reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dzień dobry w niedzielę [emoji16] ja też dzisiaj miałam kiepską noc... Burzowało we Wrocławiu, a ja bardzo nie lubię burzy [emoji31][emoji33] wczoraj w końcu przesadziłam moje roślinki [emoji28] a dzisiaj zaraz zabieram się za sushi bo okazuje się że dzisiaj a nie za tydzień idziemy na te urodziny [emoji43][emoji23][emoji28] a mi się cały czas daty myliły [emoji28]

@paulina.blachut fajna sprawa z tą grupą na fb, aż jestem ciekawa co mi tam wyjdzie [emoji28] i ciekawa jestem czy się sprawdzi [emoji7]
 
reklama
@Koliberka Dokładnie to samo miałam napisać, ze zawsze można użyć parasolki ;)
A mnie dziewczyny tak głowa boli już drugi dzień ze jakaś masakra ... wczoraj wczas się położyłam do łóżka bo myślałam ze umrę i jakoś w nocy przestało.. a teraz jak wróciliśmy z kościoła, znowu zaczęła mnie bolec o_O:( apapu nie mam, bo mąż używa tylko ibuprom max, a ja nie łykałam praktycznie wcale tabletek ... ale jutro będę musiała chyba kupić ten Apap i spróbować:unsure: mogłabym całymi dniami spać ...

A co do tych certyfikatów, to czy jesteś pewna ze kupując wszystko w pl masz na to certyfikat? Przecież jest miliony rzeczy sprowadzanych z Chin, odpicowanych jakimiś dodatkowymi metkami czy zapakowane w jakaś folijke w kwiatuszki i sprzedawane kilka razy drożej...:oops: sama widzualam przynajmniej z 2 grupy na fb gdzie sprzedawane są rzeczy z alli, ale drożej. A co z centrami chińskimi u nas? są praktycznie wypełnione samymi zabawkami bez atestów ...:surprised: i wszystkim innym ..

@Paryżanka Ten tekst czytałam z pół roku temu i płakałam jak bóbr, dlatego teraz go omijam :D Ale piękne słowa i warto wrócić do nich w sytuacjach kryzysowych, jak się już zwyczajnie nie ma siły i cierpliwości ❤️❤️❤️
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, jestem ze styczniowych mam ale kiedyś was podczytywalam i mignelo mi się coś na temat rumienia. Otóż chodzi o to że moja szwagierka właśnie się dowiedziała że jej syn ma rumień:-( i bardzo się teraz denerwuje czy czasami mnie nie zaraził, miałam z nim kontakt,widuje go ok 3 razy w tygodniu. Myślicie że mógł mnie zarazić? I czy zawsze źle kończą się te historie ? Bo w Internecie są straszne informacje :-( :(
 
Ja też ale niby wychodzi ze będę mieć 2 córkę
Dzień dobry w niedzielę [emoji16] ja też dzisiaj miałam kiepską noc... Burzowało we Wrocławiu, a ja bardzo nie lubię burzy [emoji31][emoji33] wczoraj w końcu przesadziłam moje roślinki [emoji28] a dzisiaj zaraz zabieram się za sushi bo okazuje się że dzisiaj a nie za tydzień idziemy na te urodziny [emoji43][emoji23][emoji28] a mi się cały czas daty myliły [emoji28]

@paulina.blachut fajna sprawa z tą grupą na fb, aż jestem ciekawa co mi tam wyjdzie [emoji28] i ciekawa jestem czy się sprawdzi [emoji7]
 
Mi się już goi [emoji12]

Naprawdę pocieszające, że nie jestem sama z tym dziadostwem [emoji16] no i wyskoczyło bez swędzenia itp jest naprawdę małe, ale znając mnie, to będzie się godzić z miesiąc [emoji23]

Dziewczyny, jaki jest ukrop! Byliśmy u tego znajomego na działce a dzisiaj pojechaliśmy na zlot. No i wszystkie pogody pokazywały deszcze i 15’ to jestem w dżinsach i bluzie... i co? Kuźwa 28stopni i ukrop jak ja pierdzielę [emoji23] dobrze, że jedziemy już do domu, bo ja spocona i wkur.... mój mąż spocony ale zadowolony a mój pies chyba wszystko 3w1 i w tym głodny [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
@godzbal u mnie zawsze wychodziło tak ze swędzialo a tym razem wlasnie obudzilam się rano i nagle szok :D dlugo się goiło i został mi ślad po strupie, chyba pierwszy raz w życiu :D
Kurde to nieźle się wybrałaś haha fajną pogode tam u was zapowiadają jak ponad 10 stopni różnicy [emoji86][emoji86] wspolczuje bo ja właśnie w sukience się topilam [emoji51] ale u nas już od 2 godz przyjemnie i pada [emoji173]️ pierwszy raz chyba tak na deszcz się ucieszyłam haha

@Malinkaa123 mnie prześladuje ten temat rumienia mojej kuzynki syn miał, mój syn się zaraził, minęły 3 tygodnie odkad go wysypalo, tydzień odkad juz śladu po tym nie ma a u mnie jak do tej pory nic nie wyskoczyło. Lekarzowi powiedzialam to stwierdził że nic nie poradzimy. A pediatra mojego synka mnie uspokoiła ze to choroba zazwyczaj wieku dziecięcego a dorośli rzadziej się zarażają bo mogli to przejść jako dziecko nawet o tym nie wiedząc :) także mam nadzieję że dziadostwo się mnie nie złapie bo w dzieciństwie jak mi mama opowiadała to wszystko łapałam jak leci.
 
reklama
Do góry