reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny czy byłyście u dentysty w ciazy na przegladzie ? To prawda ze jak sie robi lub jest prochnica to zeby lecą ?
Mi iakis dziwny stomatolog powiedzial ze mam prochnice ( nigdy problemow nie miakam, dbam o zeby i prochnicy ja nie widzę) i kazal zrobic wszystkie zeby oprocz przednich. Oczywiscie nie mam ponad 2 tysi zeby cokolwiek zrobic. Ide 16 października do innego dentysty zeby zobaczyl czy to prawda co tamten mowil. Jesli tak, to nie zrobie wszystkich za jednym zamachem bo mnie nie stać na to, a w moim miescie ja NFZ... szkoda gadac. Brak pomocy. W nocy jak boli zab trzeba do innego miasta jechac bo nie ka pomocy.
No i mnie nastraszyl z tymi zębami ( az dzis od tego myślenia cala szczęka mnie boli 😵)
Ja też poszlam, bo mi prowadząca, po sprawdzeniu wyników badań stwierdziła, żebym poszła do dentystki, bo coś z zębami może się dziać i jak poszłam i zobaczyla moją zatrzymana ósemke powiedziała, że mam usunąć, bo mam próchnice i najlepiej jak najszybciej usunąć, bo pójdzie na resztę zębów. A po ciąży, jak będę karmiła piersią to jeszcze bardziej zęby poleca.
 
reklama
Dziewczyny czy byłyście u dentysty w ciazy na przegladzie ? To prawda ze jak sie robi lub jest prochnica to zeby lecą ?
Mi iakis dziwny stomatolog powiedzial ze mam prochnice ( nigdy problemow nie miakam, dbam o zeby i prochnicy ja nie widzę) i kazal zrobic wszystkie zeby oprocz przednich. Oczywiscie nie mam ponad 2 tysi zeby cokolwiek zrobic. Ide 16 października do innego dentysty zeby zobaczyl czy to prawda co tamten mowil. Jesli tak, to nie zrobie wszystkich za jednym zamachem bo mnie nie stać na to, a w moim miescie ja NFZ... szkoda gadac. Brak pomocy. W nocy jak boli zab trzeba do innego miasta jechac bo nie ka pomocy.
No i mnie nastraszyl z tymi zębami ( az dzis od tego myślenia cala szczęka mnie boli 😵)

Ja noszę aparat ortodontyczny, więc co miesiąc jestem na wizycie, póki co Pani Doktor nic nie mówiła, że mam jakieś ubytki, zobaczymy z czasem, bo niestety ciągnie mnie cały czas do słodkiego.
 
Dziewczyny czy byłyście u dentysty w ciazy na przegladzie ? To prawda ze jak sie robi lub jest prochnica to zeby lecą ?
Mi iakis dziwny stomatolog powiedzial ze mam prochnice ( nigdy problemow nie miakam, dbam o zeby i prochnicy ja nie widzę) i kazal zrobic wszystkie zeby oprocz przednich. Oczywiscie nie mam ponad 2 tysi zeby cokolwiek zrobic. Ide 16 października do innego dentysty zeby zobaczyl czy to prawda co tamten mowil. Jesli tak, to nie zrobie wszystkich za jednym zamachem bo mnie nie stać na to, a w moim miescie ja NFZ... szkoda gadac. Brak pomocy. W nocy jak boli zab trzeba do innego miasta jechac bo nie ka pomocy.
No i mnie nastraszyl z tymi zębami ( az dzis od tego myślenia cala szczęka mnie boli 😵)
Ja poszlam na poczatku ciazy na przegląd. I mialam 3 ząbki do zrobienia. Ginekolog mowi ze bardzo wazne jest żeby zdroww zęby mieć w ciazy.
 
reklama
Do góry