reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No nasz też się śmieje ale to nie jest taki głośny ciągły śmiech tylko takie pojedyncze 😁 a teraz zaczął już tak konkretniej ❤️

To nie ten temat, my już dawno urodzone 😂 szukaj lutowych 2022
Ojaaaa... Jaki wstyd 🤦‍♀️🙈 chciałam was właśnie zacząć nadrabiać i nie połapałam jeszcze że coś nie tak 🤦‍♀️ dzięki 😁
 
reklama
Witajcie ja chyba dołączam do Lutego choć to bede wiedzieć 22 czerwca bo wtedy mam wizytę u Ginekologa 😁 bynajmniej dwa testy wykonane wyszły od razu dwie grube krechy. Dziś beta z wynikiem 11123,59 więc wskazuję to tak mniej więcej na 6-7 tydzień 😁 z miesiaczki termin porodu na 2 luty 2022 😊🥰
 
Witajcie ja chyba dołączam do Lutego choć to bede wiedzieć 22 czerwca bo wtedy mam wizytę u Ginekologa 😁 bynajmniej dwa testy wykonane wyszły od razu dwie grube krechy. Dziś beta z wynikiem 11123,59 więc wskazuję to tak mniej więcej na 6-7 tydzień 😁 z miesiaczki termin porodu na 2 luty 2022 😊🥰
Gratulacje kochana. Lecz tu są lutowe mamy które urodziły w 2021😀trzymamy kciuki!
 
Moje 5 letnie dziecko wsadziło sobie 1 grosz do nosa. Ja zawału prawie dostalam ale udało mi się wyciągnąć. Pytam się jak to się stało a ona,, spadło z nieba,, 🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯 dalam jej w sklepie 1 grosz do skarbonki, wyszliśmy że sklepu a ona trzyma się za nos (myslalam ze znowu ma focha o coś,) mowie co się stało Basiu, a ona, że pieniążek jej spadł. Ja mowie, to nie płacz dam ci następny w domku a ona, że do nosa jej spadł 😀 moja mina musiala być bezcenna
No to moja perełkę sobie wsadziła 😅ale wyleciała potem
 
reklama
Młody dzisiaj kilka razy już tak delikatnie zaśmiał się na głos, widać że bardzo chce, ale jeszcze mu nie wychodzi do końca, pewnie na dniach bedzie się już śmiał ❤️
u nas też już są podchody pod śmiech pełną gębą :D pierwszy raz zdarzyło jej sie juz pare tygodni temu, ale do tej pory uraczyła mnie śmiecho-podobnym dźwiękiem tylko pare razy - aż serce rośnie jak słychac taki śmiech <3
 
Do góry