reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Cześć dziewczyny


U nas niemiłosierny upał,mieliśmy jechać do Polańczyka w Bieszczady ale nigdzie nie ma miejsc - tak odsapnąć na cztery dni...przyda nam się taka separacja krótka od domu-dłużej nie możemy pozwolić sobie bo te nasze kochane finanse kuleją strasznie.
Mika tez pomodlę się w intecji Zbyszka trzymam kciuki za niegpo wiem co to choroba bliska osoba umarła na nią...


Dziewczyny przytulam Was aby doły i chandry omijały dużym łukiem

Monila nawet nie wiesz jak się cieszę razem z Tobą będzie dobrze-musi


Syneczku(*) ty wiesz...
Aniołeczki(*)(*)(*)
 
Cześć dziewczyny!
Czytam codziennie co u Was..widze,ze dolki lapiecie jak i ja...
Aniolki na nas patrza,wiec musimy byc dzielne:*

Mika- pomodle sie za zdrowko dla Zbyszka..zycze Wam rowniez duzo sil!

Widzialam,ze bylo o okresie..wczoraj dostalam pierwszy okres po porodzie..dzis boli brzuch jak cholera,a serce peka...niech to...

Kwiatki pewnie i u Was na cmentarzu padaja z ciepla..u Stasia woda sie az zagotowala...ale przynajmniej wiemy,ze jest LATO!
Duzo usmiechu Wam zycze:*

Światełka dla Was Aniołeczki [*]
Światełka dla Ciebie Stasieńku [*] [*] [*]
 
kurcze chyba wczoraj był jakiś zły dzień ja też ryczałam..........

dziś rano teścior na minusie także niestety nic z tego w tym miesiącu:( a jedyna uwaga taka, że chyba nadaję się na leczenie psychiatryczne z tymi wszelkimi objawami i urojeniami
 
Ostatnia edycja:
Kindzi- niestety,czasami brakuje sił -ale trzeba ich szukac,dac rade!
Mika- jest taka sama@... Nie ma zadnych skrzepow albo innych,pierwszy dzien to taki sluz z krwia,a dzis..zalewa mnie... Pewnie niebawem i TY dostaniesz:*
Eska-oby dzisiejszy dzien byl juz dla Nas lepszy!

Buziaki dziewczynki:*
 
Cześć dziewczyny


Ja mam dwoje cudownych,kochanych dzieci a reszta ciągle do bani, w domu nie mam czasem zycia przez moja mamę daje tak popalić nam a przez to moje relacje z moim m. są różne. Marzy mi się aby zamieszkać sama z moim mężem i z dziecmi i mam nadzieje że wtedy będę zyła pełną parą bo teraz mi się po prostu nie chce,bo tyle przykrych rzeczy usłyszałam od mamy że nawet niektóre w głowie mi się nie mieszczą

Dziewczyny prawdopodobnie jutro wyjedziemy wiec odezwę się na drugi tydzień.


Zyczę poprawy humorków oby u nas w końcu zagościł prawdziwy uśmiech !!!

Pozdrawiam Was mocno i tulę zafasalkowanym dużo spokoju i buziaczki dla dzieciaczków.


Aniołeczki(*)
 
mi też wszystkie kwiaty uschły niestety.....tak aniołki wczoraj dawały czadu i to chyba ostro.......
Mika dzięki za kciuki ale to na pewno nie to,chyba,że aniołki sobie znowu żartują ze mnie ostro :)
Ale upał masakra
 
reklama
Do góry