reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Jestem i witam sie postaram ndrobic zaleglosci:)
u nas nie bylo ciekawie bo najpierw mala dopadla wirusowka pokarmowa a potem pokolei mnie meza potem mojego tate bo bylismy u niego na urodzinkach mojego brata 2 brata i bratowa;/ a to paskudztwo przynieslismy chyba od lekarza mowie wam ja juz jetem wykonczona od 4 dni rozwolnienie :angry:

Syneczki- graulacje pani mgr :)
 
reklama
Mialam dzis jakis paskudny dzien, wpierw maly zapodzial gdzies smoka i caly ranek go szukalam, potem sprzatalam, pozniej sie okazalo ze chorobsko do mnie wraca znow gardlo. I na koniec to juz sie poryczalam, bo maz mial w srode wrocic a niedawno zadzwonil, ze przerzucaja ich na miesiac na kontrakt do Niemiec a ja sie juz nastawilam, ze wraca do domu:baffled::baffled:No to teraz maly napewno zapomni jak tata wyglada:no::no:
Aniu u nas tez wiecznie jakies chorobska, na szczescie biegunki nigdy nie mial, wspolczuje.
Gosiu dziekuje bardzo. Miloszka mowisz a mi coraz bardziej sie podoba imie Oliwier co wy na to??
Patrysia:-);-)Ty wiesz:-D
Malemu bedzie 6 zabek wychodzil, strasznie malo ich ma chyba zostalismy w tyle za wszystkimi, pociesza mnie tylko fakt ze im pozniej wyjda tym pozniej zaczna sie psuc i beda mocniejsze.
Macie pojecie jak mu smakuje Bebilon pepti mi sie wydaje ochydny a on ciagnie butle za butla
AA brzuch mi caly odskakuje maly dokazuje.
Pozdrawiam wszystkich
 
Kochane dzis nasze święto więc z tej okazji przesyłam Wam życzenia moc uśmiechów radości z naszych pociech i oby jak najmniej nam chorowały
 
:-)witam w tym naszym dniu:-):-):-):-)

kaskax-trzymaj się dzielnie:-):-):-)
syneczki- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!:tak::-D
patrysia-tajny też odwiedziłam :-) no i super z tym smoczkiem,że tak łatwo poszło:tak:
U nas dalej brak czasu, ja się chyba nie potrafię zmobilizować i zebrać do działania :wściekła/y:ale za niedługo wakacje więc przynajmniej zadania domowe starszego odpadną:-D
pozdrawiam serdecznie:-):-):-)
 
:-)Mamutki kochane:-)
W tym radosnym dniu naszego święta życzę Wam pogody ducha,zdrówka samego,pociechy z naszych szczęść cudnych i duuużo słoneczka!

Mocno Was wszystkie uściskuję;-)
 
kochane mamuski spoznione ale szczere sto lat :-D

mnie to chorobsko dopadlo coraz bardziej :no: katar kaszel bolace gardlo, jestem polamana i nie spalam cala noc bo bylo mi nie dobrze :confused2: nawet jesc mi sie nie chce :sorry:
 
Witam sie i ja
Chorobsko trzyma mnie od piatku i nie chce odpuscic wszystko co w siebie w leje albo zjem za 5 minut tychodzi druga strona juz mam dosc:eek::szok::szok::szok:
 
Kasiu Aniu Patrysiu zdrówka dla aniołków
Kasiu trzym się jestes dzielną kobietą i strasznie wytrzymałą dasz rade słońce

Od wczorajszego wieczora mam straszną dolinę zbierało sie zbierało i w końcu sie nazbierało i poradzić sobie nie moge ze wszystkim a najgorsza jest tęsknota...jak sie tak bardzo kocha każdy dzień wydaje się wiecznością...ale musze się dziś trzymać Oliwierek ma imieniny zapewne rodzina się zgruchnie a wieczorem kolezanki już zapowiedziały swoje przyjście Olik ma wieeele ciotek klotek musze być w formie
Ściskam was mocno
 
reklama
Do góry