reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Może ten płacz wynika z pragnienia w końcu mamy teraz upały i samo mleko nie wystarczy, próbowałaś podać wodę albo rumianek? no i na tym etapie zaczyna się ząbkowanie☺

A tak w ogóle weszłam na wasze forum z sentymentu, bo mam już córcie z lutego a teraz znowu spodziewam się lutowej dzidzi 😊
Dziecka na kp nie trzeba dopajac 😜 a tym bardziej rumiankiem który nie raz uczula. Zresztą wszelkie herbatki to tona cukru.
Mleko ma wszystko czego potrzeba i odpowiednią konsystencje by zaspokoić i pragnienie i posiłek
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Nikunia21 tez wlasnie slyszalam o tym zeby niw dopajac... widze ze u malej to raczej kwestia tulenia bo spi z cycem, nie pije a jak wyjme to jest histeria :( od poczatku jest bardzo cycasna i ciagle glodna ale teraz przechodzi sama siebie
 
A jakie robi te kupy? U nas tez czeste, do kilku dziennie (chociaz ostatnie kilka dni to juz raczej takie kleksy), wodniste i zielonkawe ze sluzem odkad skonczyl 3 mce. Pediatra na podstawie badania kału stwierdzila nietolerancje laktozy i powiedziala ze z czasem sie unormuje. Tylko moj dobrze przybiera, a jak Twoj?

Moj sie raczej nie poci, chyba ze lezy ze mna i go grzeje ;) a tak to sam raczej nie, a jak juz to stopki.
Te pocenie glowki moze byc od niedoboru witaminy d.

My robimy rozszerzanie diety po 6 mcu.
Mały przybiera. Kupka 1raz dziennie. Taka nieco rzadsza. Ale nie wodnista bardzo. Ja też dam jeść po 6mcu. Teraz smaki :)
 
Dziecka na kp nie trzeba dopajac 😜 a tym bardziej rumiankiem który nie raz uczula. Zresztą wszelkie herbatki to tona cukru.
Mleko ma wszystko czego potrzeba i odpowiednią konsystencje by zaspokoić i pragnienie i posiłek

Tez mam oboje dzieci z lutego.
Ja też nie dopajałam. Raz wyjątkowo bo dłużej nie dostał cyca i przestraszyłam się tym ciemiączkiem.
 
@Ane20.02.20 a w jakiej pozycji miał to ciemiączko wklęsłe, bo w pozycji pionowej zawsze jest lekko wklęsłe. My rozszerzanie diety po 6m. , nie dopajamy, bo też mam w głowie jak na szkole rodzenia mówiła babka, że mleko wystarczy. Główka małego też czasami spocona ale lekko.
 
reklama
Do góry