reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam sie i ja:( u nas bez poprawy do tego doszedl straszny cieknacy katar az dostala wysypki na buzce bo sobie rozciera po buzce a aj ciagla latam za nia z chusteczka a ta sie wkurza:tak:
 
reklama
Witam sie i ja. Dzisiaj moi chłopcy mają dzień świra. Biegają po calym parterze i krzyczą na całe gardło a ja taka obolała za nimi biegam bo nie wiadomo co im szczeli do głowy w tym przypływie energii.Włożyłam Amadeuszka na chwile do wózka żeby mieć chociaż z nim spokój na chwilkę a ten zaczął mi miny szczelać wrzucam fotki :tak::-D
 

Załączniki

  • minki 002.jpg
    minki 002.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 21
  • minki 004.jpg
    minki 004.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 20
  • minki 006.jpg
    minki 006.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 20
  • minki 009.jpg
    minki 009.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 19
  • minki 010.jpg
    minki 010.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 23
  • minki 012.jpg
    minki 012.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 19
patrysia Amadi miał taki garniturek na chrzest kupiony biały w czarne prążki do tego biala koszula muszka i czapka taka ala kapitańska furore zrobił :tak:przy tym ta jego ciemna karnacja mmmm cud malina normalnie :-D do dnia dzisiejszego jest mu dobry :-)
 
Syneczki2 Madi jest przerozkoszny:zawstydzona/y::tak: A jak Twoje kanalowe leczenie? Bo mi na samą myśl o dentyscie jest słabo- znieczulenie znieczuleniem ,ale ja sie samego znieczulenia juz boje:dry::tak:
 
margaritta jakoś przeżyłam. Wizytę miałam od 9.00 okazało się na miejscu że za jednym podejściem dwa zęby koło siebie sobie "naprawię" samo znieczulenie taką sieczke mi dało ze całą prawą stronę twarzy włącznie z nosem i powieką miałam znieczuloną i wygiętą. Siedziałąm tam nawet nie za długo bo 2 godzinki i o dziwo jak dziś zaczeła tak i skończyła. Nie będę musiala juz wiecej biedać. No i oczywiście wykasowała. 2 zęby + 2 znieczulenia tylko (a moze i aż) 260zł po rabacie za znajomość i pokrewne imiona naszych dzieci Oliwia-Oliwier ;-) normalnie skasowała by 760zł więc tym sie w tym wzystkim pocieszam. No i oczywiście wykonanym zadania nr1 z mojej listy :-):-D:tak:
 
Och... ale mnie jutro dzień czeka:-(
O 4 rano jedziemy do Piły 400 km, ok 11 wyjeżdżamy do Warszawy ok 350 km, a z Warszawy do do domu -350 km. I to wszystko w jeden dzień:dry: i tylko dlatego że mąż kupił sobie samochód i chce go mieć już jutro, a przy tym troche załatwiania jest w Pile bo samochód na mnie a ja jeszcze się nie przemeldowałam:baffled:.Mąż właśnie z Warszawy z dokumentami wrócił. A to wszystko z dziećmi.
Margaritta- doceniam:tak:. Oboje z mężem uwielbiamy chodzić do kina.
Patrysia-ubranko cudne:-)
Syneczki- jaki słodki uśmiech:-D
 
kropecka, patrysia, margaritta, agawa, paulineczka, najka, anna-ajra, dawna-cloe, przyszlirodzice, lileczka, gosia, ania, kluska, kaska, mysza (jeżeli kogoś pominełam przepraszam)
Chciałam wam wszystkim życzyć spokojnej i przespanej nocy, a maluszkom kolorowych snów bez żadnych wybudzanek.
Właśnie zdałąm sobie sprawę że to forum jest jak narkotyk :-p
 
Witam sie dziewczynki :)
Mala wczoraj wieczoirem koszmar z rana wydaje mi sie ze jest juz troszke lepiej. I mnie kurde tez juz dopadlo to przeziebienie ehhhh.
A zapomniala bym o najwazniejszym juz czuc u malej ostrego zeba ale jeszcze go nie widac jak myslicie ilu dni jest to kwestia kurcze ostry jak zyletka jest i w dodatku to 2:)
 
Cześć Mamiśki!

Ja się nie nadaje jeszcze do tego odstawiania od piersi :( Jestem za miętka :) A Marcyska moja to terrorystka i ja sie jej poddaje... A zatem nocki wciąż latane między pokojami, w dzień staram się ograniczać cysia na żadanie i podaję tylko jak pora drzemki. No niestety moje dziecko zasypia prawie,że zawsze przy piersi :(

Przyszli Rodzice- zdrówka Wam dziewczyny zyczę!

Moniamonis- o qrczę,ale Majusie obsypało! Ospa to dziadostwo,ale pociesz się,że to juz lada chwila będzie za Wami :)

Anna_ajra-uczulenie zeszło,policzki wróciły do normy-obstawiam wędlinkę i moje słodycze :(
Co do roczkowego prezentu to sama też nie wiem :( W ogóle trzeba zorganizować te urodzinki,a to już mnie stresuje :)

Kluska- Ty jesteś dzielna w odstawianiu- szacun :) A co tej wielkiej wyprawy to podziwiam-u nas byłoby ciężko z utrzymaniem Marcysi w foteliku tak długo :( mam nadzieję,że poszło sprawnie!

Margarita-rozczulasz mnie tymi obrazkami :) W wakacje planujecie przyjazd do PL?

Patrysia-juz sobie wyobrażam Sewcia w tym garniaku :)

No to sobie popisałam...Uciekam do mojego szczęścia-mam nadzieję,że do potem :)

Buźkam Was wszystkie!
 
reklama
witam dzis nocka byla znakomita jak zasnal o 22.20 to wstal o 8 :szok::-D jestem wyspana jak nigdy :tak:
a dzis pierwszy raz Sewi usiadl na nocniczku ale sie go boi :dry: zabawialam go i sie troche przekonal nawet zrobil siusiu i kupke :-D

przyszlirodzice - to juz niebawem moze dzisiaj pod wieczor :tak:
syneczki - chyba dzieki Tobie tak spal bo tak zyczylas ;-)
 
Do góry