reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Syneczki2 - gratuluję zdanego egzaminu! Daj koniecznie znać 21.02. jak ten drugi!
Może nie będzie tak źle...?
lileczka - jak zdrówko po niedzielnym zimnym spacerze?
MOMP - śliczny ten Twój Mikołajek, jak z reklamy! Mam nadzieję, że miewa się już lepiej. Jak ząbki?
agawa1 - widzę, że i Tobie roczek pokrył się z feriami - super! Daj znać, jak impreza i co dobrego przygotowałaś skoro...

domowa imprezka :tak:No i będę mogła popisać się kulinarnie jako pani domu ;-)
I u nas śniegu po pachy!
lileczka - tylko nie mów, że okna myłaś...:huh: Uff... Mi by się nie chciało w zimie.
MOMP - jak klikniesz "dzieci urodzone w lutym 2008", to zobaczysz wszystkie nasze wątki, ale widzę, że się spóźniłam o całe 4 dni...:sorry2:
Gosia 78 - widzę, że i u Was w kółko, jak nie katar, to ząbki...:hmm: Jak chłopcy obecnie się mają?
Margaritta - jak zdrówko? Śliczne kotki, takie całuśnie!:-D
patrysia - jak paznokcie?
kropecka - jak się czujesz po tygodniowym zwolnieniu? Z dwójka małych dzieci ciężko się wykurować:dry:... czyż nie?
Mysza - ale się ostatnio zebrałaś na odpisanie... co za post!:surprised: Jestem pod wrażeniem:-D i czekam na kolejny taki wypasiony! Brawo, brawo!:-D
Mikuś ma już 12 zębów!:wink: Wow! O jednego więcej niż Michaś.;-)

Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna!
Odpiszę później... #992
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Ja tylko na chwile
Kuba jest bardzo chory siedzę z M na zmiane i pilnujemy go w nocy ma problemy z oddychaniem taki podły kaszel a dokładnie zapalenie oskrzeli wszystko w środku gra na dodatek bardzo sie denerwuje płacze a potem ma dusznosci
Także przez jakiś czas nie bedzie mnie mam nadzieje ze do niedzieli juz bedzie lepiej i nie wylądujemy w szpitalu

Pozdrawiam was wszystkie i udanego weekendu wam zycze
 
Ania31 - bardzo współczuję i zarazem się martwię.:sad: Bartuś rzeczywiście się strasznie rozchorował...:hmm:
Zastanawiam się czy nie byłoby lepiej jednak w szpitalu skoro ma takie duszności...? ale zapewne nie chcesz zostawiać pozostałych chłopców w domu...:no2: och... Ubolewam Aniu razem z Tobą.:hmm:
Mam nadzieję, że leki zadziałają i Bartuś szybko wróci do zdrowia!
Ściskam Cię mocno!
 
Aniu zdróweczka dla Kubusia, oby wszystkie dolegliwości szybko minęły i oby bez szpitala sie obyło!!!!!
Kaska to ja tu pytam czy dużo dziewczyn na sierpniówkach a wy już 800 stron macie:szok: ale dajecie plotkareczki :)
a dziewczyny co do dolnych i górnych półek wiekowych to ja już prawie zabytek z wykopalisk ;) kuzynka z mojego rocznika za 6 mieś zostanie babcią, gdybym urodziła pierwsza córkę a nie syna to kto wie jak by to było, ale chłopak 19 letni na szczęście nie myśli jeszcze o założeniu rodziny, wiec jest szansa że jeszcze kilka latek upłynie zanim będę wnuki bawić :)
moja najmłodsza siostra ma 24 lata i ani jeszcze nie mysli mieć dzieci, chociaz cały czas mówi że chce mieć 4 synów :) no ale teraz jeszcze drugie studia, jakis awans w pracy sie szykuje, jakiś wyjazd do Egiptu, za bardzo napiety grafik, za to znalazła czas na przyjazd na roczek Gabi :-):-):-) i oszalał na jej punkcie, a Gabi w to graj żeby ja ciągle nosic i bawić, ciekawe jak to bedzie jak już siostra pojedzie:sorry:
Anna ajra i dla was zdróweczka, niech juz te choroby sobie pójda w sina dal!!!!! no i skoro jest zielone swiatełko to do biegu ... gotowi ...start :-D powodzenia!!!
Syneczki świetnie to ujełas - kazda z nas jest inna, jedyna w swoim rodzaju i nie powtarzalna, a przez to wyjatkowa!!!
Baniorka nigdy nie mów nigdy ;-) ja jak juz miałam trójke dzieci to byłam pewna ze juz nigdy nie bede mieć dzieci , az tu przyszedł wiek, pojawił się odpowiedni mezczyzna i juz w pewnym momencie i niczym innym nie marzyłam jak o tym żeby miec kolejne dziecko
 
