tygodnie połówkowe i znowu maraton wizytowy. Mam nadzieję,że mój lekarz już będzie. Tym bardziej,że tam będzie ważna ocena łożyska, no i chciałam go zapytać co znaczy to,że mam się oszczędzać, skoro tak twardo zakazują mi pracować.

Na klinice diabetologicznej pani doktor powiedziała, że cięcie będzie na granicy 36/37 maxymalnie, chyba,że coś się wydarzy, to wcześniej.

Oto nasza rozbrykana kruszynka. Na to ujecie pani technik czekała 25 minut :-D

skanowanie0002.jpg
 

Załączniki

  • skanowanie0002.jpg
    skanowanie0002.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 67
Magda super, ze wszystko dobrze!! Tym drugim lekarzem sie nie przejmuj, glupie babsko wredne :/ nie zmierzyli Ci brzucha? Po mierzeniu zaznaczaja w wykresie w karcie ciazy i tam pisze ile wazy i mierzy z tego wykresu mozna odczytac :)
 
reklama
Do góry