reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja też się staram z dystansem, nie porównywałam rozmiarów, zdjęć, pęcherzyków, bety, oszaleć byłoby można...

Przesz chwilę zastanawiałam się czy nie dać znać pracodawcy później o tym, że jestem w ciąży i pracować jeszcze normalnie itp. Ale dziś przez pracę wyłam z samego rana i stwierdziłam, że mam to gdzieś, niech ktoś powoli zaczyna się uczyć i przejmować ode mnie niektóre obowiązki. Wszyscy, włącznie z moim managerem, być może w ramach "pochwały", wskazują, że jestem kluczowym pracownikiem i co będzie jak jak będę na dwutygodniowym urlopie itp, a ja już mam dość pilnowania wszystkiego i wszystkich. Muszę kontrolować i weryfikować to co robią pracownicy o wiele dłuższym stażem niż ja, a pracuje w finansach i odpowiedzialność jest wielka :( Uważam, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale to co dziś rano się działo przelało czarę goryczy więc jak tylko dostanę zaświadczenie od lekarza to dam znać szefostwu. Szkoda mojego zdrowia na te nerwy i szarpanie się z innymi. Niech teraz ktoś inny popracuje... Mam już gdzieś telefony będąc na urlopie, albo logowanie się, bo coś się zwaliło...
Tak sobie chciałam pomarudzić... :(
 
Ja mam piersi raz mniej lub bardziej tkliwe, czasem pojawiają się mdłości o różnych porach dnia (ale nie wymiotowałam jeszcze 😂), bardzo wyostrzył mi się węch i okropnie mnie odrzuciło od mięsa, jak czuję jego zapach, w szczególności wołowiny to się zastanawiam czy biec do toalety czy może wytrzymam 😎 i też mam wrażenie, że „czuję brzuch” jak się położę na brzuchu, ale może to psychika tak działa 🙂
 
a te tabsy co mówiłaś przeciwwymiotne nie pomagają? kurcze, biedna jesteś[emoji52]. Może ginekolog ma jakieś leki co mógłby Ci przepisać? ja mam problemy z żołądkiem jeszcze sprzed ciąży, ale nigdy nie wymiotowałam, na szczęście. na nudności pomaga mi na pewno sok z kapusty takiej świeżej wyciśnięty z wyciskarki wolnoobrotowej, może tego spróbuj, albo kisiel z siemienia lnianego.
brałam je 3 razy, dwa pierwsze były okej, a za ostatnim i tę tabletkę zwróciłam i potem czułam się jeszcze gorzej, także zrezygnowałam, po co w siebie leki ładować
jakoś muszę przeżyć

a mąż do mnie wczoraj, i co nadal chcesz trójkę? [emoji38] ale widzi sam jak się męczę, lata wokół mnie i chce pomóc, ale nie ma jak
 
Ja mam piersi raz mniej lub bardziej tkliwe, czasem pojawiają się mdłości o różnych porach dnia (ale nie wymiotowałam jeszcze 😂), bardzo wyostrzył mi się węch i okropnie mnie odrzuciło od mięsa, jak czuję jego zapach, w szczególności wołowiny to się zastanawiam czy biec do toalety czy może wytrzymam 😎 i też mam wrażenie, że „czuję brzuch” jak się położę na brzuchu, ale może to psychika tak działa 🙂
Mnie odrzuciło od słodyczy 😂 normalnie mogłam zjeść cała tabliczkę czekolady na raz a teraz nawe kostki nie dam rady 😏
 
Ja dziś odebrałem wyniki badania na poziom witaminy D3. Wynik 25, a powinno być dwa razy tyle. Kontaktowałam się z lekarzem telefonicznie i kazał włączyć 8000 jednostek dziennie.
Czy wasi lekarze kierowali Was na badanie poziomu tej witaminy?
 
Ja dziś odebrałem wyniki badania na poziom witaminy D3. Wynik 25, a powinno być dwa razy tyle. Kontaktowałam się z lekarzem telefonicznie i kazał włączyć 8000 jednostek dziennie.
Czy wasi lekarze kierowali Was na badanie poziomu tej witaminy?
Nie. Nigdy tego nie badałam... Może zbadam też.
 
reklama
Ja dziś odebrałem wyniki badania na poziom witaminy D3. Wynik 25, a powinno być dwa razy tyle. Kontaktowałam się z lekarzem telefonicznie i kazał włączyć 8000 jednostek dziennie.
Czy wasi lekarze kierowali Was na badanie poziomu tej witaminy?
Ja byłam kierowana przez endokrynologa, miałam duży niedobór tej witaminy 🙂
 
Do góry