reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dawid w październiku skończy 4 lata , a Krzysiula ma rok i 4ms:) . Termin mam na 02.03 ( dzień urodzin Krzysiaczka :) ) ale, że ja zawsze rodze wczensiaki to obstawiam, że to będzie koniec stycznia początek lutego:) z OM wychodzi, że dziś 6tydz 2 dzień:) , robiłam dziś bete to 335.
Super, gratulacje! 😃 również witam na pokładzie :)
 
reklama
Dawid w październiku skończy 4 lata , a Krzysiula ma rok i 4ms:) . Termin mam na 02.03 ( dzień urodzin Krzysiaczka :) ) ale, że ja zawsze rodze wczensiaki to obstawiam, że to będzie koniec stycznia początek lutego:) z OM wychodzi, że dziś 6tydz 2 dzień:) , robiłam dziś bete to 335.

Można powiedzieć maluchy 😋
A to dużo przed terminem rodziłaś ??
A to masz młodziutką ciąże, ja akurat w tym samym tyg i dniu byłam na pierwszej wizycie heh 😁
 
24tydz , 35 tydz i 36 ( te 30tki to ledwo dociagniete) mam problem z szyją..szybko mi się skraca..pewnie szew założą w okolicy 13 tyg
 
Dziewczyny. Czy Wy tez tak macie? Rano jak wstanę jest wszystko o (poza mdłościami). Chodzę trochę w dzień, ale staram się co jakis czas odpoczać. Jednak tak już w okolichach 14 -15 mój brzuch robi się twardy, czasami pobolewa. Nie jestem pierwszy raz w ciąży, ale te 12 lat temu nie pamiętam tego. Może były takie sytuacje. Jak potem leżę tak ze dwie godziny, to jest trochę lepiej.
 
Dziewczyny. Czy Wy tez tak macie? Rano jak wstanę jest wszystko o (poza mdłościami). Chodzę trochę w dzień, ale staram się co jakis czas odpoczać. Jednak tak już w okolichach 14 -15 mój brzuch robi się twardy, czasami pobolewa. Nie jestem pierwszy raz w ciąży, ale te 12 lat temu nie pamiętam tego. Może były takie sytuacje. Jak potem leżę tak ze dwie godziny, to jest trochę lepiej.
Moja sytuacja wygląda podobnie. Czy zjem obiad czy nie brzuch późnym popołudniem robi się twardy wzdety. Mi pomaga ciepło spod koca i leżenie. Jestem w 9 tyg a wieczorem mój brzuch jest po prostu duży. To moja 2 ciąża pewnie przez rozciągnięte powłoki brzuszne ciąża jest widoczna już.
 
Dziewczyny. Czy Wy tez tak macie? Rano jak wstanę jest wszystko o (poza mdłościami). Chodzę trochę w dzień, ale staram się co jakis czas odpoczać. Jednak tak już w okolichach 14 -15 mój brzuch robi się twardy, czasami pobolewa. Nie jestem pierwszy raz w ciąży, ale te 12 lat temu nie pamiętam tego. Może były takie sytuacje. Jak potem leżę tak ze dwie godziny, to jest trochę lepiej.
Ja byłam 11 lat temu w ciąży i też nie pamiętam . Ja nie mam twardego brzucha. Za to mam w nim rewolucje :p
 
reklama
Do góry