reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Aga Ja jestem z Krosna, ale pracuję w Zielonej. Nie znam tego lekarza, ale słyszałam dobre opinie, a z Nowej Soli znam tylko dr Gąsiora (robił mi cc) Nie mogę złego słowa powiedzieć na niego. Robił wszystko żeby ratować chłopców.
 
reklama
Tekla też pewnie byli, ale wszyscy zajęci wyścigami :-)
Tak w 5tc już widziałam 2 bąble, w nocy miałam sen, ze lekarz widzi 2 bąbelki i opowiedziałam o tym mężowi a ten się śmiał, ze tak wcześnie nie zobaczy więc jak już byłam na badaniu i zobaczyłam minę lekarza...to podejrzewałam , że są dwa dzidziole no i potem przerazony lekarz mówi że są 2 :-D mąż mi nie wierzył, a ja zapomniałam zabrać zdjęcia, ale widząc moje podekscytowanie w końcu uwierzył....ja zawsze chciałam mieć bliźniaki...

Tekla pewnie specjalnie się schował żeby mamusi niespodziankę zrobić :tak:
mnie lekarz ostrzegał że jeden fasolek może się wchłonąć, bo to bardzo wczesna ciąża, ale na szczęście został.

Aguś to jak wytrzymasz to ok, a w pracy...hm jak nie będziesz dawała rady to zawsze po L4 możesz iść.
 
cześć wszystkim
Agnieszka gratulacje! po takie wiadomości chce się tu wchodzić :-)
Bibi a tobie gratuluję parki :-) i zazdroszczę snu mi niestety śnił się dziś okropny sen... aż nie chcem o nim myśleć...

Aniołeczki
[*]

Januszek
[*]
Córeczko
[*]
 
Cześć dziewczyny

Dziś już mi trochę lepiej, może dlatego że jutro jadę do rodziców i zmienię otoczenie, które cały czas przypomina mi o tym co się stało. A w czerwcu przeprowadzka i wtedy już cały czas będę blisko mojego aniołeczka.. już nie mogę się doczekać.

Bishopka trzymam kciuki, żeby Hania nie marudziła i pięknie na ten świat przyszła.

Mama Aniołeczka Natalki piękny koszyczek. Zazdroszczę talentu.

Bibiana ja również zazdroszczę Ci tych snów. Moja Ala ani razu mi się nie śniła (nie licząc koszmaru, który mam każdej nocy, w którym odtwarzam sekunda po sekundzie ostatni dzień życia mojego dziecka)
 
Aga, na początku jak jeszcze było dobrze brałam pod uwagę Sulechów, ale trafiłam do szpitala w ZG i tam miałam cc. Z opieki na patologii ciąży jestem ogólnie zadowolona, tylko jedna położna zachowywała się jakby przychodziła do pracy za karę. Lekarze też ok. Natomiast co do roomingu to nie mogę się wypowiedzieć bo po cc leżałam na septyku.
 
czesc dziewczynki
Aga gratuluje fasolki:-)
Bibi dopiero teraz doczytałam super parka to spełnienie marzeń buziaczki dla Twoich bliźniaków. Ale cały czas podziwiam Cię za te sny.
Kaju Filipiek rośnie hohoho duzy dzidziol z niego całuski od e-ciotki.

a ja w poniedziałek idę na wywołanie -strasznie się boję, bede mieć podana kroplówke OST-trzymajcie kciuki.

Aniołku Frogusi(*)
Aniołki nasze(*)
Iskierki(*)
 
reklama
Do góry