reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

reklama
smoniczka super kącik! :)
A ja mam pytanie do wszystkich dziewczyn, które mają literki na ścianie z imieniem bo widzę, że sporo w to zainwestowało: Kochane jak to przytwierdzałyście do ściany ? Chodzi mi o te literki wykonane z materiału, te grubsze.. bo ja takowe mam i.. :confused: bo szukam dobrego sposobu na to :)
 
O! Poszalałam dziewczyny.. kupiłam taką oto Tilduchę mojej Zosi! :-D ale mnie zauroczyła!! Szkoda, że sama nie mam zdolności żeby takie rzeczy robić ale dobrze, że są ludzie, którzy się tym zajmują :sorry2: To już druga zabaweczka tego typu dla mojej księżniczki i chyba na tym się nie skończy.. bo po prostu są czadowe!
 

Załączniki

  • WP_000214.jpg
    WP_000214.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry