reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Hejo kobitki :*
Myslalyscie już o smarowaniu brzuszka jakimś preparatem? Nie wiem od kiedy powinno się to robić, bo dzidziusia jeszcze nie mam i średnio wiem co jest dobre i daje efekty :unsure: Liczę ze może już jakieś doświadczone mamy podziela się tu opiniami? Słyszałam o bio oil ale ile w tym dobrego a ile reklamy, to nie mam pojęcia ...
A mi brzuszek pomału idzie do przodu i chciałabym zrobić co w mojej mocy, żeby pomoc skórze☺️ Moja mama urodziła 4 dzieci i nie ma żadnych rozstępów, moja siostra idąc tym torem (ze to genetyczne itd) nie smarowała się niczym szczególnym regularnie i ma kilka rozstępów na brzuchu (ale ona miała meeeeega brzuch w obydwu ciążach i dzieciaczki tez spore ;)) Noi tak ostatnio zaczęłam myśleć, ze zaraz trzeba będzie coś zamówić... tylko co?:confused::D
 
reklama
@Miranda M jest czasem ciezko, ciagle na nogach, duzo biegania i troche dzwigania, ale czasem to sie zastanawiam czy jestem bardziej zmeczona fizycznie czy psychicznie, bo pomyslowosc klientow mnie czasem rozwala. Mamy teraz duze wyprzedaze od 30% do 70% a dla klientow ktorzy sa zarejestrowani dodatkowe 30% to wyobrazcie sobie ze tacy blyskotliwi klienci to by nam najchetniej pol sklepu wyniesli bo przeciez jak on jest zarejestrowany no to ma za darmo bo 70 + 30 no to on ma 100% znizki. [emoji85]to tylko taki maly przyklad z wczoraj ale lista jest dluga.

@coco07 dobre pytanie. Ja mialam jakies kremy na rozstepy przywiezione z polski, ale nie pamietam nazw. Na brzuchu rozstepow zadnych ale za to na piersiach kilka malych. Tez sie zastanawiam czy juz teraz zaczac smarowac.
 
Ostatnia edycja:
@coco07 Hej :) ja już zaczęłam smarować brzuszek i piersi takim balsamem perfecta mama+, ale nie wiem czy jest dobry - dostałam go od koleżanki. Myślę że wszelkiego rodzaju olejki też będą pomoce. Natomiast z tego czytałam, to właśnie geny mają głównie wpływ na rozstępy..
 
Witam się i ja u nas zapowiadają na dziś 25 stopni i słońce a ja cały dzień w pracy...[emoji19]

Co do smarowania brzucha to też już o tym mysle.. w poprzednich ciążach zaczęłam smarować dopiero w połowie ciąży ale ze to już trzecia to brzuch już zaczyna rosnąć wiec muszę już zakupić.. ja wybieram balsam dla kobiet w ciąży szybciej się wchłania nóż oliwka no i muszę się pochwalić że się udało i rozstępów nie mam.. zobaczymy jak teraz.. czy was też swedzi brzuch tak pod rzebrami?
 
Hejo kobitki :*
Myslalyscie już o smarowaniu brzuszka jakimś preparatem? Nie wiem od kiedy powinno się to robić, bo dzidziusia jeszcze nie mam i średnio wiem co jest dobre i daje efekty :unsure: Liczę ze może już jakieś doświadczone mamy podziela się tu opiniami? Słyszałam o bio oil ale ile w tym dobrego a ile reklamy, to nie mam pojęcia ...
A mi brzuszek pomału idzie do przodu i chciałabym zrobić co w mojej mocy, żeby pomoc skórze☺ Moja mama urodziła 4 dzieci i nie ma żadnych rozstępów, moja siostra idąc tym torem (ze to genetyczne itd) nie smarowała się niczym szczególnym regularnie i ma kilka rozstępów na brzuchu (ale ona miała meeeeega brzuch w obydwu ciążach i dzieciaczki tez spore ;)) Noi tak ostatnio zaczęłam myśleć, ze zaraz trzeba będzie coś zamówić... tylko co?:confused::D
Bio oil jest świetny dla skóry ♥️ nie wiem jak na rozstępy, bo to moja pierwsza ciąża, ale przed ciąża używałam po kąpieli i pięknie nawilża i wygładza więc teraz też spróbuję . Tylko można go używać dopiero od 2 semestru.
 
