reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

czesc Wam.Byłam dziś na jaselkach u mojej Martysi:-) No no pięknie bylo:tak: Nawet Niki biła bravo:-D
Ania31 jestem w podobnej sytacji z tymi prezentami zamawianymi z tym ,ze...ja nadal nie dostałam:wściekła/y: na szczescie to dla szanownego,który sie nie spodziewa niczego:tak: takze jesli nie dojdzie jeszcze w poniedzialek lub wtorek to ...trudno:-( bedzie po swietach...a tak chciałam zrobic mu niespodziewanke:dry: Syneczki2 bravo dla Amadiego:tak: Za raczkowanie przy chodzeniu;-) Sobie chłopiec radzi jak moze.kaskax25 przychodz tu i pisz ...i pisz... i pisz...przyjmniemy wszystko na klate:tak: i nie zostawimy Cie:tak: Daj M czas...sama jeszcze nie wierzysz przeciez...a facet tym bardziej - to tylko facet :cool2: Wysyłam Ci pozytywne fluidki.....;-) Czas na małą przyjemnosć

Miłego popołudnia kochane;-)
 
reklama
ok
imprezka urodzinowa mojego m sie odbywa :-)
konczy dzis 26 latek :-D

margaritta - heh to jaselka sie udaly :-D
kaska - brawa dla Matiego :-D:-D:-D:-D:-D a Ty szkoda ze nie masz poparcia w mezu :no: ale masz na szczescie nas i nam mozesz sie wyzalic mam nadzieje jednak ze zaakceptuje ta ciaze i bedzie wszystko ok :tak::tak::tak::tak:
syneczki - heh uzanl mamusie za zwariowana :-D no i gratki za raczkowanie :tak:

pozdrawiam
 
Cześć Mamcie!

Marcyśka odpadła teraz na drzemkę,ciekawe o której pójdzie spać wieczorem?ale przynajmniej ja mogę spokojnie do Was zajrzeć :)

Kaśkax25-trzymaj się kochana! Musi byc dobrze :) Ja też plamiłam i wyobrażam sobie co przeżywasz,mocno Cię przytulaskam :)Brawo za kroczki Matisia-to na poprawę Twojego nastroju!No i nie opuszczaj nas!!!

Kluska-no dobra mam nadzieję,że Marcysia tez się przestawi na 1-2 pobudki jak Dominiś-bedę czekać :) Tylko,ze ja mam wrażenie,że ten skubaniec nie jest wcale głodny w nocy tylko musi sobie possać cyśka....

Gosia- no to możemy sobie podac ręce :( Ja miałam takie ambitne plany karmić Marcelka do 2 lat,ale myślę że dam radę do roku,a potem spróbuje ją odstawiać. Zobczymy... A co do podróży to ja juz się stresuję, Marcyśka niestety nie lubi jeździć samochodem i jak zaśnie to chociaż przez trochę będzie dobrze.Jedziemy jakiśś 4-5 godzin.A jak Jaś znosi podróż?Wy już jutro,my dopiero we wtorek...

Ania31-super że paczka doszła-kamień Ci z serca! Marcelek też już chodzi w butkach po domku,a na początku robiła tak samo jak Twój Batiś :)

Rekinasia- no własnie tak to jest z tymi naszymi dzidziolami- nie ma reguły...

Margaritta- qrczę współczuję z tą pogodą, ja bym chyba ciągle miała deprechę :( Ale Tobie przy Twoich 2 królewnach pewnie to nie grozi :)
W Liceum miałam kol. Gośkę,na którą mówiłyśmy Margarita :) Zawsze jak czytam Twoje posty to mi się nasza Margarita przypomina-niezła była agentka :) Po szkole wyjechała do ojca do Kanady i słuch po niej zaginął...

Patrysia- u nas dziś jest snieg,a jak u Ciebie? Powiem szczerze,ze ja wolałabym łagodną zime w te święta (ze wzg. na podróż),ale Sewciowi życzę,żeby sie cieszył sankami :)Udanej imprezki urodzinowej!

No i uciekam bo moje szczęście już się zdrzemnęło :)
Buźki dla Was!
 
