reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
U nas na razie piastek nie wkłada do buźki, chyba, że przystawiam go do piersi. Nadal leży w pozycji szermierza i jesze rączki się nie spotkały😉 Jakbym miała okazję szczepić to bym się nie zastanawiała ale u nas to tak mała miejscowość, że na razie cisza. Darapuszkin A Twoja malutka pręży się jak się obudzi, wygina bardzo główkę do tyłu? U nas to jest masakra, tak jakby się przyciągał ale jest bardzo podkurczony.
 
U nas na razie piastek nie wkłada do buźki, chyba, że przystawiam go do piersi. Nadal leży w pozycji szermierza i jesze rączki się nie spotkały😉 Jakbym miała okazję szczepić to bym się nie zastanawiała ale u nas to tak mała miejscowość, że na razie cisza. Darapuszkin A Twoja malutka pręży się jak się obudzi, wygina bardzo główkę do tyłu? U nas to jest masakra, tak jakby się przyciągał ale jest bardzo podkurczony.
@natusia.mamusia86 tez sie czasem prezy, jak placze ale juz coraz mniej. Z tego co rozmawiam z innymi mamami to duzo dzieci tak ma, chyba element kolki... nie martw sie tym za bardzo, jak nie przejdzie za jakis czas to bedziesz sie zastanawiac :))))
 
Dziewczyny po cc czy miewacie bóle mięśni brzucha?
Nie mam doswiadczenia z pasem poporodowym, ale zastanawiam się czy by mi nie pomógł.
Ja nadal odczuwam tam dyskomfort, czasami tak boli jakby się macica obkurczała, wczoraj coś czytałam o tym pasie ale niestety nie wiem czy to pomoże. Kręgosłup też mi pęka, ale na ćwiczenia brak czasu.
 
Dziewczyny, moja coreczka ma bardzo suchą skórę na głowie, jak przjade szczotką pod włos to odchodzą małe kawalki, jakby łupież...? Nie wiem czy to ciemieniucha bo jest białe i te kawalki nie sa jakiew bardzo duże. Staram sie wyczesywac ale nie wiem, moze nie powinnam? Macie jakies sposoby? Zamowilam specjalny szampon
 
Moja bratowa robiła 10 min przed kąpielą główkę oliwka, a później po kąpieli wyczesywała. Ja mam specjalny sprej z rossman ale jeszcze nie miałam okazji użyć.
 
reklama
Dziewczyny, moja coreczka ma bardzo suchą skórę na głowie, jak przjade szczotką pod włos to odchodzą małe kawalki, jakby łupież...? Nie wiem czy to ciemieniucha bo jest białe i te kawalki nie sa jakiew bardzo duże. Staram sie wyczesywac ale nie wiem, moze nie powinnam? Macie jakies sposoby? Zamowilam specjalny szampon
To początki ciemieniuchy. Można smarować oliwka, odczekać i późnej wyczesać.
U syna sprawdził się szampon pianka mustela. Nie trzeba po nim nic wyczesywać 😊
 
Do góry