Ania31- dużo zdrówka dla Kubasia:-), strasznie się męczy biedaczek, trzymam kciuki by szpital Was ominął.
Cloe - Piotruś w tym tyg jeszcze nie poszedł do przedszkola, zaczynamy znów od poniedziałku...
Anna ajra- dużo zdrówka i dla Was:-), a moje chłopaki na razie zdrowe:tak:
Ulenka - masz rację, dlatego ja kategorycznie nie mówię "nigdy", ciągle jakieś skryte marzenie o córeczce we mnie siedzi:sorry2:
 
witam wieczornie
ale ja dzis na szybko bo mnie muli juz ... a bylismy jeszcze u naszego chrzesniaka potem przyszla znajoma i niedawno poszla...
nie wiem dlaczego ale jestem wykonczona i ide dzis wczesniej spac ;-)

Ania31 - ojejku zdrowka dla Kubusia mam andzieje ze to szybko minie i nie bedziecie musieli sie meczyc trzymajcie sie :tak:
anna_ajra - heh sciaglam paznokcie ale z trudem bo dostalam nowe - szklane (zamawialam na allegro) ale chcialam sobie je robic i zapomnialam ze nie mam zelu wiec musialam domawiac - na wypadek wzielam wielki 30 ml bo ten mial 5 ml i teraz czekam na przesylke :-) niestety musze chodzic z takimi nie ladnymi pazurkami ale coz nie odzyja choc troche przed nastepnym zabiegiem :tak::-D
zytka - a ja dzis 3 paczki wcinalam :-D:-D:-D
syneczki - no fakt trzeba przyznac ze udal sie ten rocznik :-p:-p:-p:-p
 
Witam się i ja:-)

I życzę Ewci i Miłoszkowi wszytkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy.
Na początku chciałam zamieścić sprostowanie, że z moim m nie jest tak źle:-). Gdy a kąpię Majkę to on wietrzy sypialnię i przygotowuje mleko. Ogólnie to sporo się z ią bawi a co najważniejsze to wstaje do niej w nocy i rano bo ja to jestem straszny śpioch:-).
Widzę, że na tapecie roczniki:-D Ja jestem 81, a m 80. Czyli chyba jesteśmy tak w środku:-)
Ania31 - dużo zdrówka dla Kubusia, trzymam kciuki, żeby wszystko szybko i dobrze się skończyło.
anna_ajra - dla was też dużo zdrówka:tak:.

Jak dam radę to może napiszę potem więcej, bo właśnie zadzwonił m, że mu się samochód popsuł:-(. I muszę lecieć mu na ratunek:tak:

Buźka
 
Witam
Ja tylko na chwile
Kuba jest bardzo chory siedzę z M na zmiane i pilnujemy go w nocy ma problemy z oddychaniem taki podły kaszel a dokładnie zapalenie oskrzeli wszystko w środku gra na dodatek bardzo sie denerwuje płacze a potem ma dusznosci
Także przez jakiś czas nie bedzie mnie mam nadzieje ze do niedzieli juz bedzie lepiej i nie wylądujemy w szpitalu

Pozdrawiam was wszystkie i udanego weekendu wam zycze
Ania mam nadzieje ze jakos mu przejdzie u was w ogole to czesto te oskrzela zreszta tak jak u nas. Mateuszowi najbardziej pomaga salbutamol, wtedy lzej mu sie oddycha. Trzymam kciuki zebyscie nie wyladowali jednak w szpitalu
 
reklama
anna_ajra w takim razie nie pozostaje nic innego jak tylko powiadomic nas o wspaniałej nowinie w czerwcu :tak: tym razem pamiętam pamiętam że to czerwiec :-D
ania biedny Kubuś jak sobie przypomne Oliwierka w tym stanie...jak on sie zatykał i nagle wieeeelki płacz. Z tym ze miał zapalenie krtani i czatowaliśmy przy nim zeby nam sie czasem nie udusił. Wtedy szybko zastrzyk i ulgaaaa. W jego 3 letnim zyciu już druga taka akcja była.
 
Do góry