reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Kurczę dziewczyny zaczynam schizować. Jasiek przestał robić kosi kosi, papa. Nic nie powtarza jak mu pokazuję. Jest w ciągłym ruchu. Do tego nie reaguję jak wołam go po imieniu. Cały czas czytam o autyzmie. Masakra😥Problemy z jedzeniem, łapie się obiema rączkami za uszy, wygina głowe do tyłu i płaczę. Nie wiem co o tym myśleć. Cały czas tłumacze to sobie skokiem ale już sama nie wiem.
 
Nie chcę się mądrowac,bo się aż tak nie znam, ale wydaje mi się że schizujesz. Za przykład podam Nele, która zapomniała też jak się robi papa, bebe na pampersa, nie mamuje i nie tatuje, tylko jeśli już coś powie to tylko baba. Dodatkowo znowu w nocy słabo śpi 😭
 
Kurczę dziewczyny zaczynam schizować. Jasiek przestał robić kosi kosi, papa. Nic nie powtarza jak mu pokazuję. Jest w ciągłym ruchu. Do tego nie reaguję jak wołam go po imieniu. Cały czas czytam o autyzmie. Masakra😥Problemy z jedzeniem, łapie się obiema rączkami za uszy, wygina głowe do tyłu i płaczę. Nie wiem co o tym myśleć. Cały czas tłumacze to sobie skokiem ale już sama nie wiem.
Moj tez teraz zaczął sie tak do tyłu wyginac. A z tym zapominaniem umiejetnosci to tak dzieciaki mają 🙃 moj tez ostatnio mama juz nie mowi (chociaz nie wiem czy wczesniej bylo to swiadome czy tak mu przypadkowo wychodzilo ;)
 
@natusia.mamusia86 nie martw się. Jak dziecko zdobywa nowe czynności często zapomina starych. Moja na chwilę przestała mówić a skupiła się na ruchu i pokazywaniu. Z mowy to czasem baba było. Jak skok minął to wróciło jej gadanie. Zaczęła mówić tata i a ku jak zakrywa się kocykiem. 😉 doszło pokazywanie tego, co chce paluszkiem, zabawa w wspomniane akuku i robienie no no.

Słuch wybiórczy ma za to mój starszy 🤣 Mówię i po chwili on nie wie co chciałam. Mogę sobie gadać dowoli a zakoduje, co zechce 🤦‍♀️ Momentami, mam wrażenie że ta zdalna nauka rzuca się dzieciakom na mózg 🙄🥴
 
Nie chcę się mądrowac,bo się aż tak nie znam, ale wydaje mi się że schizujesz. Za przykład podam Nele, która zapomniała też jak się robi papa, bebe na pampersa, nie mamuje i nie tatuje, tylko jeśli już coś powie to tylko baba. Dodatkowo znowu w nocy słabo śpi 😭
U nas nocki też słabe. Śpi do 24 a później co godzinę pobudka😖
 
reklama
Do góry