reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@LittleStar w twoim przypadku to coś innego. Stres uzasadniony.. Wiem jak znajoma która urodzila w 27t.c a mały zmarł po dwóch dniach.. Ja wtedy byłam w 20 tygodniu i sie bałam o swojego maluszka bo tez bralam luteine, magnez tak jak ona i mówiono mi ze mogę urodzić wcześniej.. Na szczęście mój dotrwal do terminu a nawet jeden dzień dłużej :) także doskonale cie rozumiem.. Znajoma do teraz boi się zachodzić w ciążę.

Co do tego wozka Quinny mood, ma płytką i małą godnole jak dla mnie :) ale dla syna mialam bebetto Luca i moja gondola była duża więc może jak jechałysmy obok to mi się tak wydawało.. No nie wiem :) zaraz wstawię zdjęcie małego w gondoli i spacerowce tej Quinny jak znajdę :)

@Jotka_Szczotka tez wczoraj wpadł mi ten bebetto vulcano, podoba mi się gondola :)

Co do wymiotów to ja tak zazartowalam bo ponoc wlasnie na córkę się wymiotuja a wiadomo że u każdego jednak inaczej :D jedno jest pewne, za nie dlugo się u każdej wyjaśni kto tam zamieszkuje :) najważniejsze żeby zdrowe a płeć to taki gratisik :D
Jo! Żebyś mnie nie zrozumiała źle. Ja też zazartowalam :p heheh wszystkim życzę wymarzonych dzieciaczkow, a przede wszystkim zdrowych!
 
reklama
@Jotka_Szczotka spoko spoko ja tak ogólnie napisalam :D

Tutaj wrzucam kilka zdjęć tego Quinny :D wydaje mi się że ta zasada się sprawdza ze jak zimą kupujemy wózek to ponoć gondola duża być nie musi bo później jak robi się ciepło to dziecko nie musi być tak zabudowane :D akurat znajoma rodziła w grudniu to mały jak mial 5 miesięcy to juz lezal odkryty :)

IMG_20190718_084300.jpg
Screenshot_20190718-084233.jpg
Screenshot_20190718-081926.jpg
IMG_20190718_081800.jpg
IMG_20190718_081737.jpg


Jedyne co to po roku już nie chcial siedziec w tym wózku ale to już pewnie zależy od dziecka :D mam nadzieje ze troszkę pomogłam :D a jakby co to ona będzie wystawiać ten wózek gondola+spacerówka za tysiąc jakby ktoś chciał [emoji23][emoji23] taka reklama hahah

Kurde chyba tez pomyślę o tej cytrynowej glukozie bo pamiętam że jak wypiłam to spoko, a po 5 min jak mnie zmulilo po tym to nie pytajcie [emoji23]
 
Ja mam wózek zipy Q stelaż firma baby merc i jestem z niego mega zadowolona ale będę musiała go sprzedać i kupić coś rok po roku może któraś z was miała taki wózek i może mi jakiś polecić?
 
Ja piłam o smaku pomarańczowym była super a koleżanka o smaku coli
@Jotka_Szczotka spoko spoko ja tak ogólnie napisalam :D

Tutaj wrzucam kilka zdjęć tego Quinny :D wydaje mi się że ta zasada się sprawdza ze jak zimą kupujemy wózek to ponoć gondola duża być nie musi bo później jak robi się ciepło to dziecko nie musi być tak zabudowane :D akurat znajoma rodziła w grudniu to mały jak mial 5 miesięcy to juz lezal odkryty :)

Zobacz załącznik 999627Zobacz załącznik 999628Zobacz załącznik 999629Zobacz załącznik 999631Zobacz załącznik 999632

Jedyne co to po roku już nie chcial siedziec w tym wózku ale to już pewnie zależy od dziecka :D mam nadzieje ze troszkę pomogłam :D a jakby co to ona będzie wystawiać ten wózek gondola+spacerówka za tysiąc jakby ktoś chciał [emoji23][emoji23] taka reklama hahah

Kurde chyba tez pomyślę o tej cytrynowej glukozie bo pamiętam że jak wypiłam to spoko, a po 5 min jak mnie zmulilo po tym to nie pytajcie [emoji23]
 
Dziewczyny ale sie wkrecilam w te wozki, nawet meza zaangazowalam i szukal [emoji23]quinny u nas odpada jakies takie kosmiczne sa te spacerowki [emoji3526]
@Jotka_Szczotka bebetto tez mi sie bardzo podobaja, ale opinie czytalam i mialy sporo negatywnych :(, przy tym tako diamond co mi sie podoba tez widzialam 2opinie gdzie pisali ze skrzypi :( ogladalam tez wozki roan, tez spoko. Tak naprawde to chyba pod kazdym wozkiem beda jakies negatywne opinie i niewiem czy mam sie tym kierowac, wy je czytacie?
 
Dzień dobry dziewczyny :)
Jak super jest się obudzić i nie myśleć o pracy :) że trzeba do niej iść :)
Mi się spało dobrze, ale jak mój mąż wstawał po 5 rano do pracy to sie obudziłam i tak zaczełam się stresować dzisiejszą wizytą że nie mogłam zasnąć :/ ale jak to ja, za wygraną nie dałam i po gpdzinie udało mi się jeszcze pospać :)

Co do wózków to ja się nie znam więc ten temat zostawiam mężowi :) ja jedynie moge wybrać kolor :p wiem że już coś mąż oglądał ale jeszcze nie wybraliśmy :)
 
Dziewczyny ale sie wkrecilam w te wozki, nawet meza zaangazowalam i szukal [emoji23]quinny u nas odpada jakies takie kosmiczne sa te spacerowki [emoji3526]
@Jotka_Szczotka bebetto tez mi sie bardzo podobaja, ale opinie czytalam i mialy sporo negatywnych :(, przy tym tako diamond co mi sie podoba tez widzialam 2opinie gdzie pisali ze skrzypi :( ogladalam tez wozki roan, tez spoko. Tak naprawde to chyba pod kazdym wozkiem beda jakies negatywne opinie i niewiem czy mam sie tym kierowac, wy je czytacie?
Ja czytam, ale nie znalazłam jakiś specjalnie negatywnych opinii o tym bebetto. Niestety większość wpisów to jakieś głupie fanaberie... Typu nie polecam, bo nie ma wbudowanego WiFi :p
 
reklama
[emoji23]kurde serio bez wifi ?no to lipa [emoji23]fakt niektore opinie to jakies nedzne wypociny. Ja musze w sklepie sprawdzic czy ten tako faktycznie skrzypi jak tak to moze wlasnie bebetto :) chociaz zanim urodzimy to jeszcze pewnie wejda jakies nowe modele ;) musze jeszcze zobaczyc czy bebetto ma zelowe kola. Chcialabym z zelowymi :) ja mam wogole taka swoja liste wymagan co do wozka, ze moj krag wyboru miedzy wozkami jest bardzo maly [emoji1787]
Ja czytam, ale nie znalazłam jakiś specjalnie negatywnych opinii o tym bebetto. Niestety większość wpisów to jakieś głupie fanaberie... Typu nie polecam, bo nie ma wbudowanego WiFi :p
 
Do góry