reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej dziewczyny Pogoda średnia ale liczę że z domu sie ruszymy. Mam nadszieje że u Kiniusi wszystko dobrze choć przyznam się że zaskoczył mnie jej wyjazd
Jabi Weroniczka ma rację lepiej dmuchać na zimne .
 
reklama
Czesc kochane mamusie
kiniusia mam nadzieję że u Ciebie wszystko ok. Odpoczniesz i bedzie dobrze
Jabi dziewczyny majaracje idz do lekarza mi tak nogi puchły w poprzedniej ciazy miałam jak balony nic nie wykazało ale byłam spokojna
Myyszaa ja miałam pierogi ale z jerzynami mniam i ze smietanka
Anna ajra dzieki za brzusio troszke duzy już ale tylko tak wyglada wieczorami po całym dniu rano mnie widoczny ale też widac
Pozdrawiam mamusie i brzusie
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Dzisiaj ważny dzień... jedziemy na 14:30 na badania!:baffled::sick:

kiniusia - brak mi słów, jak Ciebie potraktowali...:sad: Bardzo mi przykro i nie mogę przestać o tym/Tobie myśleć. Bardzo bym chciała Tobie pomóc, ale nie wiem jak... :confused2:
Ataata - dzięki za informacje! Pozdrów od nas kiniusie i trzymaj nas na bieżąco!:happy:

Myyszaaa - śliczna dzidzia na tym zdjęciu!
cloe - moja szwagierka (a mam je dwie) ma 5letnią córkę, która też nie chce jeść. Jest to dla nich poważny problem i nie mają na to sposobu. Jak ma "złe dni" to nie je przez trzy dni, a wszystko, co jej rodzice wmuszą, to zwraca. Póki waga trzyma się w normie lekarze nie widzą w tym nic złego...:dry:
Nawiązując do wyjazdu kiniusi, to też bym tak zrobiła. Potrzebuje nabrać wiatru w żagle i odpocząć od tego chaosu.
agawa1 - zapisuję się jako pierwsza do kupna Twojej książki!:wink: hi hi...
jabi - niestety nie wiem, co poradzić na puchnące kostki u nóg... ale Weroniczka i Ania31 mają rację. Idź z wynikami do lekarza.

Pozdrawiam Was serdecznie
Buziaczki
 
Hej dziewczyny u mnie szaro , smutnie i tak nie fajnie, tak koszmarnie buuuuro:-(

Kiniusia - trzymaj się i nie daj się i odpocznij :happy:
Anna_ajra -- jak tam badania dziś poszły??
jabi - fajne urodzinki ci wyprawili :-), ale dziewczyny maja rację - lepiej do lekarza podejść niż się denerwować...
Ania31 - fajne obiadki że też chce ci się gotować :-p
 
Hej dziewczyny!!
Zapraszam serdecznie na moja strone poswiecona nauce czytania dla malych dzieci, pisze to WAM ciezarowkom, bo macie teraz czas aby przygotowac materialy :-D

strona ktora dotyczy tej zabawy: Nauka czytania

oraz forum na BB na ktorym sobie obgadujemy sprawy techniczno-etyczne https://www.babyboom.pl/forum/w-co-sie-bawic-f29/nauka-czytania-dla-dzieci-od-0-5-lat-9749/

materialy w postaci ksiazek na temat ma Myyszaaa (superancka:cool2: mama chrzestna mojej coreczki Krysi) to wam podesle jak bedziecie zaintreresowane


przepraszam za spam, juz mnie tu wiecej nie bedzie :tak:

zycze zdrowka i szybkiego porodu

Ola i Murzałeczka
 
A u mnie leje nie zdążyłam przyjść ze sklepu mały sie smiał jak padało zmokliśmy jak nic:-):-D:tak:szybko sie przebraliśmy ciuszki schną a my sie objadamy:-)ciasteczkami i do tego jogurty dzieki ciąży mały ma apetyt widzi jak mama je i zjada ze mną wszystko to co ja:-)
Myyszaa mam takie dziwne zachcianki raz na to raz na cos innego i to nie na obiady tylko już po. Ostatnio to tarłam ziemniaki i piekłam placki ziemniaczane tak mnie wzięło:tak:na noc zawsze słoik ogórków mało solnych wciągne:-):-Dale co tam widocznie dzidzia ma takie zapotrzebowanie hahahaha:-):-):-):-):-):-):-):-)Dziś to chyba bede frytki robiła sobie z małym jesteśmy tylko we dwójkę cały dzień to szalejemy w kuchni:-):-)
cloe mój mały też jest wielkim niejadkiem albo był ostatnio mu sie poprawiło kiedys sie tym bardzo martwiłam ale odkąd przestałam go zmuszać je nie zawsze są to porcje które mnie zadowalają ale je.Ma prawie 3 lata a wazy zaledwie 11kg.jest mały i drobny po lekarzach najeździłam sie że szkoda mówić od onkologów po gastrologów.Zmieniliśmy też z jego powodu miejsce zamieszkania teraz wiecej przebywa na świeżym powietrzu mieszkam na wsi blisko lasu więc i apetyt mu dopisuje:-)
Pozdrawiam mamusie i fasolinki:-)
 
Witajcie!
U mnie mdłości trochę bardziej dokuczliwe sie robią, ale i apetyt nadal duży:)
Mamy nadzieję na kilkudniowy wyjazd gdzieś niedaleko ok. 21 lipca. Wcześniej w planach było morze, ale lekarz jest niechętny dłuższym dalekim wyjazdom, jeszcze ze zmianą klimatu w pierwszym trymestrze, więc odpusciliśmy. Zresztą będziemy spokojniejsi. Ale mam nadzieję,z e ten wyjazd na kilka dni wypali!
Anna aira jak Twoje usg?! Co do widoku bijącego serduszka to wielka radość! Aż trudno uwierzyć, że takie maleństwo już ma serduszko bijące!
Kasia k-ce niezły ten Wasz kotek, przywlókł piżmaka. Mój tylko raz ptaka na balkonie złapał...
Myszaaa fajna ta Twoja fasolinka. Czemu tak smutno i szaro u Ciebie? Chodzi o pogodę, czy coś wiecej?
Ania31 własnie, ten apetyt! Ogórki małosolne to też codzienna teraz u mnie konieczność! Ale takiego apetytu to chyba nigdy przed ciążą nie miałam!
Kiniusia jejku, okropnie Cię potraktowali. Mam nadzieję,z e już jest dobrze i że trafisz na dobrego lekarza, co sie Tobą zajmie. Odpoczywaj i dbaj o Was!
Pozdrawiam !
 
Hej Najka przez tą pogode:confused2: i jeszcze jestem na etapie ciągłego zmęczenia:blink: mam nadzieje że to się skończy... Ale w pracy padam... choć rano jak przyjdę to mam powera na cały dzień a o 10 już mi oczka się zamykają:zawstydzona/y: Ale mdłości brak, chyba że jestem głodna:-)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ania 31 moja Julcia skończyła dwa latka i waży dokładnie 10.410kg. czyli też drobinka.Są dni że potrafi jeść wszystko co jej dam ale najczęściej je bardzo mało.gdyby choć wagę miała normalną ale niestey waży za mało. A przy porodzie ważyła 4200 kg:szok: Strach pomyśleć co by było gdybym urodziła dwukilowe maleństwo:sorry:
 
Do góry