reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ale dzisiaj stron doszło do nadrobienia xD
Ja dzisiaj byłam w smyku bo odwiedzają nas za tydzień znajomi z 2 miesiączna córcia i chciałam kupić jakiś drobny prezent. Te ciuszki są tak przesłodkie ze miałam ochotę wykupić pół sklepu 😂 ale się powstrzymalam.
Jestem z siebie dumna że wytrzymałam bez wizyty tyle czasu-od 25 czerwca. W poniedziałek kolejna więc tuż tuż.
 
40 lat temu teściowa chodziła? Nie boisz się, że jest zacofana?
Nie bo pierwszą ciążę u niej prowadziłam i byłam bardzo zadowolona. Trafiłam w sumie na nią przypadkiem, mojej koleżanki koleżanka pracowała w tej przychodni i polecała lekarzy tam pracujących. Na dodatek w pierwszej ciąży na początku trafiłam na konowała lekarza i szybko szukałam innego. No i trafiło na tą lekarke. Nie mam zamiaru jej zmieniać.
 
U huk. Przeżyją 😂😂😂
A co masz w planach? . Ja uwielbiam przygotowywać żarcie 🤣 tylk9 zeby sily byly wlasnie eh


Ja wlasnie rozplanowalam żarełko na jutro i z męża pomocą powinnam szybko Ogarnąć.. Jutro z rana na plaze jedziemy wiec bierzemy grill i kuchenke gazową. Przygotuje sos. kotlety do burgerów i aby odgrzac i wszystkie dodatki w pudełka.. Zrobie dzis salatke z mlodych ziemniaczków, Pieczarek do mieska z Grilla (slimaczki z boczkiem, cukinia z piersi kurczaka, karczek). Warzywa na świeżo
Mysle nawet owoce jak brzoskwinie banana podpiec i polac sosem jogurtowym z miodem haha.. Choć dzieci pewnie na świeżo bardziej beda wpierdzielac to ponadziewam na wykalaczki wcześniej.
Jeszcze ciasto ze sliwkami chcą na jutro to muszę sie brać wiec trzymajcie kciuki bo skwar dzis kuzwa straszny o już mi sie nic nie chce!!!
Dzis bylo wczorajsze spagetti na obiad i golabki z zamrazarki😄

W. Ogóle my sie tylko rozkladamy a dzieciarnia. co jest do jedzenia 🤣🤣🤣
Ostatnio im robilam hotdogi na wypadzie to dzieki Kuchence mig I gotowe. Uwielbiają i Zjadają podwojne porcje ze na lody Już miejsca nie ma haha😄

Taka niemoc :(

Dzis powiedziałam szefowej. A onam tak czułam 😄

Moj też he

Bardzo ci współczuję :(:(:(

Bedzie dobrze:)

Ja dzis szefowej powiedzialam o Ciazy bo pytała sie o wyjazd a ze będę na kwarantannie to nie da rady wrócić na czas... To dostałam od niej 2.paczki.po 7testow antygenowych do zrobienia w domu i jeden pcr😄 wlasnie sprawdzam jak to teraz rozegrać i czy w Ogole sie da bo to bylaby duza oszczednosc hmm
Ja tez uwielbiam gotować, mogłabym nawet powiedzieć, że to moja pasja i w ciąży z synkiem przyrządzałam takie pyszności, że mąż nie wychodził z zachwytu, teraz choć gotuję codziennie (to wyniosłam z domu, mama zawsze mi powtarzała, że z obiadem jak z seksem 🙈🤣 jak się mąż naje w domu to nie będzie się stołował na mieście 🤦🤷🤣) No ale czasem robię coś na szybko. Pomijając rocznego synka, bo naprawdę wszystko mogę orzy nim zrobić to ciąża daje mi się we znaki i nie zawsze mam siłę a czasem po prostu brak mi chęci na wymyślanie. Na imprezke robię obiad, zapiekane ziemniaczki w rozmarynie, bitki schabu w sosie z kurkami i jakieś surówki, generalnie robimy wszystko w altance więc będzie grill, szaszłyki, kiełbaska, mięsko, grillowane warzywa. Zrobię też surowke po żydowsku, kościerską, z jajkami i serem feta, do tego grzanki czosnkowo-serowe z grilla, deskę szynkę, serów i pasztetu, jakieś owoce i tyle. Jutro biorę się za torta i to będzie wyzwanie bo wymyśliłam sobie dość trudny do ogarnięcia, no ale dziś przyjechali moi rodzice, więc wnuczek jest cały ich a ja się mogę poświęcić temu co lubię czyli gotowaniu 😁
 
Gdyby ktoś chciał poczytać, może wprowadzić jakieś drobne modernizacje w żywieniu:
Dzięki za tą rozpiskę. Właściwie nie jadam niczego niedozwolonego, generalnie słodyczy nie jadam wogule, niczego nie słodzę, już od dawna, pieczywa mało jadam i chleb piekę sama z białej kaszy gryczanej. Mam 5 posiłków dziennie o stałych porach, nie objadam się. Myślę że może teraz za dużo owoców jadłam.
No nic, zrobię jutro krzywa i się okaże.
 
Też masz z zeszłego roku syna?
Nie. z 2018
Ja tez uwielbiam gotować, mogłabym nawet powiedzieć, że to moja pasja i w ciąży z synkiem przyrządzałam takie pyszności, że mąż nie wychodził z zachwytu, teraz choć gotuję codziennie (to wyniosłam z domu, mama zawsze mi powtarzała, że z obiadem jak z seksem 🙈🤣 jak się mąż naje w domu to nie będzie się stołował na mieście 🤦🤷🤣) No ale czasem robię coś na szybko. Pomijając rocznego synka, bo naprawdę wszystko mogę orzy nim zrobić to ciąża daje mi się we znaki i nie zawsze mam siłę a czasem po prostu brak mi chęci na wymyślanie. Na imprezke robię obiad, zapiekane ziemniaczki w rozmarynie, bitki schabu w sosie z kurkami i jakieś surówki, generalnie robimy wszystko w altance więc będzie grill, szaszłyki, kiełbaska, mięsko, grillowane warzywa. Zrobię też surowke po żydowsku, kościerską, z jajkami i serem feta, do tego grzanki czosnkowo-serowe z grilla, deskę szynkę, serów i pasztetu, jakieś owoce i tyle. Jutro biorę się za torta i to będzie wyzwanie bo wymyśliłam sobie dość trudny do ogarnięcia, no ale dziś przyjechali moi rodzice, więc wnuczek jest cały ich a ja się mogę poświęcić temu co lubię czyli gotowaniu 😁
Ja pierkole moje klimaty😄mniam
A torty tez Uwielbiam piec. Tworzyć a często proste ale jednak efektowne i jak cos To Zdradz co planujesz mmmmm

Ale mi niedobrze. A tu robota czeka.
W domu ogarnęłam na jutro i nawet sie zdrzemlam ale nie pomaga i tak. Czuje sie wypruta🤣 ledwo przyszlam7i od razu wc i pic pic pic.. Mam straszne pragnienie ostatnio a sok pomaranczowy 100% to az za mną chodzi!!
 
reklama
Wrzucam moje dzisiejsze USG 🙂 już ładnie wszystko było widać na monitorze, bąbelek leżał na plecach. Doktor też włączył taki wykres pracy serca i było ładnie słychać jego prace.
IMG_20210715_225858.jpg
 
Do góry