reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja chciałam iść już w ten poniedziałek na l4 (jestem w 11tc) ale wtedy pozbawiłabym koleżankę z biura urlopu, dlatego siedzę jeszcze miesiąc. Myślę, że od sierpnia już pójdę, mam dość stresującą pracę więc same rozumiecie, że nie chcę sie narażać :(
@marta.kam ja na razie schudłam 1kg ale to chyba przez te mdłości i wstręt do różnych zapachów... zobaczymy jak później. P.s. jak się robi te suwaczki w podpisie?
Bardzo w porządku się zachowalaś wobec koleżanki. Też miałam właśnie taką sytuację. Ginka od razu chciała dac mi l4 ale nie wyobrażam sobie odejść z dnia na dzień nie uwzględniając zupełnie innych osób i ich planów.
Przez mdłości pewnie po prostu nie przybralaś na wadze na razie :-)
Chociaż ja też mam lekkie mdłości a kilogram na plusie ;-)
Mnie też ciekawi jak to się będzie rozwijało dalej. Nie chciałabym przytyć więcej niż 10 kg, ogólnie szczupła jestem ale zobaczymy co to będzie.
Myślę, że najlepiej to po prostu jeść normalnie bez szaleństw ale też pozwolić sobie czasem na malą przyjemność.
Na pewno nie - za dwoje tylko dla dwojga;-)

Co do suwaczkow to niestety nie wiem.
 
reklama
Cześć dziewczyny;) widzę że u wszystkich spokojniej I bardziej leniwy dzień. Mnie dziś czeka ponad 500 km podróż;) na weekend. Ciekawe jak to zniesiemy, tydzień był dobry Ale chyba przesadzalam w pracy więc dziś się nic nie chce;)

Dobrego dnia
Miłej i bezpiecznej podróży:-)
Niech szybko i przyjemnie Wam te kilometry mijają.
Miałaś pracowity tydzień to teraz zasłużony odpoczynek:-)
 
Ale dzisiaj miałam niemałą niespodziankę. 2 kg do przodu na wadze... Mam nadzieję, że to woda się zatrzymała, bo w poniedziałek było jeszcze 1 kg. Czyli ważę już 79,5 kg przy wzroście 175 cm... Czas wziąć się za siebie. Nie chcę przekroczyć 90 kg na sam koniec...
Marta nie przejmuj się tym. Z dnia na dzień nie ma możliwości przytyć 2 kg. Woda plus pozostałości pokarmu w jelitach na pewno :-) U mnie też takie wahania są ale solę jak nawiedzona więc mam za swoje;-)
 
Hej ja właśnie kończę 2 tygodnie urlopu :-( w poniedziałek byłam u gina prywatnie.
Ogólnie lenistwo i uczucie mdłości nie odpuszcza. Już mam podwyższone ciśnienie jak w 1 ciąży i dostałam leki. Oby 2 trymestr był laskawszy....
20190709_115113.jpeg
 
@Miranda M niestety nawet nie wiem co to za przyrząd [emoji1] u nas dzisiaj też 22 stopnie, więc kosiarka musiała iść w ruch [emoji6]

@Kasia654 uwielbiam sernik z rosą! Pamiętam jak za dzieciaka moja mama piekła go co niedzielę [emoji1]

@marta.kam ja ciagle chudnę, ale jak wspominałam - mam jeszcze trochę zapasu, więc póki co się nie martwię [emoji4]

@eska2020 ja miałam podróż taką w poniedziałek, mimo wszystko dałam radę [emoji1] trzymam kciuki, by podróż minęła bezproblemowo!

@Ostensible wchodzisz na stronę https://www.suwaczki.com/ następnie wpisujesz sobie, co tam chcesz i który suwaczek i potem go wklejasz (chyba też jako url) w sygnaturę w ustawieniach [emoji4]

@Maminek31 piękna dzidzia!
 
Dzień dobry piątkowo [emoji3526] u mnie noc z częstym sikaniem a rano powitały mnie mdłości... zazwyczaj po zjedzeniu mnie na jakąś chwilę puszczały a dzisiaj jest masakra... Mam nadzieję że niedługo mina nam wszystkim te dolegliwości... [emoji6] Spokojnego dnia wszystkim, a tym co dzisiaj wizytują: trzymam mocno kciuki! [emoji1696][emoji1696][emoji110][emoji110][emoji3448][emoji3448]
 
Doskonale rozumiem co czujesz... W styczniu przeżyłam to samo. Krwawienie jak normalny okres, niski przyrost bety i nieodpowiednia wielkość pęcherzyka. Ale lekarz stwierdził, że poczekamy, może jeszcze coś się uda. I jeszcze ponad tydzień chodziłam z nadzieją, że może jednak coś z tego będzie, zamiast po prostu pogodzić się z końcem... Mam nadzieję, że Wam się jednak uda. Moja mama miała przez pierwsze 2 miesiące normalny okres i dlatego później dowiedziała się o ciąży. Tego też się trzymałam, że może mam to po niej. No ale wyszło jak wyszło. Bądź silna, na szczęście masz rodzinę, która na pewno wspierać Cię będzie, obojętnie jak dalej to wszystko się potoczy.

Dziękuje Ci bardzo za otuchę. Niby się już pogodziłam ale ostatecznie zobaczymy w środę
 
reklama
Hej ja właśnie kończę 2 tygodnie urlopu :-( w poniedziałek byłam u gina prywatnie.
Ogólnie lenistwo i uczucie mdłości nie odpuszcza. Już mam podwyższone ciśnienie jak w 1 ciąży i dostałam leki. Oby 2 trymestr był laskawszy....Zobacz załącznik 997392

Śliczny bobasek [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry