reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

kasiu- jestem z toba i tez sie pomodle
biedny miloszek:( mam nadzieje ze nic powaznego z tego nie bedzie
aniu- smigaj z nim do tego ortopedy tylko zeby to jakies sciegno nie bylo;/
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Marcysia moja dziś ma ciężki dzień od samego rana:-(Idą jej na raz trójki na dole i jest taka biedna... Dałam jej paracetamol,bo widzę że ją to meczy,pokazuje na buźkę, wkłada paluszka do buzi i często zaciska bardzo szczęki i zgrzyta tak, że ciary przechodzą:-( Teraz sobie śpiocha,ale z zasypianiem było ciężko.

Kasia-biedny Miłoszek:-(Będę się za Was modlić:tak:,ale mam nadzieję że mu to szybko minie.

Anna_ajra- spoko,nie obarcze Cie moim prasowaniem,nie miałabym sumienia:-)Kupiliśmy Marcelkowi zabawkowe żelazko z deską do prasowania-więc mam pomoc:-D:-DA dziecko jakie szczęśliwe!
Trzymam kciuki za pomyślną wizytę u dr:tak:i czekam oczywiście na świeże wieści:-)

Agawa,Cloe-ale Wy aparatki jesteście:-DAle tu nie ma sie co śmiać,dzisiaj człowiek jest tak zakręcony że wszystko się może przytrafić:tak: Moja koleżanka w liceum przyszła do szkoły zimą bez skarpetek! W windzie sie zorientowała i juz jej się nie chciało wracać-tak się tłumaczyła:-)Dodam,że do szkoły miała jakieś 30 km i jechała 2 autobusami!

Patrysia-i co z kredytem?

Od wczoraj mam wielką ochote na murzynka-ide sobie upiec:-D

Pozdrawiam Was cieplaskowo!
 
Witam po ciężkum dniu:wściekła/y:Oskar znowu nie spał popołudniu i był okropnie marudny, płacz, wrzask i wszystko nie tak :wściekła/y::wściekła/y:Teraz już padł.No i nauczył się wchodzić po drabinie na piętrowe łózko:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Szybko zrobiliśmy zabezpieczenie:szok:i teraz starszy ma trudności z wchodzeniem:no:

anna ajra - czekam na potwierdzenie,że to Martynka:tak::-D
patrysia - jak tam się sprawy mają???
agawa-nieżle z tymi majtkami:zawstydzona/y::tak:
kaskax oby to nie było nic poważnego , trzymam kciuki za zdrówko dla was:tak:
pozdrawiam mamusie:-):-)
 
Kasiu- jak Miłoszek?
Aniu super ze bedzie Martynka:) ja to bym chciala chlopca do pary jak cos wiec musze skladac zamowienie i pwoiedzice jak to wam sie tak pieknie udalo zaplanowac plec;p
 
kasiu ojejku biedny Miloszek kochana nic nie bedzie nasze modlitwy w tym pomoga, jak mi Was szkoda :-:)-:)-(

anna ajra - wow gratulacje :-D:-D:-D:-D ale sie ciesze Wy to tez macie szczescie bedziemy mialy parke hehe

a co do kredytu to zapraszam na T :-D
 
hej
Dosc dobre wiadomosci miloszkowi nic nowego nie wyskoczylo ufffff obejrzalam z rana calego i leczymy teraz tylko juz powstale ranki. A jest co leczyc:no::no::no:Buziak wyglada jakby byl poparzony:no:Ale nastraja mnie nadzieja to ze nic nowego nie wyskoczylo i ze jedna ranka na policzku juz ladnie sie goi. Zreszta lekarz uprzedzal ze leczenie jest dlugie.
Anna_ajra moje gratulacje ale wam zazdroszcze:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Buziaki moze jednak obejdzie sie bez szpitala
 
Dziewczyny mam ustalony termin egzaminu państwowego to 23 września na 14.15 byłam w szoku że tak szybko Pani w okienku stwierdziła tylko a po co czekac także do 23 jestem kłębkiem nerwów mam nadzieję ze bedziecie trzymały za mnie mocno kciuki:-D.
Mój Bartek w środe zawołał sam siusiu szybko po nocniczek i udało sie :-D:-D:-Dale byłam z niego dumna do tego sam bił sobie brawo:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: po południu bylismy na szczepieniu wiecie jaka mnie duma znów rozpierała moje dziecko wogóle nie zapłakało nic a nic trzy wkłucia a mó syn siedział i nic:shocked2:Panie pielegniarki bardzo sie dziwiły a mamusia jakiegoś chłopca mówi to moj syn popłacze za nich dwoje :-(
kaskax kuruj małego Miłoszka dobrze że nic wiecej sie nie pojawiło modle sie za Was kochana
anna ajra super wiesci Martynka:-D:-D:-D gratuluję!!!!!
Patrysia tolece na T czytać:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry