reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Hej mi kalkulator pokazuje termin na 25.02.2020 zrobiłam 4testy w tym dwa 4 dni przed @ 1 dzień przed i w dzień @ wizytę mam dopiero 10.07.
 

Załączniki

  • 20190613_224023.jpg
    20190613_224023.jpg
    990 KB · Wyświetleń: 72
  • 15607659544031099042426674544927.jpg
    15607659544031099042426674544927.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 72
  • 20190616_105423.jpg
    20190616_105423.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 75
reklama
Hej mi kalkulator pokazuje termin na 25.02.2020 zrobiłam 4testy w tym dwa 4 dni przed @ 1 dzień przed i w dzień @ wizytę mam dopiero 10.07.
Witaj, cudowne ne testy! Zapraszam do zapisania się na listę lutowych mam w drugim temacie :)

Ja już pół tek w pracy. W miarę ogarnęłam życie więc jest ok. :) wiecie. Ale jest jedną z zakresu cz z którą nie mogę sobie poradzić... Cholernie teskni za synkiem od wczoraj wieczorem czora go nie widziałam, bo został u babci na noc... Zobaczę go dopiero ro po 16tej i już mnie skręca. :(
 
hej hej. robiłam test dwa dni przed planowaną @. nic. jedna kreska. więc już sądziłam,że się znowunie udało. jednak w piątek rano zrobiłam test (okres spóźniał się 3 dni) i odrazu dwie kreski. zrobiłam betę - 400. dzisiaj byłam na poprawie bety. czekam na wyniki. będą popołudniu. mam nadzieję, że wszystko okej :)
 
Hej dziewczyny ja dostałam plamien i ból podbrzusza. Dzisiaj byłam na izbie przyjęć w szpitalu a potem u rodzinnego bo ginekolog na urlopie od dziś.
Luteina, duphaston, leżenie i już jestem na zwolnieniu.
Zobaczymy co to będzie.
 
Ja już po wizycie i mam mieszane uczucia. Wiedziałam po prostu czułam że nie będę zadowolona. Ciąża jest 6t3d wielkość 7mm serduszko bije. No i na tym koniec nawet karty ciąży mi nie założyła. O plamieniach jej powiedziałam to powiedziała że tak czasami się zdarza i jeżeli nic więcej się nie dzieje to jest ok. Zdjęcia nie mam bo nie było papieru [emoji19] Kolejna wizyta za trzy tygodnie ale już u niej w gabinecie prywatnie. Teraz tez byłam prywatnie ale to była przychodnia. W której ona chyba za karę pracuje. Nie wiem sama co myśleć. Moja ginka zawsze dokładnie mnie badała i w ogóle to inaczej wyglądało. Niestety za te trzy tygodnie muszę do niej iść. Bo do swojej jestem dopiero na usg prenetalne umówiona bo wcześniej mi się nie opłaca. Zreszta teraz jest na urlopie a potem miejsc nie ma. Zobaczę za te trzy tygodnie jak będzie w tym jej prywatnym gabinecie. W sumie jest to lekarka ze szpitala w którym chce rodzic. Ale wcześniej nigdy nie chodziłam do lekarza który przyjmuje w szpitalu i zawsze było ok. Mam zlecone podstawowe badania krwi no i na szczęście nie kazała odstawiać kp ale zasugerowała że to będzie dla mnie wyczerpujące jak dwoje dzieci będzie ze mnie wysysać to co najcenniejsze [emoji16]
 
Hej dziewczyny ja dostałam plamien i ból podbrzusza. Dzisiaj byłam na izbie przyjęć w szpitalu a potem u rodzinnego bo ginekolog na urlopie od dziś.
Luteina, duphaston, leżenie i już jestem na zwolnieniu.
Zobaczymy co to będzie.

Kochana wypoczywaj dużo. Lenistwo to podstawowa rzecz która ci się należy. Łykaj leki i musi być dobrze [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
W poprzedniej ciąży brałam luteine na podtrzymanie bo dowiedziałam się dopiero właśnie po 8 tygodniu ze względu na to iż miałam pierwszy miesiąc plamienie 7 dni które wzięłam za miesiączke. Teraz nie mam żadnego plamienia A moje cykle są 25/26 poprzedni trwał właśnie 25 . Więc chyba poczekam do 10
 
Do góry