reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Mika ale te ósemki już Ci się przebiły, co miałas mieć wyrwane? Bo ja miałam jedną, która się przebiła, krzywo mi rosła i przygryzałam sobie nawet policzek od wew. i od razu chirurg mi wyrwała bez dwóch zdań, ale bez usypiania, normalne znieczulenie, trwało to z 5sekund, ja oczywiście dostałam histerii, ale generalnie było spoko, później tylko nie mogłam palić i byłam trochę spuchnięta, ale się ładnie wszystko wygoiło...
A jak masz taki śluz to powinna być owulacja :) tak jak Gosia pisze, jeszcze z 2 tyg i dostaniesz miesiączkę :)
 
reklama
Może to się jeszcze ustabilizuje. Albo zrób test na dni płodne, podobno są jakieś, ale się nie znam.
No właśnie ja mam taką ósemkę na dole, schowaną, na zdj widać, że krzywo rośnie i dentystka kazała mi iść do chirurga, żeby zadecydował, czy wycinać, czy na razie zostawić. Ale nie poszłam, bo się boję :) na razie nie przeszkadza, więc niech sobie rośnie.
 
Babinko Gratulacje ...
i trzymam kciuki za powodzenie misji jaką jest wychowywanie dwóch urwisów... i czekamy na pojawienia się na forum, choć rozumiem że nie za szybko, bo praca ogromna przy dwójce


U mnie dziś dół jak krater wulkanu. Mijają właśnie dwa lata od odejścia Michałka . Byłam na cmentarzu położyłam Mu świeże kwiatki i prezenty urodzinowe bo jakoś nie mogę myśleć o tym, że to jest także dzień jego odejścia. Cho.... miało być inaczej Miały być bliżniaki a nie odwiedzania cmentarza> Synuś mój Franio śpi ale i on rozumie,że na cmentarzu jest dzidzia... Mąż nie mógł być ze mną dzisiaj i nawet nie rozmawialiśmy o tym dniu sprzed dwóch lat ... na dodatek mam @ i po prostu wszystko mnie boli

Idę trochę popłakać może mi przejdzie...

Dziewczyny &&&&

Aniołku Kocham cię i pusto tu bez Ciebie. (*)

Wszystkim Aniołkom (*)
 
Dziewczynki tule mocno ;** ale możecie byc pewne ze nasze Aniolki sa przy nas i dają nam znaki - wczoraj byliśmy na cmentarzu u naszego Kubulka , upał niemilosierny, żadnego ruchu powietrza, było mi tak smutno ze nasze Malenstwo tam leży i mąż mówi do Kubulka zakrec dla Mamusi wiatraczkiem ( ma taki duży wiatrak) i nie uwierzycie minęła chwila ja patrzę a Wiatrak zrobił jeden pełny obrót, gdyby ktoś mi powiedział ze widział cos takiego przy tej pogodzie gdzie nie było żadnego podmuchu chyba bym nie uwierzyła


Syneczku kocham Cie (***) i dziękuje ze dajesz nam znaki

Aniolkowa bando (***)
 
Dorka Frogusia Mika przytulam

Ja wczoraj byłam na weselu przyjaciółki humor miałam okropny w ogóle zmieniłam się okropnie kiedyś byłam taka pełna życia, uśmiechnięta, a teraz mnie melancholie ciągle łapią.........laski gadały o ciążach ile przytyły....dzieci goniły, a mi się łezki kręciły w oczach....no dobra dość bo egoizmem zawiewa....
 
reklama
Hej dziewczynki dawno mnie nie bylo ale wszystko jest nie tak nadal czekam
w kolejce na leczenie.Bylam u dentysty a ten zarazil mnie wirusem :( dowiedzialam sie przypadkiem.
Nie mam sil juz na nic zalamka totalna w dodatku kuzyn bierze chemioterapie przed przeszczepem szpiku
jest strasznie zalamany bo niedawno zmarl jego przyjaciel ostatnia chemia przed przeszczepem miala byc i jego organizm nie wytrzymał jesli możecie to proszę o modlitwę w intencji Zbyszka.On ma zaledwie 19 lat to takie przykre dlaczego świat jest taki niesprawiedliwy???
 
Do góry