reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Dziewczynki ;*

Ja tez zastanawialm sie co zrobic ze starymi aniolkami, ale chyba zrobie tak jak malinka ze zaniose na opuszczone groby malych anioleczkow...

Coreczko kochana na 7 miesiecznice (*******)
Januszku (***)
Anioleczki (***)
Fasolki,zdrowka ***
 
reklama
Amelko
[*]
[*]
Januszku
[*]
[*]
Nasze Kochane Aniołeczki
[*]
[*]
[*]

co do starych Aniołków to ja stawiam je na opuszczonych grobkach, niektore wyrzucam bo niektorych wstyd gdzies postawic jak sa pobite albo cos... ja tez nie mam pomyslow ani na 15 pazdziernika ani na 1 listopada... myslalam zeby kupic baloniki z helem i sama wypuszcze je w niebo albo zawiaze najpierw kolo domku Nikosi bo u nas niestety nie ma mszy na 15 pazdziernika, a co do 1 listopada to musze sie tez troche sterszczac bo nie wiem czy bede sama w domu a moj misiek sam nie lubi i nie chce wybierac czegos dla Nikosi bo twierdzi ze Ona jest nasza i razem powinnismy cos dla niej kupywac albo robic... ja tylko czasem sama Aniolki kupuje jak akurat ktorys mi w oko wpadnie ale tak to tez wole z nim chodzic po takie zakupy
 
Witam nowe Aniołkowe Mamusie Jest tak przykro że spotyka sie nas tutaj coraz więcej i takich tragedii jak strata swoich maleństw niestety sie poszerza.

monalizo002 Wcale Ci sie nie dziwię że zareagowałśw w ten sposób,boli Ci strata dzieciątka Twojego,jest Ci ciężko i było przykro gdy widziałaś maleństwo a twojego przy Tobie nie ma,sama mam bardzo podobnie.Gdy byłam w ciązy byliśmy z mężem na ślubie jego brata,to takie miłe wspomnienia,bylismy we trójkę,było tak super wspólnie.Przyszło później oglądanie płyty...wszyscy się zebrali w pokoju,zaczynamy oglądać,widać jest mnie na niej,jak się kołyszę,jak ruszam brzuszkiem i...płacz,szloch.Koniec było oglądania dalszego.

Innym motywem to znowu grill taki rodzinny,żona brata mojego męża przyszła z dziećmi,radość małych brzdąców,śmiechy,biegania a u mnie co?żal,smutek i taka przykrość że to nie moje dzieciątko tak biega i się raduje.Znowu płacz,szloch i koniec grilowania.
Dla Filipeczka
[*]
Tą kobietę którą spotkałaś na cmentarzu to jakiś dobry Aniołek który chciał Ci w jakiś sposób pomóc,bardzo mądre wypowiedział słowa do Ciebie,może coś w tym jest prawdy,może tak samo tyczy się i mojego maleństwa za którym codzień tak bardzo płaczę i tak bardzo tęsknie :-(

bartkowa Witaj kochana,przytulam Cię bardzo serdecznie,zaglądaj do nas częściej kochana.


gosiulek73 Powiem Ci że śliczne są te znicze ;-)i jakie piekne te aniołki.

Ja przedwczoraj zakupiłam aniołka z tworzywa sztucznego na pomniczek,ledwo cokolwiek znalazłam.Jest to aniołek modlący się taki,i klęczący,śliczny.Ja i tak planuję coś innego znaleźć niż takiego,ma aby tylko 20 pare cm a ja bym chciała takiego chociaz aby miał z 40 parę.Może mi sie jeszcze uda cos wyszukać w internecie.
 
Witam kochane*

Dziewczynki ja jestem na etapie poszukiwania rzezbiarza bo chce do Amelki na grob aniolka z bialego marmuru z Jej twarza,tak sobie to wymyslilam i mam nadzieje ze uda mi sie to zrealizowac....

Coreczko (***)
Przedszkolaczki (***)
Fasolki ***

MILEGO DNIA ;)
 
reklama
Do góry