Patrysia najlepszego dla twojego m.
Dziewczyny jak was tak czytam to az sie poryczalam. Dzieki wam za wsparcie duzo to dla mnie znaczy. Bedzie dobrze tylko musze przywyknac do mysli ze we mnie rosnie fasolka. A mezowi przejdzie tylko ze my cos ostatnio czesto sie klocimy i tak jakos mi z tym smutno. Kubus tez nie bedzie zachwycony jak sie dowie tak dzis sie go podpytalam co on na ze gdyby mial siostre czy brata to ze nie chce nastepnego marudy:no:Jakos to bedzie wszyscy musimy do tego dojrzec. Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny!
A mnie dopadło wczoraj okropne przeziębienie... och... mówię Wam... porażka! Byłam dzisiaj jeszcze w pracy (ostatni dzień) i u lekarza. Jutro też pójdę, ale już po antybiotyk, bo bardzo źle się czuję. Z resztą boje się o Michałka.
Na badania krwi jednak nie pojechaliśmy bo musiałam iść do lekarza. W poniedziałek może pojedziemy.

patrysia, kaskax25, Zytka, Kluska79, Ania31, kropecka, moniamonis - dzięki za dobre słowa!;-)
patrysia - dzień rzeczywiście nie był ciekawy... wszytko pod górkę... normalnie pech. Jak było na badaniach? 100 lat dla Twojego m.:-D
Mysza - co u Was słychać? Jak tam Mikuś?
Syneczki2 - owszem, nasze dzieciaczki coraz to cwańsze się robią...
Widzę, że macie już pewien bagaż doświadczeń szpitalnych...:-( współczuję... naprawdę rozumiem.
Gosia 78 - gratuluję górnej jedynki!:-D Pracujesz nad zmianą czasu zasypiania? Jak idzie?
kaskax25 - życzę Tobie, aby wszystko pomyślnie się potoczyło - zgodnie z Twoim wyobrażeniem:tak:. Ściskam Cię mocno!
Gratuluję 10m!:-D
Dzięki! Michaś oprócz morfologi ma jeszcze Ob i CRP i pobranie z żyły jest konieczne.
kropecka - super sprawa taki wypad na basen!:happy:
Mam nadzieję, że uczulenie minęło... :confused:
Kluska79 - jeśli chodzi o potrawy wigilijne, to pozostawiam to mamą. Może w sieci coś znajdziesz?
przyszlirodzice - dlaczego przewróciła Wam się choinka???:confused::huh::surprised:
cloe - popieram... atmosfera super!:-p Jak choinka wyszła?
Rekinasia - na szczęście malutki nie wybił ząbków, choć mimo wszystko musiał się mocno przestraszyć i płakać... Już mi go szkoda...
Margaritta - :-)
Zytka - fotelik świetny! Gratuluję pierwszych kroczków!
Ania31 - ale masz dobrze ze zdrowym apetytem u Bartusia! Super!
A to z Mikołajem jest ekstra!
moniamonis - Gratuluję 10m!:-D

*901
 
Hej
Majka już śpi, bo ją dzsiaj przetrzymałam i miała tylko 1 drzemkę więc o 19:30 padła. A ja siedzę i wymyślm jak ma wyglądać moja kuchnia, bo jutro przchodzi facet na pomiary a ja jeszcze nie wiem czego chcę:zawstydzona/y:


kaskax25 gratulację!!! Wzystko będzie dobrze zobaczysz!! Mam nadzije, że nie jesteś zła, że zapytałam?? Ja nadal nie mam @, więc tak myślałam i o tobie:tak: Oczywiście życzę Ci dziewczynki. Jak u mnie niedługo coś wyjdzie (i trzmajcie kciuki aby był to chłopiec:-)) to wyślę ci ubranka dla dziewczynki po Majeczce. Buziaków 1000, uśmiechu na twojej buźce no i gratulacje dla Matiego.

anna_ajra - zdrówka życzę!!!

patrysia - niech mu (tzn twojemu m) gwizdka pomyślności nigdy nie zagaśnie...;-)

ania31 - super, że prezenty przyszły!!! Ja co roku wszystkie prezenty zamawiam na allegro i narazie wszystke przychodziły na czas:)

Pozdrowionka
 
Moniamonis to moze jednak powtorz ten test nie zawsze negatywny oznacza ze ciazy nie ma:tak:Czekam na ciebie na sierpniowkach a ubranka to moga ci sie przydac dla drugiej cory, no chyba ze bedzie boy:-DMnie mecza straszne mdlosci, umieram:szok:
 
kaskax25 też z Majeczką miałam mdłości i nie było fajnie więc współczuję, a na ciążę raczej nie liczę przed tamtą było nawet tak, że przez kilka miesięcy nie miałam @ (jakieś zaburzenia hormonalne), dopiero jak zaczęłam brać duphaton (chyba tak to się pisze) to praktycznie zaraz zaszłam w ciążę. Dlatego po świętach idę do ginekoga niech mi przepisze to może i tym razem się uda. W ogóle to wymyśliłam sbie że do pierwszych urodzin Majki muszę bć w ciąży!!!
 
reklama
To moze sie zamienimy??? Tak bez zartow jak tak bardzo chcesz to bede trzymac kciuki zebys szybko do mnie dolaczyla:-D a lek to duphaston oj nabralam sie go z Mateuszem:no:
 
Do góry