reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
i po świętach....
a nam choinka spadła...pewnie Wojtek usiadł na czubku, a że nie jest juz malutkim, tylko troszkę większym Aniołkiem to spadła...przywiązaliśmy ją, aby mógł siadać bez końca....

Jak u Was? Jak sie czujecie? Mi troszkę przykro, bo nikt oprócz nas nie zajechał do Wojtka...tylko moja mama, ale ona zajechala razem z nami, bo my jechalismy i byla w aucie...a tak nikt z własnej woli nie :-( ale paliły się mojemu syneczkowi światełka, ma kolorowo, my pamiętamy i to najważniejsze...

(*) Wojtulku..rok temu...mamusia caly czas wspomina, rok temu wychodząc ze szpitala wierzylam, bylam spokojna, ze bedziesz czekal nastepnego dnia...i czekałeś....mój dzielny synku!!!
 
Witam

ciesze sie ze święta mineły tak szybko ... szczerze to nawet w tym roku jakos specjalnie nie odczuwałam tych świat do momentu dzielenia sie opłatkiem ...:-(

Wiolus u nas bylismy tylko my i tescie na cmentarzu .... ale w tym roku osobno i widziałąm ze moja tesciowa nosem na to kreciła ale nie chciałam z nimi jechac na cmentarz chciałąm abysmy z mezem sami pojechali ... światełka pieknie sie paliły i kartka grajaca grała koledy naszemu syneczkowi ....

a wiecie ze u mnie im blizej do rozwiazania tym czesciej sni mi sie pogrzeb syneczka ... czesciej wracaja wspomnienia jego pogrzebu i jego widoku w trumience ...:-(

Wiolus przytulam CIe bardzo mocno :*

Wojtusiu(*)(*)
Karolku syneczku kochany (*)
Aniołkowa bando(*)
 
Ostatnia edycja:
Rok temu ostatni raz przytuliłam swojego synka...
ostatni raz spojrzał na mnie swoimi oczkami...
ostatni raz czekał na nas..czekał, aby odejść w moich ramionach...

Kochanie, my wciąż tęsknimy...ale wiem, że jest Ci tam dobrze...
wierzę, ze jesteś blisko...
w naszych serduszkach jesteś cały czas!!!
(*) Aniołku mój kochany
 
Hej dziewczynki:*

Monila
- ale zleciało szybko u Ciebie - mam takie wrażenie.. Jak się czujesz? Gdzie zdjęcie szczęśliwego brzuszka dla Nas?:) Buziaki w brzuszek dla Ciebie!

Wojtusiu, Aniołku.
Miliony Światełek dla Ciebie maluchu
Czuwaj nad mamusią, zrzuć kilka bombek z choinki, niech się dzieje. Niech mamusia wie, że jesteś blisko
[*]
indeks`.jpg


Stasiu, Synku Mój. Tęsknię za Tobą bardzo mocno.
Kocham Cię najmocniej, nigdy nie przestanę mój maluszku...
Przyśnij mi się, proszę...
0037aniolk.gif
Dzieci moje...
[*]
[*]
[*]
Aniołkowa Bando
[*]
 

Załączniki

  • indeks`.jpg
    indeks`.jpg
    3,6 KB · Wyświetleń: 263
  • 0037aniolk.gif
    0037aniolk.gif
    4,9 KB · Wyświetleń: 294
witam się cichutko, napisałam kilka dni temu na wątku #60 ale widzę że piszecie raczej tutaj.
wczoraj zmieniłam swój suwaczek i wyłam przy tym z bólu.
Jak wy to robicie? jak żyjecie? podziwiam was. ja żyję już 6 dni ale nie wiem jak....
 
Witaj martusia..
Bardzo Ci współczuje kochana z powodu straty Twojego dzieciątka...
Miliony jaśniutkich Światełek dla Malucha
[*]...

Matt czuwaj nad mamusią, tatusiem i rodzeństwem... Bądź przy nich
[*]
[*]
[*]

Jak dajemy radę? Hmm.. każdy dzień jest trudny.. ale trzeba walczyć... Co nam innego pozostało?
Każdy dzień jest ciężki, czasami upadamy... Ale musimy powstać...

Nasze dzieci patrzą na Nas z góry i musimy dawać radę.. Dla nich... Trzymaj się:*:*:*:*
 
dziękuję Wam. za słowa, za zrozumienie. Nie umiem uwierzyć że kiedyś będzie lepiej, na razie jest tragicznie. a czasem poprostu nie chcę żeby było dobrze....
 
Kochane aniołkowe mamy w nadchodzacym roku życze wam wszystkiego co najlepsze ... aby te najwazniejsze pragnienia spełniły sie juz wkrótce .... oby ten nowy rok był lepszy od starego pod kazydm wzgledem !!!!!

Zobacz załącznik 601443


my dzis siedzimy w domku ... jak sie sciemni to podjedziemy do Karolka z zimnymi ogniami ... jak co roku ....


Aniołkowa bando dzis bede kolorowe światełka na niebie ....


Syneczku(*)
Aniołeczki(*)
 
reklama
Synku, kochany... Baw się dobrze z Aniołkową Bandą...
Dziewczynki, słuchajcie się braciszka.
Udanej zabawy sylwestrowej dzieci moje, na pewno będzie dużooo uśmiechu

Dzieci moje
[*]
[*]
[*]


Aniołkowa Bando
[*]
aniolek.png

Jak napisałam na starczkach, tak i Wam Aniołkowe Mamy napiszę:

Ten rok nauczył mnie co to ból, żal, smutek, tęsknota, niespełnione marzenie, nieograniczona miłość.
Pragnę, aby przyszły rok nauczył mnie co to radość, szczęście i prawdziwe macierzyństwo.
Zobacz załącznik 601451
Aniołkowe Mamusie i Wam życzę tego samego, aby ten 2014r był przepełniony miłością, radością i oczywiście zdrowiem!
 

Załączniki

  • aniolek.png
    aniolek.png
    49,7 KB · Wyświetleń: 122
Do góry