reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

No to jak wszystkim pasuje to przyszły wtorek czyli 12.01. sporykamy sie :) to z dzieciakami czy bez? Ja bym wolała bez...

Dobra - wstepnie zaklepuje ten wtorek :-) a która godzina?
Bedziecie z maluchami fajnie, a jak bez to tez super. Ja Julci nie mam komu podrzucic to najwyzej bede sobie ja na biodrze nosic aby pogadac :)
 
reklama
Kurcze strasznie chciała bym się z Wami zobaczyć ale cholecia coś mnie przeziębienie rozbiera i do tego mało mobilna ostatnio jestem a z Bródna do Galerii bez samochodu to wycieczka życia kanapki i termos może uda się następnym razem.
Pozdrawiam Was serdecznie
 
Dobra - wstepnie zaklepuje ten wtorek :-) a która godzina?
Będzieciez maluchami fajnie, a jak bez to tez super. Ja Julci nie mam komu podrzucic to najwyżej będę sobie ja na biodrze nosic aby pogadac :)
ja bym była za 11.00, bo popołudniu mam wyjazd do Radomia, co wy na to?
ja raczej bez Olafa przyjadę, niech tata sam z nim posiedzi, a poza tym Olaf ma gluty do pasa i nawet jak mu przejdzie to nie chce go znów narażać na przeziębienie, następnym razem z nim przyjadę :)
 
ja tez chetnie bym sie z wami spotkala:) co prawda nie wiem czy uda mi sie w poludnie z kims zostawic malego ..no ale bede kombinowac :)
 
Kurcze strasznie chciała bym się z Wami zobaczyć ale cholecia coś mnie przeziębienie rozbiera i do tego mało mobilna ostatnio jestem a z Bródna do Galerii bez samochodu to wycieczka życia kanapki i termos może uda się następnym razem.
Pozdrawiam Was serdecznie

No to tak jak ja:-(za daleko ta galeria:-(szkoda:-(
 
szczerze? wole 11, bo łatwiej miejsce na parkingu znaleźć :-D, potem to juz lekka masakra sie robi - ludzie na lunch i zakupy sie zwalaja. Ale jak ktoś dotrze na 12-ta ja przeciez jeszcze się nie zmyje ;-) - a najwyzej bede krocej z Wami plotkowac.
 
reklama
szczerze? wole 11, bo łatwiej miejsce na parkingu znaleźć :-D, potem to juz lekka masakra sie robi - ludzie na lunch i zakupy sie zwalaja. Ale jak ktoś dotrze na 12-ta ja przeciez jeszcze się nie zmyje ;-) - a najwyzej bede krocej z Wami plotkowac.

a słusznie :-D ja też zamierzam być wczesniej, żeby zrobić sobie rozgrzewkę po sklepach ;-):cool2: skoro już tam będę...
 
Do góry