reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

a jeszcze mam pytanko, jak macie wizyty co 4 tygodnie to lekarz wypisuje Wam L4 na cały miesiąc? ja pamiętam z córką jak byłam w ciąży musiałam chodzić co dwa tygodnie właśnie przez to, że na tyle tylko mógł wypisać L4, ale to było 6 lat temu, może się coś zmieniło?
Mam l4 wypisywane co wizytę .
 
reklama
a jeszcze mam pytanko, jak macie wizyty co 4 tygodnie to lekarz wypisuje Wam L4 na cały miesiąc? ja pamiętam z córką jak byłam w ciąży musiałam chodzić co dwa tygodnie właśnie przez to, że na tyle tylko mógł wypisać L4, ale to było 6 lat temu, może się coś zmieniło?
Ja mam od wizyty do wizyty 🙂
 
Hej dziewczyny można do was dołączyć ❤ ?
Heh rozsiadz się wygodnie czeka nas 7 miesięcy czekania na dzidziusia 😊
a jeszcze mam pytanko, jak macie wizyty co 4 tygodnie to lekarz wypisuje Wam L4 na cały miesiąc? ja pamiętam z córką jak byłam w ciąży musiałam chodzić co dwa tygodnie właśnie przez to, że na tyle tylko mógł wypisać L4, ale to było 6 lat temu, może się coś zmieniło?
Rok temu wypisywał mi od wizyty do wizyty czasem były to 3 tygodnie czasem 4
 
Nie tyle ze boli ale ciazy cos na żołądku i siedzi w gardle.. Przynajmniej wczoraj czy ostatnio coraz czesciej to uczucie. A to Dlze sie i boli to juz swoja droga bo tez mnie tak ciągnie ze nie ma zmiluj. Co do wagi. Bardzo cie rozumiem. 🤣 Dopiero w ciążach mialam wiecej kg gdzie twarz wyglądała ciut lepiej ale po Ciazach wszystko szybko wracało do normy 😂
Mi tez ogólnie przez tryb życia i nawyki ciezko zawsze było przytyc. Teraz w wieku 36lat jest ciut lepiej i wreszcie waze 64kg a nie 58 przy 172cm.
ja przy 170 ostatnio ważyłam 55kg, mam 34 lata, i mam wrażenie że jestem sama skóra i kości, i za każdym razem jak jadę do rodziny to wysłuchuje że jestem zasuszona, jakby mi to miało pomóc kurde.

To widocznie się przepisy zmieniły od tamtego czasu, że raz na miesiąc może lekarz wypisać L4. Dziękuje za odp.
 
Byłam w 5+0 ale nic nie było jeszcze widać więc jej nie liczę. Hehe, no tez bym sobie nie wyobrażała dzieciaczka przy zabawkach a mama z rozłożonymi nogami 😁

Będziesz dopiero dzwonić się umawiać?

Jej ile nowych dziewczyn, witam wszystkie, mocna grupa nam się zrobiła 😁

Fitmum Ciebie też boli żołądek? Mnie napiernicza najbardziej jak jestem głodna, czasami tak że chodzę tylko na palcach by nie wywoływać jakiś wstrzasow bo wtedy boli jeszcze bardziej, wiązałam to z moim wrażliwym żołądkiem ale teraz już sama nie wiem bo jak miałam wrzody to właśnie najlepiej się czułam jak miałam pusty i pomagał mi np rumianek czy inne domowe sposoby a teraz mi najlepiej jak się najem jak świnia, wtedy przestaje boleć na chwilę ale znów czuję się ciężką jak słoń.
Ale się wczoraj usieszylam, stanęłam na wagę i wreszcie w górę! 1,5kg tylko ale to dla mnie i tak wielki sukces bo od kilku lat tylko chudłam.
Tak, będę dzisiaj dzwonić, chociaż kazał mi dopiero jutro, ale muszę ustalić w pracy na które zmiany mam przyjść, więc jak mnie dzisiaj znowu odeśle to chyba umówię się do kogoś innego.
 
reklama
Do góry