reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Hej dziewczyny
Jak ten czas leci ja chciałabym żeby jeszcze szybciej przynajmniej żeby było już po świętach.... mogłabym mieć wtedy spokojną głowę . Ale cóż nie można mieć wszystkiego.
Maleńki Ktosiek który mieszka w moim brzuchu też się trochę denerwuje bo ma takie dni że po prostu kopie że głowa mała a innego tylko delikatnie....
Dziś sukces Franio mój synek poszedł spać do swojego pokoju sam bez namawiania i przenoszenia na śpiocha... żeby już tak zostało ... powoli przyzwyczajaliśmy go do spania w osobnym pokoju i swoim nowym łóżku i chyba już dojrzał do tego... oby nie zapeszyć

Pietrucha ... kciuki zaciśnięte...

Aniołki dla was kolorowe światełka (*)(*)(*)
 
reklama
Witajcie dziewczynki ja już czekam na poród odszedł czop śluzowy miałam już jechac na izbe ale sie uspokoiły czekamy dalej dam znac jak urodze ściskam wszystkie mamusie aniołkowe!
 
kochane mam dobre wiesci od Alexii :-D

31.03.2014 o godzinie 22:25 przyszłą na świat Julia z waga 4275g poprzez cc .... zdjecie Alexia doda jak wróci , pozdrawia wszystkie !!!!:-)


Gratulacje Alexia :-) Piękna waga małej :-D buziaki dla małej księżniczki ;-)


sorki ze dopiero dzis daje znac ale od 2 dni mam problem z zębem i nie miałąm głowy do wchodzenia na kompa ...




Karolku kochany (*)
Aniołeczki(*)
 
Aleksia gratulacje -

Ja dziś po wizycie wszystko ok za 3 tygodnie znów a 9 maja zdjęcie szwu i niech się dzieje.
Zmęczona jestem już tym chodzeniem powoli moge szykować ciuszki dla małej itd

Moje aniołki chyba przejęły się rola starszych braci i opiekują się nami jak należy .. Dziękuję Wam skarbeńka

Dziewczyny &&&&&&&&&&&&

Aniołki (*)(*)(*)(*)
 
Dziekujemy za gratki jesteśmy od wczoraj w Juleczka jest przesłodka grzeczna.Niestety narazie nie dodam forki bo gdzies zapodział mi sie aparat:angry:ale jak by ktos chciał zobaczyc to zaparaszam na galerieBobasa GaleriaBobasa - Portal dumnych rodziców tam jest galeria fortek Pszczyna wpisujac Julia Dec narazie niestety nie zamieszcze zdjecia.uciekam bo jeszcze nie doszłam do siebie cc jest okropne 2 ból niestamowity i Pszczyna najgorszy szpital...
 
reklama
Do góry