reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Między pierwszym, a drugim 11 lat.
Między drugim, a trzecim będzie 2 lata i 4 miesiące.
Między moimi też 2 lata różnicy. Idealna różnica razem się wychowują nie ma nudy. Teraz się obawiam że maluszek będzie sam jak starszyzna się swoimi sprawami zajmie. Różnica będzie 11 i 9 lat.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, ja się dzisiaj masakrycznie czuję... Nudności, zmęczenie, ból piersi, zawroty głowy i znowu pół nocy wymiotowałam... A od 9 już w pracy jestem... Na szczęście juz kończę maraton 12h w pracy. Jeszcze tylko dzisiaj i jutro i z głowy :)
 
Ja zrobiłam tymi z Tesco za 4 zł nigdy mnie nie oklamaly są czule
Cześć :) miałam przerwę na forum, bo dużo w weekend miałam zajęć. Plamień już nie mam, wiec myślę, że będzie dobrze, ale przesunęłam wizytę z 2 lipca na 27 czerwca. Od dzisiaj zaczynam urlop.
@Maminek31 ja myślę, że jak wszystko będzie ok to przez jakiś czas na pewno będę jeszcze jeździła rowerem.
A co do testów, bo wcześniej poruszałyście ten temat to też uważam, że te pink super czułe są warte polecenia, mi nigdy źle nie pokazały.
MIłego dnia :)
 
Ja myślałam że chwilę jeszcze popracuje. A tu bezwzględnie od początku l4.

Jutro egzamin teoria a w niedzielę praktyka i koniec stresów dodatkowych. Leżę w łóżku i się uczę. Ale chyba muszę machnać kawkę małą bo zasypiam.
 
Toxoplaxmoza jest ważnym badaniem. Ale nie zawsze je robią. :) bo może miałaś w karcie że nie dawno miałaś zrobione to badanie n przestrzeni jakiegoś czasu... Niektóre badania przysługują na jakiś tam okresie s np. Cytologia darmowa raz na dwa lata.
Myśle że tego badania nigdy nie miałam robionego poza tym to wszystkie robie prywatnie wiec limit chyba nie obowiązuje ;)

Ja wczoraj przespałam całą niedziele ;) a dziś pewnie też bym sobie spała ale praca czeka ;) strasznie się rozleniwiłam w tej ciąży :) marze o urlopie, jeszcze tylko miesiąc
 
Z ta jazda na rowerze chyba bardziej chodzi o możliwy, ewentualny upadek z tego roweru :rolleyes2: Bo sama jazda chyba nieIwona zaszkodzić, ale co jeśli ktoś w ciebie wjedzie lub ty wjedziesz w dziurę i spadniesz? Ja tez ostatnio o tym myślałam bo na wiosnę kupowałam sobie rower zebt jeździć a nie żeby stał w garażu:oops: ale mąż powiedzial ze właśnie się boi ze upadnę ...nie wiem, zapytam gina na następnej wizycie;)

@nutka83 Kochana jak po wizycie ? ☺️
 
reklama
Do góry