reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

ja tez po terminie zaczęłam pić herbatkę z liści malin po tygodniu poskutkowało, odeszły mi wody, a juz bylam umówiona na wywoływany poród bo było po terminie.Urodziłam dokładnie w 8 dobie po terminie.
Jesli chodzi o małą to mam problem z werandowaniem jej ,bo jak tylko nałoże jej czapeczkę dostaje szału i wrzeszczy. Nie wiem co zrobie ze spacerami jak jej nie przejdzie. Jak macie jakies pomysły chetnie skorzystam
Pozdrawiam wszystkie
 
reklama
Cześć dziewczyny!:-D
Właśnie odzyskałam Internet. Znowu ukradli skrzynkę z nadajnikiem i kable:wściekła/y:, ale na szczęście jestem już z Wami.:happy2:
Zapewne trochę mi zajmie nadrobienie zaległości...
Wszystkim rozdwojonym ogromnie GRATULUJĘ !
Buziaki
 
Hej,

na moim KTG zapis prawidłowy. Skurcze w linii prostej czyli na zero wyszły.Siedzę sobie dalej w domku i czekam, nic nie boli. Następny zapis w środę rano. Nie łudzę się jednak. Jedynie od wczoraj ten czop mi się paprze.
Czekamy na wieści od Myszy, choć pewnie i tak ja zamknę naszą listę.
Miłego wieczoru Mamcie.
 
sms od Myszy:

"Mam wysokie ciśnienie zostawili mnie na patologii :) na ktg nieregularne skurcze ale przez to ciśnienie zostawili mnie"
 
Ok a u nas noc niespodziewanie cudowna tzn. Miłek zasnął około 11 i tak spał do 2 potem jadł i spał do 5 potem jadł i spał do 7:30. Wyspałam się solidnie:-) za to w dzień jedzenie co chhwile z 2 cycy na raz prawie:-).

Cloe U nas też problem z 1 cycem. Kurcze nie może go chwycić. A w nim tyle białego miodu :-)


Kropecka co to znaczy wszystko jesz?? Smażone kotlety też ??
 
Ładna.ex.panna po prostu wyślij go do innej apteki. Nam w pierwszej też tak powiedzieli, ale położna nas uświadomiła, że może KIEDYŚ wit. K była na receptę i niektóre apteki są niedoinformowane w tej kwestii. W drugiej sprzedali bez problemu.

U nas noc spokojna (2 x po 4 h spał), ale dzień do kitu :-( podobnie jak u Zytki, co chwila chce jeść, zasypia, ale nie głęboko, budzi się po godzinie i tak w kółko. Nie da się nic zrobić, bo albo karmię albo lulam albo przewijam. Dopiero teraz udało się go uśpić na dłużej niż godzinę. Boję się, że się nauczy zasypiać na rączkach. No i że za mało śpi!!! ile taki maluszek może być aktywny???
 
:-):-):-)hej !!!!!!

Teraz to dopiero pustki beda . I Myszaaa i Rodzice na patologii:no:Ja zobacze jutro co bedzie ze mna.

Pozdrowienia i trzymajcie kciuki za mnie:tak::-D:-D:-D:-D
 
Hej,

na moim KTG zapis prawidłowy. Skurcze w linii prostej czyli na zero wyszły.Siedzę sobie dalej w domku i czekam, nic nie boli. Następny zapis w środę rano. Nie łudzę się jednak. Jedynie od wczoraj ten czop mi się paprze.
Czekamy na wieści od Myszy, choć pewnie i tak ja zamknę naszą listę.
Miłego wieczoru Mamcie.

Ikuś ostatnio na październiku zastanawiałyśmy się co się z Tobą dzieje i stawiałysmy, że już urodziłaś.

Trzymam za Ciebie kciuki.

Rozdwojonym mamom gratuluję cudownych bobasów a tym jeszcze nie - łatwych porodów!
 
reklama
Gratuluję także i ulence23!!!!!!!!!!!!!!!

Ja ledwo dziś przespałam noc- objawy jak przy siódmym centymetrze, ale wszystko się uspokoiło i zasnęłam. Wyłam, ale do szpitala nie było po co jechać, bo skurcze prawie żadne tylko goni na dwa końce, wszystkie kości bolą, czop sie paprze trzeci dzień, Ona się szarpie itd.Teraz znowu nic nie boli i głskam brzuszek i leżę.
Łzy same kapią, ale nic się nie dzieje. Oby do poniedziałku, to może coś mi dadzą i będzie koniec. Zamkniemy listę!!!

Pozdrawiam ciepło, miłego dnia.
 
Do góry