reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

a powinni :-D
Moje trafy są najczęściej takie jak Twoje... Moja mama wymysliła teraz kaskadę i coś tam jeszcze, ale tez niezbyt jej wychodzi. Ja juz pzestałam sie w tych nowych grach orientować, dla mnie lotek to zawsze 6 skreśleń i tyle:-)
 
reklama
Aniołeczki (*)
Córeczko, kocham nad życie (*)
Fasolinki ****

Kubulku malusi rocznicowe spoznione swiatelko dla Ciebie (*) ciocia myslala o Tobie...
Filipku dla Ciebie tez spoznione swiatelko (*)
 
[FONT=&quot]Siedzi aniołek wśród gwiazd miliona
I patrzy na Ciebie Matko zamyślona
Patrzy jak płaczesz po kątach skrycie
Jak starasz się na nowo ułożyć swe życie
Jak walczysz z trudami dnia codziennego
I jak tęsknisz do Dziecka – do Synka swojego

Jak tłumaczysz bliskim i dalekim
Że byłem Dzieckiem, że byłem Człowiekiem
Że choć malutki w Twym sercu schowany
Byłem Twym Synkiem – kochanym i oczekiwanym

Matko kochana – Twój ból nie ustaje
Wiedz, że mnie również serce się kraje
Lecz widać tak być już musiało
Że teraz osobno, choć wcześniej jedno ciało

Gdy smutno Ci będzie, gdy świat Cię znów wkurzy
Popatrz w niebo, na księżyc duży
Tam zawsze ja – gdy taka potrzeba
Mrugnę do Ciebie z obłoków nieba

[/FONT]
 
a ja z mężem od rana znów w nerwach... zadzwonili od drzwi i ta kobitka do mojego męża z tekstem, że to tylko popękane listwy i żeby nie przesadzać... :wściekła/y: no ręce opadają... może dla niej to nic ale dla nas drzwi za takie pieniądze powinny byc porządne i żadna listwa nie powinna pękać, zreszta nie tylko o listwy chodzi ale już mniejsza z tym. Powiedziała że przywiozą nam naprawione mimo że mąż wyrazinie powiedział ze chce zwrotu pieniędzy, no nic poczekamy zobaczymy ale i tak zwrotu kasy chcemy, tyle że na obecną chwilę ani kasy ani drzwi nie mamy :-(

Aga ja też paliłam, ale rzuciłam z dnia na dzień...:tak:

Aniołeczki
[*]
Januszek
[*]
 
reklama
Do góry