reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżkowe sprawy...

reklama
To podforum powinno nosić nazwę " Pokłóćmy się" .Dziewczyny , czy naprawdę jest sens kłócić się o takie bzdury? Szkoda naszego zdrowia i naszych maluszków. Jeżeli rzeczywiście to podforum jest niepotrzebne i jego pojawienie się nie ma swojego uzasadnienia to z pewnoscią umrze ono śmiercią naturalną jak kilka innych....
Więcej uśmiechu na nowy dzień mamusie :-)
 
Kurcze, nie bylo mnie poltorej tyg. a tu tyle nowych watkow:)
Ja spie na boku, przewaznie lewym, ale zawsze tak spalam, tylko ze bylam badziej zwinieta w kulke:) Teraz nie moge sie juz az tak zwijac, ze wzgledu na spory brzuszek, poduszki pod brzusio nie podkladam, bo niewygodnie bylo jak probowalam, moze pozniej bede jak brzuch jeszcze bardziej wyrosnie:) Czasem przekrecam sie na prawy bok, nogi lekko ugiete, gorna noga zawsze podniesiona.
No i musze powiedziec, ze jak spie jak niemowlak, fakt ze czesiej sie budze na siusiu, ale zaraz potem zasypiam znowu, koszmary miewam rzadko, raczej czasem dziwne sny:)
No a leze zazwyczaj z wyzej uniesiona glowa na plecach, jak ogladam tv albo wypoczywam, nie robi mi sie slabo choc jak dluzej poleze, to macica zaczyna uciskac.
 
Aha, zapomnialam dodac, ze poduszke miedzy nogi czasem wkladam, ale potem sie budze a poduszka na podlodze:) wiec chyba tez jej nie potzebuje poki co:)
 
To podforum powinno nosić nazwę " Pokłóćmy się" .Dziewczyny , czy naprawdę jest sens kłócić się o takie bzdury? Szkoda naszego zdrowia i naszych maluszków. Jeżeli rzeczywiście to podforum jest niepotrzebne i jego pojawienie się nie ma swojego uzasadnienia to z pewnoscią umrze ono śmiercią naturalną jak kilka innych....
Więcej uśmiechu na nowy dzień mamusie :-)
no i nic dodać, nic ująć!
 
ja wolę tu pisać o takich rzeczach jak sex, między dziewczynami z którymi się już znamy na forum od jakiś 5 miesięcy niż na ogólnym gdzie każda jest na innym etapie ciąży i nie wiadomo jak to odnosić :)) ale jeślibyśmy miały szukać ogólnych wątków we wszystkich tematach to brzuszki wklejałybyśmy na galeri brzuszków, inne wątki też pewnie byłyby na ogólnym, a u nas zostałoby tylko listopadówki :))
A ja bym chciała pogadać o tym co dzieje się w moim mieście z dziewczynami, które już znam i które rodzą w tym samym m-cu co ja. To co, przywracamy wątki poszczególnych miast na "listopad 2009" ?
 
Wypowiadam swoje i tylko swoje zdanie: niech sobie będą wątki jakie chcą. Mam wolną wolę i te które chcę czytać - czytam, a te które mnie mierżą omijam, nie otwieram wcale. Druga sprawa: kłótnie forumowe są i może to właśnie pokazuje jak ten wirtualny świat zbliża się do realnego... Przecież nie ma takeij opcji żeby wszyscy się kochali i popierali nawzajem... Uważam że kłótnie są elementem życia, na forum też... I to normalne! Nie odżegnujmy się od tego! A w kwestii lansu? No cóż: każdy z nas jakos tam się kreuje, pokazuje , co chce pokazać, pisze to, co uzna za stosowne... Jedyna sugestia, zeby nie kontynuować tych słownych zaczepek w nieskończoność... To faktycznie psuje atmosferę "forumową".
 
ja to lubie spac i najwygodniej jedna poduszeczka pod glowa druga pod brzuchem no i miedzy nogami kołdra :) i na lewym boku zreszta w nocy jak sie przewracam to odruchowo przenosze poduszke na drugi bok ta spod brzuszka :) wygodniej bo nie czuje jak mnie ciagnie do dołu jakby wisiał
 
reklama
ja patrze ze hormony buzuja to po pierwsza a po drugie dobrze ze jest moderator ktory pilnowac powinien porzadku!!
a o tych rzeczach wole rozmawiac z dziewczynami ktore znam nawet przez forum juz jakis czas niz z innymi bo to co innego... bo np jak pisala ktoras ze tez chce pogadac z mamami co w tym samy miesiacu rodza... spytac o szpital i o szkole? takie rzeczy mysle ze lepiej spytac mam ktore rodzily niedawno niz te co maja dopiero rodzic ;] wiecej powiedza i sprawdzona informacja a nie " bo kolezanka mi mowila .... "
 
Do góry