Hejo kobitki :*
Myslalyscie już o smarowaniu brzuszka jakimś preparatem? Nie wiem od kiedy powinno się to robić, bo dzidziusia jeszcze nie mam i średnio wiem co jest dobre i daje efekty :unsure: Liczę ze może już jakieś doświadczone mamy podziela się tu opiniami? Słyszałam o bio oil ale ile w tym dobrego a ile reklamy, to nie mam pojęcia ...
A mi brzuszek pomału idzie do przodu i chciałabym zrobić co w mojej mocy, żeby pomoc skórze☺ Moja mama urodziła 4 dzieci i nie ma żadnych rozstępów, moja siostra idąc tym torem (ze to genetyczne itd) nie smarowała się niczym szczególnym regularnie i ma kilka rozstępów na brzuchu (ale ona miała meeeeega brzuch w obydwu ciążach i dzieciaczki tez spore ;)) Noi tak ostatnio zaczęłam myśleć, ze zaraz trzeba będzie coś zamówić... tylko co?:confused::D
Ja kupiłam sobie olejek z Tolpy na rozstępy :)
 
Hejo kobitki :*
Myslalyscie już o smarowaniu brzuszka jakimś preparatem? Nie wiem od kiedy powinno się to robić, bo dzidziusia jeszcze nie mam i średnio wiem co jest dobre i daje efekty :unsure: Liczę ze może już jakieś doświadczone mamy podziela się tu opiniami? Słyszałam o bio oil ale ile w tym dobrego a ile reklamy, to nie mam pojęcia ...
A mi brzuszek pomału idzie do przodu i chciałabym zrobić co w mojej mocy, żeby pomoc skórze☺ Moja mama urodziła 4 dzieci i nie ma żadnych rozstępów, moja siostra idąc tym torem (ze to genetyczne itd) nie smarowała się niczym szczególnym regularnie i ma kilka rozstępów na brzuchu (ale ona miała meeeeega brzuch w obydwu ciążach i dzieciaczki tez spore ;)) Noi tak ostatnio zaczęłam myśleć, ze zaraz trzeba będzie coś zamówić... tylko co?:confused::D
Hej Coco:-)
Ostatnio właśnie oglądałam różne olejki i smarowidła na brzuszek właśnie i nic nie wybrałam :-(
Dużo tego wszystkiego ,też nie mam doświadczenia i chętnie bym skorzystała z jakiegoś polecenia :-)
 
@Miranda M jest czasem ciezko, ciagle na nogach, duzo biegania i troche dzwigania, ale czasem to sie zastanawiam czy jestem bardziej zmeczona fizycznie czy psychicznie, bo pomyslowosc klientow mnie czasem rozwala. Mamy teraz duze wyprzedaze od 30% do 70% a dla klientow ktorzy sa zarejestrowani dodatkowe 30% to wyobrazcie sobie ze tacy blyskotliwi klienci to by nam najchetniej pol sklepu wyniesli bo przeciez jak on jest zarejestrowany no to ma za darmo bo 70 + 30 no to on ma 100% znizki. [emoji85]to tylko taki maly przyklad z wczoraj ale lista jest dluga.

@coco07 dobre pytanie. Ja mialam jakies kremy na rozstepy przywiezione z polski, ale nie pamietam nazw. Na brzuchu rozstepow zadnych ale za to na piersiach kilka malych. Tez sie zastanawiam czy juz teraz zaczac smarowac.
Ludzie są na prawdę niemozliwi, jak byś nie liczyła 70 +30 =100 ;-)
Jak się czyta to jest śmieszne ale Wam do śmiechu na pewno nie jest. Zobaczysz ile dasz radę popracować a kiedy uznasz ,że już jest Ci po prostu zbyt ciężko. Dość poważnie to po prostu brzmiało jak pisałaś to tych bólach mocnych po pracy.
Ja bym chyba już smarowała np co drugi dzień gdybym tylko coś kupiła ;-)
 
Witam się i ja u nas zapowiadają na dziś 25 stopni i słońce a ja cały dzień w pracy...[emoji19]

Co do smarowania brzucha to też już o tym mysle.. w poprzednich ciążach zaczęłam smarować dopiero w połowie ciąży ale ze to już trzecia to brzuch już zaczyna rosnąć wiec muszę już zakupić.. ja wybieram balsam dla kobiet w ciąży szybciej się wchłania nóż oliwka no i muszę się pochwalić że się udało i rozstępów nie mam.. zobaczymy jak teraz.. czy was też swedzi brzuch tak pod rzebrami?
No właśnie mi by zależało, żeby to tłuste nie było i się nie kleiło bo nie lubię tego uczucia.
Mnie nie swędzi jeszcze:-)
 
reklama
Bio oil jest świetny dla skóry ♥ nie wiem jak na rozstępy, bo to moja pierwsza ciąża, ale przed ciąża używałam po kąpieli i pięknie nawilża i wygładza więc teraz też spróbuję . Tylko można go używać dopiero od 2 semestru.
A powiedz kochana nie jest taki lepki, ładnie się wchłania? I zapach nie jest intensywny? Właśnie myślałam,żeby ten kupić.
 
Do góry