reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Marka ten z gipsu szybko Ci się zniszczy więc na zapas możesz sobie kupić a gwarantuję ze postoi bardzoooo długo.ja nadal szukam. Na tych ostatnich prawdopodobnie może swój napis umieścić. Zapytałam.
 
cos ty fajnie no ja tez sie tak zastanawialam ile mi to postoi no ale wiadomo ze go zaniose bede musiala dokladnie przejzec te aniolki i cos ladnego dla siebie wybrac:) , wiesz Gonia ze jak komus mowie o tych zniczach to patrza na mnie jakbym jakas dziwna byla , jedna znajoma mi przedwczoraj powiedziala jak ja spotkalam.... cos ty na grob tyle pieniedzy bym niedala , zeby ukradli... ja jej na to ze ja tak chce ze to indywidualna sprawa ale tak we mnie sie pienilo ze :wściekła/y:
 
Marka bo ona tego nie przezyła.My tylko tyle możemy zrobić dla naszych dzieci.
Domi z tego ostatniego linku.Tak zrozumiałam.Napsiałam do nich i czekam na odpowiedz.

A mnie znów boli głowa.

Amelko (*)
 
reklama
Witam kochane;**
monaliza002 ciebie szczególnie witam w naszym gronie bardzo mi przykro,ze do nas dołączyłas dla Filipka
[*] 13 lipca jest bardzo smutnym dniem i dla mnie;(
Widzę,że macie już kilka pomysłów na 15 pażdziernika-my w zeszłym roku bylismy na specjalnej mszy w tym nie dam rady ale podam imie mojej małej,żeby wyczytali.Jak będzie ładna pogoda to pojedziemy na wypuszczenie baloników z dziewczynkami.
brak mi pomyslow na wystrój pomniczka tym bardziej ze i na 1 listopada tez juz mysle.powiedzcie mi co robicie ze starymi aniolkami z waszego grobu?? bo mi mimo ze juz wyblakłe to zawsze szkoda wyrzucac bo nie polamane ani nic-zanosimy je na stare zapuszczone groby dzieciece.
 
Do góry