reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

;-):tak::tak::tak:PATRYCJA WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:;-)

Melduje sieę za ja nadal 2 w 1 ciekawe ktora z nas bedzie nastepna.
Moja mała tak się już pcha że juz sama nie wiem ktoredy chce wyjsc;/
A wczoraj wieczorem zauwazylam rozstepy:(:(:( a nie bylo ich przedtem to chyb aprzez te je rozpychanki bo wczoraj to skora byla taka napieta ze w koncu nie wytzrymala i popekala:(:(:( A tu tyle jeszcze trzeba na mała poczekać.
A co do pokarmu to niem artwcie sie kochane ja tez go nie mam i jakos go nadal nie widac choc teraz zaczynaja mnie bolec piersi i sutki wiec moze cos sie ruszy. JA chciałabym karmić piersia ale jak to bedzie zoabaczymy...

No i powiedzcie mi kiedy pojawia sie rozwarcie na ile przed porodem bo zdaje mi sie ze zrobiłam sie troche szersza:p i moj M tez to zauwazyl:p
 
reklama
Szlam sobie dzis do sklepu i strasznie mnie bolaly biodra. Moze sie rozrastaja jeszcze bardziej:confused:Ciekawe, ale bol byl dosyc...

Kropecka- moze i presja otoczenia jest czyms uciazliwym, ale ja akurat bym sie tym przejmowala najmniej...poprostu...jesli czegos nie chce to tego nie robie i juz!! A zaden sasiad nie ma prawa sie do tego wtracac, jesli to zrobi to dyskretnie poinformuj go ze jego uwagi sa zbyteczne i zupelnie nie na miejscu, np. pierwszy synek tez nie jadl z piersi i jaki sliczny urosl itp.
 
gratulacje dla Patrysi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przyszlirodzice:
wątpie, żeby maż mógł zauważyć u kobiety rozwarcie szyjki macicy ???? jakoś nie łapie

a propos laktatora, to któaś z Was napisała, że testowała go- czy to jest dopuszczalne przed porodem?????

jakaś jestem chyba niedoinformowana :-)

pozdrawiam
i zgłaszam się na ochotniczkę jako następna :-)
 
Paulineczka ja to wiem, z tym że kobieta po porodzie czuje się nieco inaczej niż my teraz obecnie, głównie za sprawą hormonów, których poziom drastycznie spada. Wtedy nie jesteśmy sobą, przejmujemy się rzeczami którymi na co dzień byśmy się nie przejmowały itp. Sama nie mam pojęcia jak będę się zachowywać po urodzeniu Olka, wszystkie moje plany odnośnie nieprzejmowania się itd mogą polec w gruzach właśnie przez jakiś baby blues lub coś w tym stylu. No ale narazie znowu łapię się na tym że nieco idealizuję sobie to co będzie po urodzeniu Olka.

kwiatuszek, ja z tym rozwarciem też nie za bardzo rozumiem :/

a co do laktatora to ja nie wypróbowywuję przed porodem, ale raczej nie powinno nic złego się stać. podobno stymulacja piersi przyspiesza skurcze i poród więc te co chcą już urodzić niech się za laktatory zabierają i do dzieła ;)
 
przyszlirodzice:
wątpie, żeby maż mógł zauważyć u kobiety rozwarcie szyjki macicy ???? jakoś nie łapie


No to napisalas!!!:-):-D Sie usmialam:-):-D
Kropecko kochana w razie co bedziemy Cie wspierac, albo dasz namiar na sasiada :-) to go oduczymy sie wtracac!!:-D

Dziewczyny macie jakies skuteczne sposoby na zaparcia:wściekła/y:?? Szczegolnie pod koniec ciazy:confused:
 
Hej
Witam sie w 2packu :-) agawa - już dziś mi się chce spać:-)

Ania_ajra - trzym się - wiem że to jest najgorsze jak co 5 minut ktoś się pyta czy ty już:-) więc mam nadzieje że dadzą spokój do 30 :-D

