reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Piekne są te anioły, u mojej koleżanki, tzn. na grobie Jej córeczki jest taki anioł siedzący na kuli, kamieniarz go jakoś przytwierdził by nie ukradli i powiem Wam, że to chyba z żywicy, bo stoi przeszło rok i jakby nowy. W sklepiku, gdzie kupuję znicze jest taki anioł z zywicy za 120 zł, ale jak patrzę na te linki, co wklejacie, to uważam, że babka trochę przesadza z ceną :szok:
 
Witajcie kobietki!!!
Elomeo śliczne są te aniołki z Twojego linku
biggrin.gif

Aniołkowa Mama Amelki Wpadłaś na świetny pomysl z aniołkiem i twarzyczką swojego skarbka. Trzymam kciuki abyś znalazła odpowiednią osobę która dobrze to wykona.

Byliśmy dzisiaj z mężem u córci na cmentarzu i co mnie zszokowało to fakt taki że znikł mój aniołek który wcześniej zakupiłam zanim jeszcze pomniczek nie był gotowy.Poprostu ktoś ukradł,brak mi słów na takie kradzieże.Aż się rozpłakałam bo ktoś wzioł coś co kupiłam dla córci,coś co chciałam aby miała dla siebie.Co za łotry!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie wiem czy Wszystkie z Was wiedzą że jesli napiszemy post i przed upływem godziny jesli nikt po nas nic nie napisał chcemy cos dodać to edytujemy.
Proszę żebyście pilnowały tego bo ja mam czasami problemy z edycją i nie mogę tego zrobić. Takie sa zalecenia admina.
 
reklama
Do góry