reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cloe, ladna.ex.panna ale z was wysokie laseczki! z moim 170cm jestem krasnalem przy was :szok:
Paulineczka mnie trzeba by było wołami ciągnąć do robienia pierogów, lubię robić potrawy, które w ciągu 1-1,5h są gotowe (chodzi mi o czas przygotowania). CHyba na koniec tej tyrki przy pierogach by mi się ich całkiem odechciało.... jest w Polandzie płyn Fairy, ale proszku jeszcze chyba nie wprowadzili na nasz rynek, jednakże SĄ INNE PROSZKI, też dobre :D wody do prania w baniakach też nie zabieraj :-p

w ciągu dnia jak Igi śpi to zawsze gra muza albo tv, ale z staram się być ciszej, bo kiedyś jak kichnęłam przy karmieniu, to dziecko się tak przestraszyło, że się rozwyło z żalem - jak to, przy cysiu, żeby takie przykrości!! generalnie boi się hałasów i potrafi uderzyć w ryk, jak się przestraszy. Na początku płakał jak pies szczeknął. Raz w kuchni był w foteliku na podłodze, krzyknęłam na psa, żeby nie podchodził, no i był płacz. Nie budzą go szumy, lanie wody, gwizdek, odkurzanie, pranie, ale np. naczyń już nie da się pozmywać, bo stukają. Jeszcze nigdy nie miksowałam, jak spał, może dlatego, że nie mam miksera :)))
a zakupy były super! dla przyjaciółki książki, piżamka i cd, dla mnie sukienka i bluzka (wracam do roboty i trzeba szafę trochę odświeżyć, tym bardziej, że mój nowy biust się nie mieści w większości starych bluzek/sukienek sprzed ciąży :no:), dla delfinka spodenki x 3 i bodziaczek śliczny w paseczki.
całuje mamuśki kochane
 
reklama
Hej
Rekinasia - ja tu ze śmiechu przez Ciebie padnę :-D wody w baniaku :-D sobie wyobraziłam jak do samolotu wodę przetransportują :-D

Paulineczka - proszku fairy nie ma :-) ale jest lovella i jelp :-D

Ja będę powoli próbować Mikusia rzeczy w naszym proszku prać :-) A co tam będzie łatwiej :-D


Moje dziecko od urodzenia chodzi w tesco - 3-6 miesiecy :-) choć jak był młodszy przez tydzień - wchodził w pajaca 62 :-) w śpiochy 68 już się nie mieści - na długość :-D

Agawa - wiem wiem :-D

Wszystkiego naj dla naszego pierwszego komuniijnego dziecka :-D Bo to chyba dwójkę mamy tu?;-) jedno Kluski jedno Lileczki :-)

A co do koszul to też się nie mieszczę w tych sprzed karmienia :-D bo w ciaży się jeszcze mieściłam :-)

I moje dziecko też nocy nie przesypia :-) ale ja nawet nie wiem o której się budzi :-)

Czasem rano widze tylko że już jest z nami w łóżku :-D i coś przez mgłę pamiętam że brałam go do łóżka :-D w nocy tylko strony zmieniamy w zależności z której karmię :-D i oboje usypiamy:-D

Pozdrawiam :-)
 
Hehe. Rekinasia, Myszaaa- :-):-Dtak tylko pytałam o ten proszek, bo już raz jak mama była dolała mu przez pomyłke innego płynu do płukania i dostał okropnej wysypki:-(- niechcę ryzykować i sobie pózniej w brode pluć:dry: Pediatra mi powiedziała pozatym, że lepiej nie zmieniac skoro po tym nic mu nie jest i skoro piszecie, że nie ma to musze wziąć.Mam kupionych kilka paczek, w kostach jak sprawdzalam to nie jest ciężki- jakieś pół kilograma. Za 1 kg nadbagażu płaci się 10 euro- to za każdy litr wody jak bym miała zapłacić to by mnie zczyściło:-p:-D
Rekinasia- no ja miałam do tych pierogów farsz zamrożony (mamcia zostawiła:-)) i tylko je zawinęłam, :-pP. ugotował i obiad był w niecała godzinke. Ogólnie też preferuje rzeczy szybko gotowalne- 1,5h to chyba za duzo jak na mnie. Kiedy wracasz do pracy??
Myszaa- skoro mały nie ma wysypek po proszku to możesz spróbować, włącz tylko na podwójne płukanie i zobaczymy.
Kluska79- cieszę się, że impereza się udała:tak:
Aha no a co z filtrami do Fridy??
Pozdrawiam ciotki i kolorowych snów zyczę !
 
