reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Bishopka to jeszcze 4 tygodnie co najmniej w dwupaku musisz się utrzymać!!! Ale mam nadzieję, że w tym dwupaku to będziesz do 04 kwietnia :D z tym macierzyńskim to fajnie wymyślili, chociaż i tak nie mamy tak dobrze jak np. w Austrii. Moja koleżanka tam mieszka i ona miała do wyboru trzy lata, dwa lata lub rok macierzyńskiego :szok: to dopiero wybór... no ale cóż cieszmy się, że chociaż do roku można teraz wziąć... bo te 24 tyg to bardzo maaało było!!!
Wiola... malowanie wyszło ślicznie, mąż stwierdził "Miśku... normalnie "na lustro" to zrobiłaś, ja bym lepiej tego nie zrobił" haha ale fakt... babrałam sie z tym długo ale każdą nierówność, każdego paprocha wybierałam z farby. Niby dobrą farbę kupiłam, a i tak małe farfocle tam pływały :/ Jutro czeka mnie obklejanie komina w kamieniu, i mieliśmy zacząć kłaść płytki, ale nie wiem jak się wyrobimy. Jak skończymy to postaram się wam wrzucić zdjęcia efektu naszych prac :D a nawiasem mówiąc... czuje się jak paralityk... wszystko mnie boli od tego wyginania :)

Wiola... wierszyk... wyciskacz łez.

Kinga tez sie nastawiłam na te 30 baniek... eeeh i doopa :)
Agnieszka nic nie mów... jak nie te 30 baniolów, to mnie by tez i 15 tysi by poratowało... musieliśmy się teraz nieźle zapozyczyć, żeby urządzić mieszkanie, a raczej jego część. Póki co zrobimy tylko salon, łazienkę i kuchnię, a resztę będziemy pomału kończyć jak się wprowadzimy... (z miesiąc będziemy spać w salonie :) ale koszty mebli i sprzętu AGD :szok: ... masakra.
 
reklama
Ja też melduje sie z pracy, z herbatką standardowo i bólem głowy. Chyba mam migrene na pracę... Wiem, ze to śmiesznie brzmi, ale po powrocie do domu ból powoli odpuszcza. Nie wiem, czy to sztuczne swiatło, czy brak świeżego powietrza tak na mnie działa. Szukam przyczyny. Ale efekt jest taki, ze od rana do końca pracy narasta, najsilniejszy jest 15-17, a później odpuszcza. Wkurzajace to strasznie.
Tekla- gratulacje, jak mężuś pochwalił, to teraz dopominaj sie nagrody :-D
Mamo Natalki, ja tak mam w trakcie okresu, jakby przez ostatnie dni ujawniał sie tylko podczas wizyt w toalecie. Nie wiem, z czym to jest zwiazane. Przyzwyczaiłam sie do tego.
 
Starałam sie Was nadrobić ale juz nie pamietam co każdemu miałam odp
Dziękuje wszystkim ciociom za pamięć ...

Aga witaj i juz nie znikaj ;) gratuluje rzucania palenia i mam nadzieje ze Ci sie uda

Monilko czapka obowiązkowo

Bishopka bardzo sie ciesze sie wszystko ok z Wami i ze z lekarza jesteś zadowolona

Wiolu wspolczuje migreny, wyglada ze masz takie napieciowe, ja sie zawsze śmieje ze mam alergie na prace bo swojego czasu tez każde przyjście do pracy kończyło sie u mnie bólem głowy

Mamo Natalki moze masz jakieś zaburzenie hormonalne stad te plemienia


Synku Mamusia bardzo za Tobą tęskni (***)

Januszku za wczoraj (***)
Andrzejku (***)
Piotrusiu (***)
Kruszynko Marki (***)
Filipku (***)
Aniolku Malinki (***)
 
dla wszystkich aniołków (*) (*) (*)
Dziewczynki jeśli mogę ...
przedwczoraj odeszła do Pana nasza Agnieszka .Na forum agnessss89
Mama aniołka z 2011 r ,Karolka -obecnie 15 miesięcznego i córeczki aniołka ,którą zabrała ze sobą ,a miała urodzić ją w maju .
Jeśli to możliwe ...Zapalmy im świeczki .
(*) (*) (*)
 
reklama
Do góry