Ladna.ex.panna - ja bym nie sprzedawała tej pościeli - może na coś się przyda:-) A my mamy teraz takie skoki hormonalne - że na nas działa wszystko... hihihi co by się nie działo będziemy wściekłe :-D

Pozdrawiam Ula
 
Hej. W dwupaku cały czas i pewnie jeszcze pobędę choć dziś bolały mnie biodra, tył..ek brzuchol robił się napięty:baffled: Kto wie może coś to oznacza:dry:
Ładna expanna może pościel nie jest taka zła. Teściowa pewnie myślała że fajny prezent robi choć dla zasady mogła się spytać ale dzięki temu że nie puściłaś mimo uszu, następnym razem się zapyta;-)
Paulineczka mnie tez wypowiedź Kwiatuszka ubawiła:-D Kwiatuszek tylko się nie obrażaj.;-)
Przyszlirodzice ciężko stwierdzić czy może, mój m uważa od pewnego czasu ze jakoś mu niezręcznie :-p:cool2:więc w tej sprawie nic nie pomogę
Kropecka w razie czego będziemy się tu wspierać:tak:
 
kwiatuszek.pregnet - no ja testowałam czy raczej uczyłam się obsługi, tzn. wyparzyłam go, poskładałam zgodnie z instrukcją, załadowałam świeże baterie (bo to pożyczany sprzęt) i sprawdziłam, która końcówka jest na mój rozmiar, włączyłam na jakieś 5 sekund - to chyba nie powinno być niedopuszczalne :zawstydzona/y:

Paulineczka_ - ten ból bioder to normalka, też tak mam i pani doktor mnie uspokoiła, że to przygotowywanie się miednicy do porodu, takie "poluzowanie". Mnie boli przy spacerze i jak w nocy próbuję się przeturlać na drugi bok.
 
Hej,

PATRYCJA - PRZEOGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!

Ja cały czas jestem też jeszcze podwójna. Na dzisiejszym USG wyszło jednak, że Marysia jest bardzo dużym dzieckiem i że jest to po uśrednieniu 38 tydz. - czyli 2 tyg. więcej. Przestraszył mnie, że jeżeli jeszcze ją ponoszę 3-4 tyg. do terminu, to będzie ważyła spokojnie około 4,5 kg. Za 2 tyg. (jeżeli nie urodzę) mamy powtórzyć usg, żeby zobaczyć czy nie skończy się cesarką, bo On obstawia, że nie dam rady jej urodzić- będzie za duża. Na szczęście Mania jest zdrowa i to cieszy mnie najbardziej. Łożysko jeszcze prawidłowe i zupełnie wydolne. Śmiało mogę ją nosić do końca lutego.
Dziś już jestem jednak mocno zmęczona po tych wszystkich wrażeniach (byłam też na zakupach) i podczytam dokładnie bb w poniedziałek.
Cieplutko wszystkie Lutóweczki pozdrawiam.:tak::tak::tak:
 
reklama
No hej


JA nadal w dwupaku i się nie zanosi chhoć bóle na @ miewam co dzień ostatnimi czasy. W sumie przy MIśku tez takie miałam jak mi się ujście otwierało ale czy teraz też tak jest to trudno mi powiedzieć.


kwiatuszku kochhany mąż nie zobaczy czy się ujscie otwiera no chyba że to gin :-)Bo niby jak po szerokości czego?? bioder?? czy jak :-)Nie obrażaj się pls. Całuski,


sana nie jest nie dozwolone testowanie laktatora ale przez to ściągasz siarę a będzie ona baaardzo potrzebna :-)


Myszja tez ide dziś w słomę wcześnie - co za dużo to nie zdrowo :-) A jak tampo wizycie gości???


kurcze co do bioder to i z MIśkiem mnie nei bolały i teraz nie bolą. Może to zależy od baby :-)

Całuski dla wszystkich :-)

Anna_ajra oj kochana sprawa z budowa jeszcze długo się nie rozwiąże ale może za 2 tygodnie wejdzie ekipa zastępcza a potem tylko sąd zostanie :-)Musimy jeszcze czekac do końca tego tygodnia.


kropecka a może nie będzie tego aby blues'a.
 
Do góry