Dziewczyny napiszcie mi proszę jak się wstawia zdjęcia. Szczerze mówiąc dopiero co siadłam do kompa i za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać:-). Paw zmęczony padł i za bardzo nie mam kogo zapytać. Jutro więc z małymi
Waszymi wskazówkami spróbuję wstawić parę zdjątek. Dzisiejszy dzionek upłynął mi bardzo leniwie. Juleczka ładnie spała a ja jej wtórowałam;-). Później spacerek i pyszna kolacja w super restauracyjce.
ladna.ex.panna rzeczywiście bardzo dużo podobieństw;-) poza tym że duża babka z Ciebie:-)

Jutro poczytam i coś więcej spróbuję skrobnąć. Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę spokojnej nocy
 
Helol witam sie po chrzcinach udalo sie wszystko jakos mala troche pomarudzila w kosciele bo w koncu zabierali jej kochanego diabelka;p a mnie tak rece bola ze nie moglam w nocy spac czuje sie jak po silce albo po noszeniu workow z cementem bo przez cale 1,5 h ja trzymalam mala na rekach;/ zaraz wstawie kilka zdjec:)



 
Witam
Ale naklikałyście:sorry2:bede miała co czytać :tak:;-)
Ja po chrzcinach :-)było ok mały troszke płakał w kościele:sorry2:musiałam z nim wyjsc na dwór kiedy zasnał wróciłam na msze:-) i do konca było ok pozniej nawet sie nie obudził dopiero jak sie msza skończyła
Jak zmniejsze zdjecia wstawie i pokarze wam mojego aniołka:-)
 
Cześć dziewczyny!:-D
Michasiowi od niespełna tygodnia poprzestawiały się pory jedzenia i spania.:baffled: Nie mam pojęcia, co jest tego powodem i jak to zmienić...? Ale na razie nie jest tak źle. Zobaczymy...:nerd:

Aha... a noc z kiepskim spaniem się już nie powtórzyła.:-D

aggy - gdzie się podziewasz?!:confused:

Właśnie malutki się obudził, więc później odpiszę!:wink:
Buziaki
 
Cześć Mamunie.

Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Dnia Matki!!!

Pewnie bym nie pamiętała, ale mój syn mi złożył rano życzenia (buehehee):-) A my z M spędzaliśmy weekend w domku, ale umówiliśmy sie - przez cały łykend zero kompa. Wczoraj wziął rano Kubusia do kuchni w leżaczku, zrobili mi śniadanie - omlet z warzywami. Kuba cały czas przyglądał się ciekawie tacie, a ja spałam. Do 9!!!! Nie pamiętam już, kiedy ostatni raz tak długo spałam.

Rozpisałyście się przez ten weekend i jeszcze wszystkiego nie przeczytałam, ale trochę zdążyłam zapamiętać

annaagnieszka - witaj:-) Podaję Ci rękę, jako kolejna mama grzecznego dziecka:-)

Rekinasia - spłakałam się:-D Ze śmiechu rzecz jasna

Co do ciuszków - ja kupuję Drewex-Kolorino, bo na długo starczają, oraz Coccodrillo, bo mają dobrą gatunkowo bawełnę. Ongiś kupowałam też Tup-Tup, ale poza designem, to jakość nijak ma się do ceny. A chyba najbardziej daremne są ciuszki z Gamy. Kurczą się już po jednym praniu.

Aha, a w sobotę byłam z M na zakupach. Musieliśmy sobie kupić kreacje na ślub szwagierki - M garnitur, bo już "wyrósł", a konkretnie wyrosło mu biodro przednie i nie mieści się w gacie, a marynarka się rozłaziła. A ja kupiłam sobie jedwabną sukienkę w kolorze jaspisowej zieleni, asymetrycznie ciętą. Śliczna!! Normalnie w życiu nigdy bym nic nie kupiła w Hexeline, bo ceny tam są zaporowe, ale ta akurat była przeceniona z 845 zł na 365 zł, bo "to zeszłoroczna lamówka", jak mi powiedziała sprzedawczyni. A ryra mnie to, czy to tegoroczna, czy zeszłoroczna kolekcja. Głupi się nie kapnie, a mądry nic nie powie:-) Do tego czarne szpilki i czarną torebkę kopertówkę z koralikami w odcieniach zieleni. Jeszcze potrzebuję szal, albo bolerko. Jestem b. zadowolona z zakupów.

Buziaczki dla Was i jeszcze napiszę, jak doczytam Wasze posty

To ta kiecka

p1000903ip6.jpg


anna_ajra - cześć - jestem i żyję:-)
 
reklama
dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki:-)
dla pierworódek pierwszego świeta....:rofl2:
ja juz dostałam życzenia - oczywiscie aguuuuuu:-D
 
Do góry