reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Pewnie. Ja co miesiąc tak jeżdżę do lekarza prywatnie. Nie wpisuje nic kompletnie. Powiedz, że przyszłaś kontrolnie, na dodatkowa wizytę, zbey mąż mógł popatrzeć i tyle. Wtedy lekarz nawet nie wola karty ciazy
No dobra. Bałam się że będzie krzywo patrzył, że przyszłam tylko jednorazowo. Do swojego chodzę prywatnie co 3 tyg i jestem bardzo zadowolona i nie chce żeby wiedział że łaże gdzie indziej 🤪 przynajmniej fajnie, że mogę u niego nagrać na telefon usg.
A teraz już powoli zaczynam czuć jak mały pływa takie delikatne ruchy. Mąż kładzie rękę ale te ruchy są tak subtelne, że na razie tylko raz poczuł. Mały wg usg jest w 16+3, więc wydaje mi się, że wcześnie zaczęłam czuć. Nastawiałam się jeszcze na parę tygodni oczekiwania. A tu taka miła niespodzianka, teraz czekam na coraz mocniejsze kopniaczki 🙂 Jeny ale to dziwne uczucie. Jestem zafascynowana tym małym stworkiem 😍
 
Dziewczyny a jak to jest po CC ?? Ciężko dojść do siebie??
Kochana ja cc nie miałam ale wydaje mi się, że to bardoz indywidualna sprawa. Podobnie jak SN. Jednym z nas poród będzie wydawał się bajką i zeskocza z fotela na porodówce same a dla innych bedoze trauma do końca życia. Tak smak myślę, że jest w przypadku cc. Jedne staną nogach po kilku godzinach a inne tygodniami beda dochodzić do siebie. Niestety chyba nie ma na to reguły. Ani gwarancji, że drugi czy kolejny poród będzie latwy/trudny jak poprzednie
 
Dziewczyny a jak to jest po CC ?? Ciężko dojść do siebie??
Też nie wiem jak jest po po CC ale naturalnie drugi raz nie wyobrażam sobie rodzić. Myślę że każdy poród jest inny bo każda z nas jest inna ja po naturalnym się gorzej czułam niż dziewczyny po CC z sali więc nie ma reguły 😊 w każdym z tych porodów mogą być komplikacje.
 
Dziewczyny a jak to jest po CC ?? Ciężko dojść do siebie??
Dla mnie traumatyczne było pierwsze 3-4 h po tym jak się obudziłam ( miałam CC w znieczuleniu ogólnym) potem wiadomo że boli ale nie było tragedii 🙂 teraz się tylko boje bo opieka nad niemowlakiem nie była taką straszną ale gorzej będzie mi się zająć starszakiem bo do niego bardziej trzeba się schylać i biegać a tego sobie przez pierwsze kilka dni nie wyobrażam😱
 
Dla mnie traumatyczne było pierwsze 3-4 h po tym jak się obudziłam ( miałam CC w znieczuleniu ogólnym) potem wiadomo że boli ale nie było tragedii 🙂 teraz się tylko boje bo opieka nad niemowlakiem nie była taką straszną ale gorzej będzie mi się zająć starszakiem bo do niego bardziej trzeba się schylać i biegać a tego sobie przez pierwsze kilka dni nie wyobrażam😱
A czemu w znieczuleniu ogólnym miałaś CC ??
 
reklama
Do góry