reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

Kwasia musialam nieco wywalic z naszej sypialni i poprzestawiac zeby wcisnac przewijak, ale mysle ze warto bylo ;-)

Smoniczka sciane rok temu kazalam wytapetowac (jeste jedna wytapetowana i 3 pomalowane na braz) i taka juz byla a literki zostaly dopasowane pod sciane ;-) Pani od literek spisala sie super ! wyslalam jej zdjecie pokoju i doskonale sie wstrzelila z kolorami :-D kochana pani od literek !!! :tak::cool2:
 
reklama
Widze ze nie tylko ja uwielbiam ta karuzele z Fisher Price'a. No ale jak tu nie zachwycac sie misiami przebranymi za pszczolki :-D Jak zobaczylam w sklepie to musialam to miec :)

Super wasze kaciki. Ten organizer kwasi to super sprawa. Zazdraszczam :)
Cortina kacik Olka cudny. Podoba mi sie zestawienie bieli z brazem!

A to nasze kaciki- lozeczko Alexandra na razie stoi w naszym pokoju. A przewijak ma w swoim, razem z szafa itd. Dlatego na razie dwie rozne kolorystyki.
. photo 1.jpgphoto 3.jpg
Literki na sciane zrobila moja utalentowana ciocia:tak: podobno najtrudniejsza byla literka D bo nie chciala sie zakrecic :rofl2:
 
Blekinge cudne kąciki:-) Literki faktycznie boskie. Aż zaczynam żałować, że nie pomyślałam o takich dla Wojtusia. Ale on ma nad łóżeczkiem aniołka ze swoim imieniem. Przewijaka zazdraszczam i tak kombinuję czy mam gdzie taki wstawić :-)
 
Nie no ale macie kąciki dla dzieci sliczne.

U nas dopiero co porządki zrobiłam po malowaniu i tapetowaniu łóżeczko w drodze... widac jak do tyłu jestem :szok:

U mnie w rankingu boskich kącików lutówych maleństw wygrywa Cortiny dla Olka urzekł mnie na maksa, bo ja kocham tak dobrane wsio kolorystycznie... reszta kącików ma razem zaszczytne ma 2 miejsce
 
reklama
Wszystkie kąciki są cudne, w moim właśnie zalega sobie śpiąca królewna:-D zazdroszczę Wam przewijaków:tak:sama nie mam miejsca żeby wstawić ale w marcu przemeblujemy troszkę mieszkanie i może coś się wykombinuje :-)
 
Do góry