reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Velvetka 12 tc to za wczesnie by okreslic plec. Podobno czasem udaje sie okreslic w 14tc, ale tak juz dobrze rozwiniete narzady plciowe to sa chyba od 16 albo 17 tc.
Piekne brzuszki macie.
Dziewczyny a macie jakies stronki gdzie mozna kupic staniki do karmienia tak wg rozmiaru? U mnie na sklepie mamy tylko s,m,l, a takie uniwersalne to sie nie za dobrze dopasowuja. Lubie miec idealnie dobrany stanik. Nosze 75E ale juz mi cycki spuchly wiec dobrze byloby 75F,widzialam fajne na aliexpress z dobrymi opiniami ale same malutkie :(
 
reklama
Właśnie tak myślałam, że nic nie będzie widać. Sama rok temu rodziła i a nie pamięta.

Zdechła jestem. Ale trzeba się przewietrzyć, do sklepu iść. Młodego przegonić. Chyba od siedzenia w domu mnie głowa rozbolała. Mąż z ekipą się stołują na mieście więc mam wolne.

A co do cycków, no chciałabym mieć większe, nie powiem, ale z dwojga złego wolę moje dwa pryszcze. Teraz trochę się wypełniły i jest git pełne B. Po karmieniu i schudnięciu miałam dwa worki po mleku, a nie cycki. Mąż się śmiał, że mi silikonem wypełni i będzie cacy.
@Velvetka 12 tc to za wczesnie by okreslic plec. Podobno czasem udaje sie okreslic w 14tc, ale tak juz dobrze rozwiniete narzady plciowe to sa chyba od 16 albo 17 tc.
Piekne brzuszki macie.
Dziewczyny a macie jakies stronki gdzie mozna kupic staniki do karmienia tak wg rozmiaru? U mnie na sklepie mamy tylko s,m,l, a takie uniwersalne to sie nie za dobrze dopasowuja. Lubie miec idealnie dobrany stanik. Nosze 75E ale juz mi cycki spuchly wiec dobrze byloby 75F,widzialam fajne na aliexpress z dobrymi opiniami ale same malutkie :(
 
Hej dziewczyny :) to już dziś mam wizyte! Nie moge sie doczekać :) mam nadzieję że zrobi mi usg :)
W czwartek zaczynam urlop :) jedziemy nad morze :) na tydzień.
Wiem że dawno się nie odzywałam, ale cały czas was czytam :*
Powodzenia na wizycie :) I oczywiście czekamy na piękne zdjęcie☺️
 
W takim razie napiszę parę słów o sobie [emoji6] mam 33l. To moja druga ciąża. Z pierwszej mam cudownego synka, który we wrześniu skończy 2 latka. W pierwszej ciąży byłam na podtrzymaniu od 22 tc, ale urodziłam w 39 [emoji123] mam przegrode wewnątrzmaciczna i miałam niewydolność szyjki w ciąży. Lekarz na razie każe mi się o to nie martwić, więc staram się o tym zbyt dużo nie myśleć.

Pozdrawiam Was wszystkie ciepło i życzę samych nudnych i bezproblemowych ciąż
 
Ale piękne brzuszki macie! a bałam się, że tylko u mnie robi sie powoli widoczny:) dziewczyny czy wy też tak słabo się czujecie i męczą Was wymioty i mdłości? Ja wymiotuje codziennie, po pracy wieczorkiem czuje sie troche lepiej ale jestem tak padnięta, że najchętniej wcinam kolację kąpie się i kładę do łóżka:)
 
Ale piękne brzuszki macie! a bałam się, że tylko u mnie robi sie powoli widoczny:) dziewczyny czy wy też tak słabo się czujecie i męczą Was wymioty i mdłości? Ja wymiotuje codziennie, po pracy wieczorkiem czuje sie troche lepiej ale jestem tak padnięta, że najchętniej wcinam kolację kąpie się i kładę do łóżka:)

Ja niestety mimo 9t nadal wymiotuję po każdym posiłku.. Mdli mnie mnie też od rana do wieczora, nie wiem skąd im się wzięły PORANNE mdłości i wymioty, skoro mnie męczą przez cały dzień :D
 
reklama
Ale piękne brzuszki macie! a bałam się, że tylko u mnie robi sie powoli widoczny:) dziewczyny czy wy też tak słabo się czujecie i męczą Was wymioty i mdłości? Ja wymiotuje codziennie, po pracy wieczorkiem czuje sie troche lepiej ale jestem tak padnięta, że najchętniej wcinam kolację kąpie się i kładę do łóżka:)
Mnie męczyły mdłości, ale ani razu nie zwymiotowałam, choć było już bardzo blisko..
Chociaż zastawiam się czy jakbym jednak zwymiotowała nie byłoby mi czasem lepiej.
Teraz już jest trochę lepiej, mdłości nie są już tak silne - przechodzą, aczkolwiek najgorzej jest jak poczuje jakiś intensywny zapach ( przed chwilą koleżanką psikła się w pracy perfumem, a to dla mnie jak tortury :o :o )
 
Do góry