reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dlatego moj maz ma prawko 😂
Mój nie ma, a ja mam 😜😜😜

A to zależy, każdej nocy powtarzam że nigdy więcej, w dzień już się zastanawiam 😛
Ale liczę, że kiedyś w końcu użyję karty do zdjęć z napisem "przesypiam już całą noc" 🙈
Użyjesz, ja już całe noce przesypiam, po tym skoku śpi jak anioł.

Ja po swoich trudnych początkach zapierałam się ze mloda bedzie jedynaczka ;D a teraz jak mloda skończyła 3 miesiące zaczęliśmy myśleć o rodzeństwie dla niej ;D
Ja nie będę miała drugiego dziecka dopóki nie kupimy większego mieszkania, a że jesteśmy goli i wesoli (wiem ma byś weseli 🤣🤣) to będzie jedynakiem.
 
reklama
Ja po swoich trudnych początkach zapierałam się ze mloda bedzie jedynaczka ;D a teraz jak mloda skończyła 3 miesiące zaczęliśmy myśleć o rodzeństwie dla niej ;D
U mnie ta samo ... 🤦‍♀️ A pozniej przychodzi dzien marudzenia i sie zastanawiam czy ja naprawde chce sobie to zrobic 🤨
 
U mnie ta samo ... 🤦‍♀️ A pozniej przychodzi dzien marudzenia i sie zastanawiam czy ja naprawde chce sobie to zrobic 🤨
My czekaliśmy 4 lata z decyzją 😂 balam się różnicy tej 5 letniej między dziewczynami, ale jest super. Basia byla wy kochana na maksa od malego, teraz duzo rozumie. Takze moze to i dobra decyzja była tyle czekać 😁
 
Jejku dziewczyny czy wy też tak macie nie wiem czy hormony czy o co chodzi? ale mały się obudził wzięłam go na ręce do kangurowania żeby pospał sobie jeszcze na mnie, ja patrzę a on ma ranę na twarzy jak skaleczenie 😭 obiecywałam sobie, że dzisiaj napewno obetnę mu paznokcie i cały czas czymś innym byłam zajęta 😟 normalnie jak to zobaczyłam to się tak rozpłakałam, że Mąż przybiegł o co kaman...a mi aż guła w gardle stanęła 🥲 . oczywiście zdezynfekowałam mąż ostatecznie go wziął wiem że to nie ostatnia pewnie jego rana ale strasznie mnie zabolało jakby nie wiem co mu się stało😭
 
Jejku dziewczyny czy wy też tak macie nie wiem czy hormony czy o co chodzi? ale mały się obudził wzięłam go na ręce do kangurowania żeby pospał sobie jeszcze na mnie, ja patrzę a on ma ranę na twarzy jak skaleczenie 😭 obiecywałam sobie, że dzisiaj napewno obetnę mu paznokcie i cały czas czymś innym byłam zajęta 😟 normalnie jak to zobaczyłam to się tak rozpłakałam, że Mąż przybiegł o co kaman...a mi aż guła w gardle stanęła 🥲 . oczywiście zdezynfekowałam mąż ostatecznie go wziął wiem że to nie ostatnia pewnie jego rana ale strasznie mnie zabolało jakby nie wiem co mu się stało😭
Za pierwszym razem, teraz już nie 🤣 ja nawet nie dezynfekuje, jego zarazki w końcu 😜
 
reklama
Jejku dziewczyny czy wy też tak macie nie wiem czy hormony czy o co chodzi? ale mały się obudził wzięłam go na ręce do kangurowania żeby pospał sobie jeszcze na mnie, ja patrzę a on ma ranę na twarzy jak skaleczenie 😭 obiecywałam sobie, że dzisiaj napewno obetnę mu paznokcie i cały czas czymś innym byłam zajęta 😟 normalnie jak to zobaczyłam to się tak rozpłakałam, że Mąż przybiegł o co kaman...a mi aż guła w gardle stanęła 🥲 . oczywiście zdezynfekowałam mąż ostatecznie go wziął wiem że to nie ostatnia pewnie jego rana ale strasznie mnie zabolało jakby nie wiem co mu się stało😭
Hormony 😁 albo to co tam sie zmienia w mózgach matek 😁 tez tak mialam na poczatku, no moze bez placzu.. ;) za to np jak usypialam mala i ona zasnela a ja po cichu sie wymykalam to mialam wyrzuty sumienia ze ja tak „oszukuje” 🤣 glupota 🤦‍♀️ Ale czasami nadal tak mam.
 
Do góry