reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Tzn? Jeśli masz jakieś realne obawy to może skonsultuj się z innym specjalistą?
Tu, choćbyśmy chciały, nikt Ci nie obieca że będzie dobrze. Trzeba być po prostu dobrej myśli.
 
reklama
Ja nie wierzę w takie rzeczy ale koleżanka stwierdziła ,że mi powróży obrączką na łańcuszku, i najpierw się sprawdza czy płeć zgadza się z dziećmi które już posiadamy ( mi się sprawdziło ) w moim przypadku dwóch chłopców,obraczka buja się jak wahadło góra i dół natomiast kolejna wróżba pokazała dziewczynkę obrączka zakręciła koło 😜 bardzo chciałabym mieć córcie, ale wiadomo że zdrowie jest najważniejsze i to się liczy dla mnie najbardziej. Nie mniej jednak trzymam kciuki 🤗 tym bardziej że ta ciąża jest zupełnie inna niż dwie poprzednie edit: sprawdziłam przed chwilą też kalendarz chiński z którego też wychodzi płeć żeńska 😊 ciekawe czy to się sprawdzi 😜
Pewnie, że zdrówko najważniejsze ale zawsze można pogadać 😃
No ja też właśnie w tej ciąży czuje się zupełnie inaczej niż z moimi chłopakami. Gorzej niestety, mdli mnie cały czas, wyglądam okropnie, jakbym z tydzień nie spala... I tak się zastanawiam czy to oznacza, że będzie dziewczynka, czy że się starzeję 🤔
 
Tzn? Jeśli masz jakieś realne obawy to może skonsultuj się z innym specjalistą?
Tu, choćbyśmy chciały, nikt Ci nie obieca że będzie dobrze. Trzeba być po prostu dobrej myśli.
Wiem, wiem. Generalnie martwię się tym, że będą ostatnio na wizycie miałam tylko pęcherzyk 8mm bez żółtkowego w środku. Nic takiego się nie dzieje generalnie. Za tydz mam następna wizytę i zobaczymy. To mnie tak po prostu zmartwilo. Zobaczymy jak to będzie.
 
A ja mam strasznego dola... Nie umiem myśleć pozytywnie 😪 naczytałam się trochę i wydaje mi się, że na kolejnej wizycie tzn za tydzień potwierdza się moje obawy 😪
Kochana myślę o Tobie, trzymam kciuki, zresztą napewno nie ja jedna... No nic już więcej nie zrobisz ani się nie dowiesz przed tą wizytą... Dasz radę 🤗🤗🤗
 
Pewnie, że zdrówko najważniejsze ale zawsze można pogadać 😃
No ja też właśnie w tej ciąży czuje się zupełnie inaczej niż z moimi chłopakami. Gorzej niestety, mdli mnie cały czas, wyglądam okropnie, jakbym z tydzień nie spala... I tak się zastanawiam czy to oznacza, że będzie dziewczynka, czy że się starzeję 🤔
Mi wyszło, że będzie dziewczynka. Jak zawsze myślałam o swojej ciąży to właśnie o tym, że chciałabym mieć córkę. Ale wiadomo, tak jak dziewczyny piszą - zdrowie najważniejsze 😊
 
A mi dupa. W ciążach mialam czystą cere.i mam córkę.
I ten kalendarz chinski fartem trafiony. Teraz niby chłopak wychodzi😆 a mi krosty znikly i zas widze ze xos zaatakowało 🙈
 
reklama
Hej, kilka dni temu dowiedziałam się o ciąży, jestem tu nowa, z obliczeń wynika koniec lutego 🙂
Czy wam też "doskwiera" takie dziwne uczucie w brzuchu? U mnie 4t. I mniej więcej od kilku dni mam takie uczucie, sama nie wiem jak je opisać. To nie ból, ale taka pełność? 🤷🏼‍♀️ taka jakby świadomość ze coś tam się dzieje 😜
 
Do góry